Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Книги в дарунок Друк e-mail

altaltНещодавно фонди нашої книгозбірні поповнилися книгами, які подарував заслужений   діяч  мистецтв  України , талановита людина Володимир  Матвієнко . Це три примірника поетичної збірки «До України – як до храму», та  « Україно - мати,  бережи  синів», що складаються з громадянської та патріотичної лірики

 
До бібліотеки прийшли колядники Друк e-mail

alt10 січня у національних костюмах працівники районного Будинку культури на чолі з начальником відділу культури привітали працівників бібліотки та користувачів  українськими народними  колядками.

 
Письменницький маршрут Друк e-mail

alt28 жовтня 2016 року  з метою популяризації творів письменників Рівненщини  відбувся «Письменницький маршрут» до Дубровиці. Для участі  в цьому маршруті було запрошено Олександра Євтушка та Олександру Комісарову, членів спілки письменників України. Творча зустріч  відбулася з учнями Дубровицького «НВК-ліцею», бібліотекарями Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек,

 
РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ.ВІЙНА.РІВНЕНЩИНА Друк e-mail

alt     ...Чому немає спокою в душі?

     ...Немає крил, аби увись злетіти.

     Чому так боляче і вдень, і уночі?

    Печаль. Війна. На Сході гинуть діти…

 

З метою вшанування пам’яті загиблих краян, які боролися за Гідність та Свободу України, Рівненською обласною бібліотекою спільно з центральними районними і міськими бібліотеками області за підтримки Комп’ютерної Академії «ШАГ» було створено сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина» (http://memory.rv.ua).Сайт створювався на протязі двох років…Бібліотеки нашого району також  долучилися до проекту, 5 працівників сільських книгарень та методичний відділ ЦРБ збирали та акумулювали інформацію, яка була передана до обласної книгарні…. У  трьох  розділах  сайту – «Майдан», «АТО», «Героям присвячується» вміщено 103 історії.

 
Шукаємо формулу успіху Друк e-mail

altКажуть, покажіть нам свої бібліотеки, і ми скажемо, що являє собою держава, у якій ви живете. Оскільки бібліотека – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. У кожній країні в різні періоди бібліотеки виконували важливу духовну місію – бути дзеркалом і пам'яттю народу, держави.Історія бібліотек невіддільна від історії України. Бібліотеки Ярослава Мудрого і Острозької колегії, Києво-Могилянської академії і Києво-Печерської Лаври, церковні та світські,приватні та публічні, університетські та земські, сотні книгозбірень завжди були підмурками нашої національної духовності.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 36
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 108 гостей на сайті