Головна Бібліотека Тека методиста Атестація бібліотекарів
Атестація бібліотекарів Друк e-mail

altВідповідно до Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури, затвердженого наказом Міністерства культури і туризму України від 16.07.2007 №44 та наказу централізованої бібліотечної системи Дубровицької міської ради №10-ОД від 31.08.2022 року,  з метою  професійного і посадового росту, 15 листопада  2022 року, відбулась атестація бібліотечних  працівників ЦБС Дубровицької міської ради. 

Атестація проводилась з дотриманням всіх вимог alt проведення атестації(згідно Положення  про проведення атестації  працівників підприємств, установ,  організацій та закладів галузі культури) та Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу».  Атестація проходила в режимі тестування. Загалом атестувалося 22 бібліотечних працівника. Всіх бібліотечних працівників  атестовано, як таких, що відповідають займаній посаді.. За результатами проведеної атестації складено протоколи, оформлено атестаційні листи, рекомендовано направлення певних працівників на курси підвищення кваліфікації. Атестацію було проведено в атмосфері вимогливості,  доброзичливості, відповідно до вимог чинного законодавства.

За матеріалами http://dubredu.rv.ua/news/2489-vdbulas-chergova-atestacya-bblotechnih-pracvnikv-dubrovickoyi-gromadi.html

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 листопада 2022, 16:33