Головна
Гортаючи сторінки історії: Українська революція 1917-1921 рр. Друк e-mail

alt17 березня 2017 року минає 100 років з часу початку Української революції та з дня утворення Української Центральної Ради.  До цієї дати створена розгорнута історична  книжкова виставка «Українська революція 1917-1921рр.: 100 років потому». Що таке революція? Які її досягнення? Які уроки з подій 1917-1921 років має винести Україна, щоб вистояти і перемогти в сучасній війні?

Детальніше...
 
Нетлінне слово Кобзаря Друк e-mail

 altТрадиція вшановувати пам’ять Тараса Шевченка на Дубровиччині має давню історію. Центром святкувань стає майдан Злагоди біля пам'ятника Тарасу Шевченку, де звучать його поезії, пісні і кожен охочий може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією. На початку березня по всіх бібліотеках проходять Шевченківські дні. У 2017 році відзначаємо 203 річницю з дня народження великого українського поета і Шевченківські дні відзначаються 9 і 10 березня на роковини народження і дня смерті поета.

Детальніше...
 
Нові надходження Друк e-mail
 
Революція Гідності Друк e-mail

 
Майдан - три роки потому Друк e-mail

alt20  лютого ми вшановуємо день Героїв Небесної Сотні. Цей день 2014 року став одним із чорних днів  в історії України. Події останніх місяців 2013 року , початок 2014 року перетворилися на справжню стихію, в якій передавався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна  свідомість людей. Ми не маємо права забути ті події, коли злочинна влада на очах у всього світу розстрілювала свій народ, цвіт нації.  Забути тих героїв, які ціною свого життя відстоювала наше право бути вільними людьми і жити у вільній державі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 38
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 124 гостей на сайті