Ільчук Віктор Друк e-mail

літературно-мистецька карта Дубровичиини

Народився двадцять три роки тому на Херсонщині. Родові корені у поліському селі Осова Дубровицького району Рівненської області. Власне сюди й повернулися батьки як тільки йому виповнився. рік. Отож, в мальовничій Осові закінчив дев'ять класів місцевої школи. Згодом навчався у Рівненському ліцеї педагогічного профілю. Служив, як і всі його ровесники з провінції, тож про армію знає не з чужих слів.

З 1996 року активно займається журналістикою, пише, хоча потяг до красного слова мав ще зі шкільних років. Тому, коли чотири роки тому почав професійно працювати журналістом у Рівненському обласному народному часописі "Волинь", набуті знання неабияк допомогли. Через рік вступив на заочне відділення факультету української філології Рівненського державного гуманітарного університету. У 2001 році став членом Національної спілки журналістів України. З 2002 року - редактор відділу культури Рівненської регіональної щоденної газети "ОГО". Автор кількох сотень публіцистичних статей.

Сподіваємося, що через рік-два з-під його кулькового пера вийде сучасний молодіжний роман, над яким він зараз працює. А в ньому вже кохання і ненависть, зустрічі та розлуки. А ще інтриги, помсти, детективні захоплюючі сюжети.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 січня 2012, 11:04