Струни мого серця Друк e-mail

altНещодавно  у бібліотеці відбулась презентація збірки «Струни мого серця» талановитої авторки Наталії Ярмошевич.В залі панувала тепла, привітна, по-домашньому затишна атмосфера, яку розбавляла авторська пісня та поезія. Емоції та свої почуття авторка передавала через бардівську пісню та авторський вірш. 

Підтримати та привітати господиню свята прийшли друзі, колеги та шанувальники творчості Наталії Ярмошевич, а також бібліотекарі району. 

На завершення пані Наталія підписала для своїх шанувальників збірочки, прийняла вітання, та подякувала за увагу. :«Презентація пройшла, як на мене, вдало. Була приємна затишна атмосфера. Все пройшло як на одному подиху. Дуже хороша публіка, гарно сприймали пісні та вірші. Мені дуже сподобалося, бо це те, що я люблю і роблю з великою насолодою. А ще коли бачу очі вдячних глядачів, то настрій стає кращим», - сказала пані Наталія. Детальніше про Наталю Ярмошевич див.  http://dubrlibr.rv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=474:2019-03-14-15-25-12&catid=43:lit-karta-cat&Itemid=71

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 


alt

alt

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 березня 2019, 09:41