Головна
Наш дух не зламати, свободу не вбити Друк e-mail
День Героїв Небесної Сотні
 alt20 лютого  ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України. «Небесною Сотнею» називають загиблих учасників 
Детальніше...
 
Ціна чужої війни... Друк e-mail
altДо Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ колишнього СРСР з Афганістану в центральній міській бібліотеці  з 14 по 18 лютого увазі користувачів представлена  книжкова виставка-реквієм «Ціна чужої війни…».Афганська війна – одна з самих трагічних сторінок  історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше ніж  Друга світова. З 1979 року до 1989 року близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило афганської  війни. З них 3360 не повернуться додому ніколи. Серед них  10 хлопців з Дубровичини :
Детальніше...
 
ЧИТАЮ,,,КОХАЮ,,,БАЖАЮ,,, Друк e-mail

Найромантичніше свято року – День Святого Валентина. altУ цей день хочеться сказати комусь найкращі у світі слова. В цей день свої почуття ми виражаємо — «валентинкою», листівкою у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом цього романтичного свята. «Валентинка» — це освідчення в коханні, за допомогою добрих та щирих слів, написаних у ній. . 

Детальніше...
 
День даування книг Друк e-mail
14 лютого – це не тільки свято закоханих. altЦе ще й Міжнародний день дарування книг. Він об’єднує всіх, хто любить читати. Цього дня дарують книги друзям та незнайомцям, віддають їх бібліотекам…Започаткувала цей День засновниця сайту дитячої книги американка Еммі Бродмур. Якось один із її трьох синів здивувався, чому в календарі немає дня, призначеного для дарування книжок один одному. Так завдяки дитячій цікавості зародилася ініціатива. Еммі підтримали родичі, знайомі, колеги, друзі з соціальних мереж. І вже невдовзі добра справа розійшлася по світу. В Україні вона теж прижилася…Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона — постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини.
Детальніше...
 
ВЕЛИКА ЗЛУКА Друк e-mail
 altСлово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Собор душі є у кожного із нас. Берегти його - означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками. Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію. Тож вивчаймо власну історію і цінуймо цілість землі рідної і народу!  Центральна міська бібліотека запрошує до перегляду історично-документальної віртуальної  книжкової  виставки «ВЕЛИКА ЗЛУКА». Книжкова виставка привертає увагу відвідувачів бібліотеки та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу. Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому  русі, який наприкінці 1918- початку 1919 року охопив  майже всю Україну. Саме 22 СІЧНЯ  було проголошено Акт Злуки Української  Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Виставка створена на документних ресурсах фондів бібліотеки., та складається із 2-х розділів:
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 59
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 7 гостей на сайті