Головна
Презентація книги «Ой були ми на весіллі» Друк e-mail

Ой були ми на весіллі...26 листопада 2012 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги «Ой були ми на весіллі». Весільні пісні Західного Полісся з голосу Уляни Кот /Запис, нотація мелодій та упорядкування Кузьми Смаля, яка вийшла друком у Львові у видавництві «Кобзар», 2012 .-180 с.

Родина упорядника щиро вдячна за надані кошти та за сприяння у виданні цієї книжки уродженці м.Дубровиці, кандидату педагогічних наук, доценту, поетесі Лідії Шевело (Худаш Л.С.).

«Ой були ми на весіллі» - унікальна праця весільного пісенного фольклору Західного Полісся, записаного з голосу відомої народної співачки та берегині поліського фольклору, ткалі, заслуженого майстра народної творчості України Уляни Кот. До збірника ввійшли весільні пісні. Які побутують у с.Крупове Дубровицького району на Рівненщині.

Детальніше...
 
Свічки пам'яті не погасли Друк e-mail

alt«Наша пам’ять – велика долина, де невидимі храми стоять» під такою назвою діє книжкова виставка-репортаж на абонементі районної бібліотеки.

Кожного року  ми вшановуємо пам’ять жертв насильно створеного Голодомору 1932-33 рр. в Україні в якому загинуло від 7 до10 мільйонів українців. Історики зробили висновки, що в 20-тому столітті ніяка нація не втратила стільки, скільки Україна.

Детальніше...
 
Нові надходження, листопад Друк e-mail

Дяченки М. та С. Магам можна все: роман.Дяченки М. та С. Магам можна все: роман.

Уявіть, шановний читачу, що людина, ось, наприклад, ви — це такий собі будиночок із безліччю кімнат, у яких живуть їх мешканці. І ось комусь — сторонньому, в усяко­му разі, не вам, спадає на думку — а що буде, якщо відсе­лити деяких мешканців, навіть не питаючи власника бу­динку? Що буде, якщо препарувати душу людини?..

Таємничий Препаратор почав свою справу. Разом з ним почав діяти і Хорт зі Табор — вроджений маг. Магам, як відомо, можна все, особливо коли в мага є Кореневе За­клинання Кари, проти якого безсилий будь-хто. Але... Але справа навіть не в тому, що його супротивник теж маг, він дуже могутній і вже мільйон років удосконалює свою ма­гічну майстерність. Справа в тому, що...

Детальніше...
 
Андрій Малишко Друк e-mail

altЗ 12 листопада на абонементі центральної районної бібліотеки діє  іллюстрована книжкова виставка "Чарівник  поетичного слова" до 100-річчя від дня народження поета. Користувачі мають змогу більш детально познайомитися з життям та діяльністю поета та почитати його творчий доробок.

 

 

 
Відео-конференція з колегами з Росії Друк e-mail

Вебінар16 листопада 2012 року відбулася відео-конференція бібліотечних працівників Рівненської державної обласної бібліотеки та районних ЦСПШБ з бібліотеками Санкт-Петербурга по автоматизованому бібліотечному обслуговуванню, ведення каталогів в корпоративному об’єднанні,  систему автоматизації бібліотек ІРБІС.   Бібліотечні працівники мали змагу ознайомитися з презентаціями досвіду російських бібліотек в корпоративному об’єднанні Санкт-Петербурга  та досвідом бібліотек Рівненщини.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня5152535455565758НаступнаКінець»

Сторінка 51 з 58
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 20 гостей на сайті