Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Стягнення заборгованості за кредитним договором Друк e-mail
 
altСучасні реалії свідчать, що чималу кількість проблем складають порушення прав та свобод громадян саме у різного роду фінансових зобов’язаннях. Найпоширенішим таким фінансовим зобов’язанням серед населення і є кредитний договір. Відповідно до ст. 1054 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України), за кредитним договором  банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором,  а позичальник зобов’язується повернути кредит та сплатити проценти. При цьому, варто пам’ятати, що банк не може надавати кредит під процент, ставка якого є нижчою від процентної ставки за кредитами, які бере сам банк, і процентної ставки, що виплачується ним по депозитах. Виняток можливий лише у випадку, коли у здійсненні такої операції банк не матиме збитків.
Детальніше...
 
Петро Наумович Степанюк (до 90-річчя від дня народження) Друк e-mail
 
Михайло Конончук Друк e-mail
 
Рідне місто моє Друк e-mail

altІз нагоди відзначення важливої події в житті всієї дубровицької громади - 1012-ї річниці заснування рідного міста - у центральній районній бібліотеці  відкрилася виставка книг краєзнавчої тематики. На полицях бібліотечного стелажу під об’єднуючою назвою «Княжому місту Дубровиця -1012» розміщено друковані матеріали про етапи розвитку нашого стародавнього княжого міста. Виставка включає :

Детальніше...
 
нові надходження до краєзнавчого фонду Друк e-mail

  Нещодавно  до краєзнавчого фонду бібліотек району надійшла друга книга

 І. М. Єрмійчука " Біблійні історії".

alt

Єрмійчук І. М. Біблійні історії. Кн. 2 / І. М. Єрмійчук. – Рівне : Волин. обереги, 2016. – 108 с

У творі  є намагання в доступній віршованій формі викласти історичні події, описані в Біблії. «Шукайте найперше Царства божого у своїх діях, помислах, учинках, а все решта додасться»-це головна думка « Біблійних історій» Івана  Єрмійчука, в яких автор намагається відтворити дійсне життя Ісуса Христа на землі, як воно описане у Новому заповіті, щоб збагатити пізнання читача про життя та діяльність Сина Божого.  Твір може стати в пригоді при ознайомленні з матеріалами Біблії та використаний на заняттях у недільних школах.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 38
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 109 гостей на сайті