Символіка Висоцька  Історія бібліотеки  Природа  Висоцьк - із глибин віків до сьогодення  Установи Висоцька  Духовність. Освіта. Культура  Тисячолітній висоцьк  Особистості краю 
Пункт доступу громадян до офіційної інформації


Виконавча влада


Виконавчий комітет: Самко Сергій Іванович – Сільський голова, Русін Валентина Петрівна – Секретар сільської ради.

Члени виконкому: Савицький Юрій Олександрович, Креденсир Валентина Петрівна, Гловацька Лідія Григорівна, Полховська Катерина Іванівна, Сухович Віталій Миколайович, Савончук Ігор Адамович, Седлачек Мирослав Юрійович.

Список депутатів Висоцької сільської ради:

Муха Олександр Прокопович -1962 р.н. непрацюючий,  Виборчий округ №1
Русін Валентина Петрівна – 1963 р.н. Висоцька сільська рада, Виборчий округ №2,
Берестень Марина Дем`янівна – 1975 р.н. «Висоцький держлісгосп»,   бухгалтер,  Виборчий округ № 3,
Савончук Василь Павлович – 1951 р.н. пенсіонер, Виборчий округ №4,
Дубатовка Оксана Мефодіївна – 1974 р.н. вчитель ДДМШ, Виборчий округ №5,
Юдко Надія Петрівна  - 1948  р.н. пенсіонер, Виборчий округ №6,
Сєдов Іван Федорович – 1973  р.н. ДП «Висоцький лісгосп» помічник лісничого, Виборчий округ №7,
Конончук Віктор Устимович – 1959 р.н. пенсіонер,  Виборчий округ №8,
Опанасик Ігор Павлович – 1979 р.н. ДП «Висоцький лісгосп» водій, Виборчий округ №9,   
Мосійчук Ольга Петрівна – 1982 р.н. непрацююча, Виборчий округ №10,
Деревенко Олександр Адамович – 1982 р.н. Приватний підприємець, Виборчий округ №11,
Щур Тамара Зіновіївна – 1955 р.н. пенсіонерка, Виборчий округ №12,
Костюк Ярослав Андрійович – 1969 р.н. СПП «Злагода» різноробочий, Виборчий округ №13,
Богатько Володимир Григорович – 1978 р.н. Приватний підприємець, Виборчий округ №14,
Кисіль Іван Кузьмич – 1965 р.н. Непрацюючий, Виборчий округ №15
Карпінський Іван Михайлович – 1958 р.н. ДП «Висоцький лісгосп» лісничий, Виборчий округ №16.             

Постійна комісія з гуманітарних питань

Голова комісії: Дубатовка Оксана Мефодіївна (Депутат від виборчого округу №5)

Члени комісії: Опанасик Ігор Павлович (Депутат від виборчого округу №9), Щур Тамара Зіновіївна (Депутат від виборчого округу №12), Кисіль Іван Кузьмич (Депутат від виборчого округу №15).

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів. податків, регулювання земельних відносин

Голова комісії: Савончук Василь Павлович (Депутат від виборчого округу №4).

Члени комісії: Муха Олександр Прокопович (Депутат від виборчого округу №1), Берестень марія Дем`янівна (Депутат від виборчого округу №3), Юдко Надія Петрівна (Депутат від виборчого округу №6), Мосійчук Ольга Петрівна (Депутат від виборчого округу №10).

    Постійна комісія з питань депутатської етики

 Голова комісії: Конончук Віктор Устимович (Депутат від виборчого округу №8).

Члени комісії: Сєдов іван Федорович (Депутат від виборчого округу №7), Карпінський Іван Михайлович (Депутат від виборчого округу №16), Костюк Ярослав Андрійович (Депутат від виборчого округу №13).

Підтримка: Воробей Микола