Головна
Відішова гора #пізнаємоДубровицюразом Друк e-mail

altВідішова гора - це пагорб, який утворився в результаті діяльності льодовика і льодовикових вод. Саме з гори Це була найвища точка на підступах до відкривається чудова панорама міста. Цікаво, а звідки ж походить назва??? Є кілька версій походження назви....alt

міста, тому там було розміщено спостережливий сигнальний пункт, де знаходилася варта. Вони спостерігали та через певний час кричали вартовому "відіш"? ворога, на що він мав відповідати. Тому певно і вийшла, що гора Відішова. Ще одна версія стосується людини, яка приїхала із Московського царства і поселилася біля гори. Він розмовляв на московській мові і весь час використовував слово "відіш", тому і його почали називати "відіш", а місце де він жив "відішовою" горою.

Панорамний вигляд гори дивись   https://www.facebook.com/groups/578046189316212/

 
Молоді про молодь Друк e-mail

altДень молоді – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. На підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указу Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указу № 600/2011 «Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599». До Дня молоді в  бібліотеці підготовлено віртуальну виставку-адвайзер. До уваги користувачів пропонується література, яка буде цікавою сучасній молоді і всім, хто відчуває себе молодим.

На виставці представлено документи з бібліотеки. 

 
Основний закон держави Друк e-mail

altНезабаром ми будемо відмічати  День Конститу́ції Украї́ни     Що таке Конституція? Основний Закон, який декларує цінності держави. День Конститу́ції Украї́ни — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України у 1996 р. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції: Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. 

Детальніше...
 
Віртуальна екскурсія Друк e-mail

 
Конституція- фундамент нашого суверенітету Друк e-mail
У перший місяць літа відзначаємо День Конституції України. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян. Пропонуємо віртуальну подорож по сторінкам документів про Конституцію та підбір цікавих фактів:
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 57
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 13 гостей на сайті