Головна
Дубровиччина і сьогодення Друк e-mail

altНа базі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч  з спеціалістами Рівненської обласної універсальної наукової  бібліотеки, на яку були запрошені вчителі історії, директори музеїв  та бібліотекарі району, щоби презентувати  науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Дубровиччина: історія і сьогодення». В покажчику представлені відомості про документи, у яких відображаються основні аспекти історичного, економічного, політичного та культурного розвитку Дубровиччини з найдавніших часів до сьогодення, а також матеріали, що розповідають про пам’ятки історії та культури, про видатних діячів та письменників краю, відомих постатей, пов’язаних з Дубровицьким краєм. 

Детальніше...
 
Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» Друк e-mail

altЗ метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін. В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на сайті prаvo.minjust.gov.uaта за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги). За деталями також можна звертатись до Дубровицького бюро правової допомоги: м. Дубровиця, вул. Воробинська, 9 (приміщення районної бібліотеки), тел. (03658)2-00-06.

 
«У дружньому колі» Друк e-mail

alt29 вересня в читальній залі центральної районної бібліотеки  відбулося свято «У дружньому колі».Усім добрий, щиросердечний  вересневий  день зібрав у святковім дружнім колі бібліотечних працівників району. Щоб було всім тепліше від зустрічі, вогонь маленьких свічок символізував великий вогонь душі, а також нагадував про тих, кого вже немає поруч з нами.В затишних стінах бібліотек, з книгами на стелажах, зустрічають вас радо милі, приємні жінки – берегині духовних цінностей – бібліотекарі - розпорядники долі книг,  перші провідники читацького інтересу, супутники, які допомагають книзі знайти дорогу до серця читача.

Детальніше...
 
«Бібліотека під відкритим небом» Друк e-mail

altЗ нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек бібліотечні працівники Дубровицької центральної районної бібліотеки підготували заходи, які проходили не тільки в стінах бібліотеки, а й під відкритим небом. «Бібліотека@: знай, мрій, твори» прекрасною нагодою для проведення широкої рекламно-інформаційної кампанії, бібліотечно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі, а також пошанування самовідданої праці бібліотекарів. 30 вересня - День Відкритих Дверей, коли усі бібліотеки працюють і проводять різноманітні заходи та акції, учасниками яких стають працівники та читачі бібліотек, партнери і друзі бібліотеки, учні і перехожі.

Детальніше...
 
Запрошуємо до читання Друк e-mail

altБібліотека запрошує всіх бажаючих 24- 30 вересня прийти до бібліотеки та «скуштувати» смачний інтелектуальний книжковий торт. Наш книжковий торт – це побажання всім миру, злагоди, любові та заклик до читання. Це символ добра, любові, об’єднання людей, адже торт «спечений» із творів авторів сучасної української та зарубіжної літератури.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 43
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 18 гостей на сайті