Головна
Вічорки на Гандрія (Андрія) в Сварицевичах Друк e-mail

Проєкт "Сварицевичі вражають"

altСвоїм приходом зима дарує людям безліч свят, які приносять не тільки радість, але й довгожданий відпочинок для працелюбного населення с. Сварицевичі. На   Поліссі кажуть, що „сумний грудень  у свято й будень”, але саме останній місяць року налаштовує нас на оптимістичну хвилю, бо хоч зима і повертає на мороз, проте сонце йде вже на літо. Закінчення осені і початок зими – період, коли віруючі люди відзначають Різдвяний піст (з 28 листопада по 6 січня). У народі кажуть: скільки днів – стільки і свят. Проте є дні, які називають великими святами і дні, яким у селі Сварицевичі прислужилася назва – „присвято”. Серед усіх святкових днів зимового передріздвяного циклу у Сварицевичах особливу шану віддають таким дням: Введення (Ввидиннє) -  4 грудня, Катерини – 7 грудня, Андрія (Гандрія) – 13 грудня, Варвари – 17 грудня, Сави – 18 грудня, Миколи – 19 грудня, Ганни (Ганки) – 22 грудня.
Детальніше...
 
Новини краєзнавчої літератури Друк e-mail

Нещодавно до бібліотеки надійшли краєзнавчі видання історичного, етнографічного, довідкового характеру.  Дана література розрахована на широкий загал читачів: науковців, вчителів, студентів, учнів, всіх хто цікавиться історією краю.

 

Детальніше...
 
В любові й гармонії з навколишнім світом і з самою собою Друк e-mail

Краса немає меж… Наша розповідь про майбутнього психолога Яну Якимову, її altзахоплення.  Тематика  вишитих картин  надзвичайно цікава. Кольори, фактура, техніка виконання робіт настільки високого рівня, що не залишається сумнівів-це справжнє мистецтво. Яна часто приймає участь в районнихконкурсах, які для неїзавжди  як свято. Це можливість зустрітися з прекрасним, а особливо, якщо автор цих картин знаходиться серед нас. Талановита, обдарована, самобутня, просто здібна особистість, обмежена в дечому фізично, вона щира та світла в своїх помислах і діяннях. Це ще раз підтверджують її роботи, які випромінюють вкладені в них ніжність, доброту, любов, життєдайну енергію. Яна Якимова з Бережок, Дубровицького району– тендітна ззовні, має зріст близько метра, але разом з тим терпляча і сильна духом. А ще дуже розумна. Бо ж каже і розуміє те, що здорові люди часто забувають.Маленька Яна з’явилася на світ на перший погляд здоровою дитиною. Так тривало до 4 місяців. Раптово у дівчинки опухла ніжка, її завезли у лікарню і з цього моменту, згадує дідусь Іван Іванович Красько, життя родини розділилось на до і після. 

Детальніше...
 
У той рік заніміли зозулі... Друк e-mail

У кожного народу є свої темні сторінки історії - війни, революції та інші події, ставлення до яких часом буває неоднозначним і може змінюватися залежно від епохи та ідеології.

Детальніше...
 
Палаюча зима : боротьба України за свободу Друк e-mail

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Українська революція кінця 2013-го - початку 2014 років, яка дістала назву Євромайдан, є унікальним, раніше не баченим у світі явищем, що виражена у мирному народному спротиві. 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 59
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 16 гостей на сайті