Головна
Молоді про молодь Друк e-mail

altДень молоді – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. На підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указу Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указу № 600/2011 «Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599». До Дня молоді в  бібліотеці підготовлено віртуальну виставку-адвайзер. До уваги користувачів пропонується література, яка буде цікавою сучасній молоді і всім, хто відчуває себе молодим.

На виставці представлено документи з бібліотеки. 

 
Основний закон держави Друк e-mail

altНезабаром ми будемо відмічати  День Конститу́ції Украї́ни     Що таке Конституція? Основний Закон, який декларує цінності держави. День Конститу́ції Украї́ни — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України у 1996 р. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції: Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. 

Детальніше...
 
Віртуальна екскурсія Друк e-mail

 
Конституція- фундамент нашого суверенітету Друк e-mail
У перший місяць літа відзначаємо День Конституції України. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян. Пропонуємо віртуальну подорож по сторінкам документів про Конституцію та підбір цікавих фактів:
Детальніше...
 
ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ Друк e-mail

 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 58
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 20 гостей на сайті