Символіка Висоцька  Історія бібліотеки  Природа  Висоцьк - із глибин віків до сьогодення  Установи Висоцька  Духовність. Освіта. Культура  Тисячолітній висоцьк  Особистості краю 
Пункт доступу громадян до офіційної інформації


Висоцьк - із глибини віків до сьогодення

В 1947 році було відкрито хату-читальню. Першим завідуючим був Сокол Микола Якович та Юдко Ярофій Сидорович. Хата-читальня була розміщена на вулиці Підв Казимірчика Дем’яна.

У 1952 році відкрила двері Масова бібліотека, а в 1961 – дитяча. Першими завідуючими були Самко Галина Федорівна та Гром Параска Давидівна.

В 50-х роках працювала Вигорська Людмила Олександрівна та Малько Олена Микитівна. В 60-х роках працювала Черкас Леоніла Федорівна.

З 01.01.1968 року зав. дитячим відділенням призначено Степанюк Євгенію Гаврилівну. З 27.12.1971 року Степанюк Євгенію Гаврилівну переведено на посаду зав. сільською бібліотекою, а зав. дитячим відділом призначено Полховську Любов Степанівну, яка працює на даний час.

В 1985 році бібліотеку перенесено з приміщення по вулиці Наливайка в приміщення про вулиці С. Малька  де і зараз знаходиться.

Бібліотека неодноразово нагороджувалась почесними грамотами. При бібліотеці працював у 80-х роках клуб Ветеранів. Вже більше 10 рів в дитячому відділі функціонує ляльковий театр.

З 01.04.2000 року завідуючою бібліотеки працює Степанюк Марія Василівна.

В 2002 році відбулася реорганізація бібліотечної мережі, в наслідок якої публічні і шкільні бібліотеки об’єдналися в єдину централізовану систему публічно шкільних бібліотек. Зав. шкільним відділом працює Дворак Галина Йосипівна.

Читальний зал бібліотеки
   
Етнографічний куточок "З бабусиної сриньки"

Фотограф: Малько М.В.

Підтримка: Воробей Микола