Головна Наш край Загиблим в АТО Пляшко Федір Петрович
Пляшко Федір Петрович Друк e-mail

           

altПляшко Федір Петрович (29.01.966 – 22.08.2017)

Федір Петрович Пляшко народився 29 січня 1966 року в селі Озерськ Дубровицького району, проживав у місті Дубровиця. Відслужив 15 років у прикордонних військах та вийшов на пенсію. У 2014 році став активним учасником Революції гідності і в цьому ж році пішов добровольцем на фронт, де перебував один рік.

У травні 2017 року пішов служити контрактником в 14 бригаду ОК «Захід» у Володимир-Волинському  та попросив командування направити його на передову. Військовий ніс службу у першій лінії оборони – Щастя та Старий Айдар Луганської області.

У Федора Петровича залишилися дружина, троє дорослих синів та двоє онуків.

 

 

 

 

Публікації про Пляшко Ф. П.

 Дубровиччина віддала останню шану захиснику, та солдату-патріоту своєї країни Пляшку Федору Петровичу. Вічна память славетному сину України. Герої не вмирають.

Федора Пляшка –захисника, патріота, земляка Дубровиччина зустріла на колінах спільною молитвою  «Отче наш». Наші хлопці-захисники, голова РДА Микола Петрушко, голова районної Микола Кухарець, міський голова Богдан Микульський, секретар виконкому Оксана Краглевич, військовий комісар Анатолій Білаш віддали свою пошану пам*яті Захисника , зустрівши траурний “Вантаж -200” на кордоні Сарненського і Дубровицького районів.

З міста Щастя додому приїхава Федір Пляшко – син Дубровиччини, у супроводі своїх синів, куми та військових, аби спочити у рідній землі.

Далекий. болісний, важкий шлях…Чекала дружина чоловіка, мати -сина, хлопці -тата..Чекали з перемогою! Але перемога пишеться і так, й такими трагічними долями солдат. Як не прикро, саме й так рахує свій відлік ця страшна війна – забираючи найкращих. Траурна колона рухається селами Дубровиччини. Багато людей на узбіччях. Вони, як завмерли, вони не вірять цій трагедії і водночас так глибоко у серце стріляє цей надпис “Вантаж -200” Плакали всі: діти, дорослі, старенькі. Під колеса авто кидали квіти, у Кураші зустріли спочилогоу Бозіпатріота жовто-синіми та червоно-чорними прапорами. Як завжди, найбільше людей вийшли поклонитися Герою у Соломіївці, Орв’яниці, Бересті.
Велелюдно було у Дубровиці на Майдані Злагоди.
Звичайно найбільша втрата для родини: матері, дружини, синів, братів, сестер…Їх біль буде вічним.

Нам всім болить це непоправне горе , болить Україні, бо вона виплакала за синами-патріотами океан сліз. Україна так хоче, щоб її діти, народжували дітей, будувалися і ростили сади. Ми всі хочемо миру! А їй так часто доводиться одягати чорну вишиванку і молитися на могилах своїх синів. Ми теж будемо молитися. Молитва до Бога за упокій Федора Пляшка хай буде нашою спільною даниною Його світлій память. Пам’яті Людини, яка любила життя і ближнього свого як самого себе…

 

altaltalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отче наш, що є на небесах!
Нехай святиться Ім’я Твоє.
Хай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші,
як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
але визволи нас від лукавого.

Бо Твоє є Царство, і сила, і слава
навіки. Амінь.

 Люба Климчук

В очікуванні траурної пaltроцесії, стала біля групи чоловіків, поруч із пам”ятником Тарасу Шевченку на майдані Злагоди. Один із них схвильовано говорив: “А знаєте, скільки ми з Федєю колисок зробили?! Разом працювали в переробному цеху лісгоспу. Які руки в нього золоті! Були… І серце мав добре… Хату, вважай, власними руками звів. А от пожити у ній не встиг”, – написала у написала у Facebook                    Оксана Слободзян.

Мама Федора Пляшка крізь сльози каже: “Я просила не йти… А він Україну любив понад усе. Я новини щодня дивилася, вслухалася в кожне слово… Не стало…”

“Колишній прикордонник, учасник Майдану, батько, дідусь, чоловік, син, прекрасний столяр, різьбяр, картини малював. Пішов добровільно на війну у 2014. В травні 2017 підписав контракт, попросився на першу лінію. Ось так… Декілька рядків: був, жив, робив, служив. Не стало ЛЮДИНИ”, – відзначає Оксана Слободзян.

Федір Пляшко був із великої родини: шестеро синів та дві доньки виховали його батьки.Сам він виховав трьох синів, які вже мають своїх дітей.

Смерть бійців, що захищають нашу Батьківщину, – завжди величезна трагедія. Особливо важко сприйняти таку новину зараз – під час так званого перемир’я. Від імені керівництва Рівненської області та від себе особисто висловлюю щирі співчуття родині Федіра Петровича та його бойовим товаришам”, – відзначив голова Рівненської РДА Олексій Муляренко.

Співчуття родині висловив і народний депутат Василь Яніцький

 

 

 

Список публікацій

1. В зоні АТО загинув військовий, який пішов на фронт добровольцем з Майдану //Волинь

2.У зоні бойових дій загинув боєць з Рівненщини// Новини по-рівненськи

3.Дубровиччина попрощається із загиблим Героєм//Дубровицька районна державна адміністраці

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 23 листопада 2017, 15:30