Головна
Нові надходження Друк e-mail

Гуменюк ,Б

   100 новел про війну,/ДІПА -К..2018.-272 с.

alt

Високоестетичні образи і глибинні філософські роздуми капітулюють, коли цивілізований світ вчергове занурюється у якусь первісну, тваринну, жорстоку бійню. За усієї поваги до Д. Джойса і М. Пруста, саме манера Б. Гуменюка нині є актуальною, зрозумілою та доступною усім категоріям українських читачів: і високочолому професору, й епатажному політику, і звичайному солдату, котрий добре розуміється на безпілотниках і тепловізорах. В осмислені подій Майдану і війни, автор передає своє суб'єктивне безпосереднє враження як учасника подій, водночас прописує ці процеси в загальноісторичному контексті боротьби українців за незалежність. Тональність художніх текстів - епічний журливий спокій - так само є чесним і органічним баченням війни у її глибинному вимірі автором. Настрій, образність творів Б. Гуменюка тяжіють не до суб'єктивізму зачарованого красою соняха декадента-богемця, а до чіткої позиції гуманіста, громадянина, патріота.

Детальніше...
 
ЗАПРОШУЄМО ДО ЧИТАННЯ Друк e-mail

 

 
Сильна, єдина моя Україна Друк e-mail

 
«Благословенна будь в віках, свята Дубровицька земля» Друк e-mail

altІз нагоди відзначення важливої події в житті всієї дубровицької громади - 1015-ї річниці першої писемної згадки про місто - у бібліотеці представлена інформаційна виставка  книг краєзнавчої тематики.

Детальніше...
 
Вулицями Дубровиці #пізнаємо Дубровицю разом Друк e-mail
Кожне місто має стільки облич, скільки в ньому людей, будинків, пам’ятників, вулиць, парків, скверів. Одні міста одразу з часу свого заснування займають визначне місце, інші з часом стверджують свою славу і значимість в історії. ДУБРОВИЦЯ  своєю історією, природною красою,, щедрою душею своїх мешканців зачаровує та закохує у себе всіх, хто відвідував його.Старовинний початок та історичний розвиток наповнюють його шарм та привабливість для людей, які цікавляться Поліссям. 
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 57
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 20 гостей на сайті