Головна
EURO2012 Друк e-mail

Шановні читачі!

altВсього кілька місяців відділяє нас від головної спортивної події року - ЄВРО-2012. Підготовчі клопоти в повному розпалі. Але багато хто задається питанням, звідки бере початок європейський кубок з футболу?  Ми  дамо  відповідь  на всі ваші запитання.

Нинішній Чемпіонат Європи з футболу увійде в історію як 14-й турнір, що проводиться під егідою УЄФА. За рішенням європейської футбольної федерації почесне право прийняти його делеговано Україні та Польщі.

Відкриття Євро-2012 заплановано на 9 червня 2012 року в Варшаві, а фінальний акорд прозвучить 1 липня 2012 в Києві.

Детальніше...
 
Сучасна бібліотека Друк e-mail

altРозпочалася  інформаційна кампанія "Сучасна бібліотека"! Напевно, багато з Вас вже бачили по країні ось такі плакати і білборди ми  вже їх маємо! Адже Дубровицька ЦСПШБ вже приєдналася до «Сучасних бібліотек»!!!

Детальніше...
 
Пункт доступу громадян до офіційної інформації Друк e-mail

Що таке Пункти Доступу Громадян до офіційної інформації

Пункти Доступу Громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес. Проект Програми сприяння Парламенту II "Створення Мережі Пунктів Доступу Громадян до інформації органів державної влади" впроваджується у тісній співпраці з українським партнером – Українською Бібліотечною Асоціацією. Станом на березень 2012 року Пункти Доступу Громадян (ПДГ) успішно діють у 509 бібліотеках, створюючи Мережу ПДГ, яка охоплює всі регіони України.

Детальніше...
 
Громадські обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади?» Друк e-mail

«ЯКОЮ МАЄ БУТИ БІБЛІОТЕКА НАШОЇ ГРОМАДИ?»
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ОБЛАСНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ
Прес-реліз

alt14  березня на Рівненщині  стартували загальнообласні громадські обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади?»

Офіційна прес-конференція обговорень у Дубровицькому районі відбулася 19 березня 2012 року, об 10.00 год. у  читальній залі Дубровицької ЦРБ

Серед усіх закладів культури саме бібліотеки найбільше користується довірою населення, знають їх потреби та гарантують право на безкоштовне отримання інформаційних послуг. В сільській місцевості книгозбірні залишаються єдиними соціальними, культурно-інформаційними закладами покликаними лобіювати інтереси територіальних громад.

Детальніше...
 
«Ми чуємо тебе Кобзарю, крізь століття» Друк e-mail

Т. Г. Шевченко – митець – академік, портретист, живописець, художник. Тарас Шевченко не просто блиснув власним українським духом, він був виразником вікових мрій української суті.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 39 з 42
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 68 гостей на сайті