Головна Бібліотека Тека методиста РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ.ВІЙНА.РІВНЕНЩИНА
РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ.ВІЙНА.РІВНЕНЩИНА Друк e-mail

alt     ...Чому немає спокою в душі?

     ...Немає крил, аби увись злетіти.

     Чому так боляче і вдень, і уночі?

    Печаль. Війна. На Сході гинуть діти…

 

З метою вшанування пам’яті загиблих краян, які боролися за Гідність та Свободу України, Рівненською обласною бібліотекою спільно з центральними районними і міськими бібліотеками області за підтримки Комп’ютерної Академії «ШАГ» було створено сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина» (http://memory.rv.ua).Сайт створювався на протязі двох років…Бібліотеки нашого району також  долучилися до проекту, 5 працівників сільських книгарень та методичний відділ ЦРБ збирали та акумулювали інформацію, яка була передана до обласної книгарні…. У  трьох  розділах  сайту – «Майдан», «АТО», «Героям присвячується» вміщено 103 історії.

Це біографії воїнів, інформація про їхні нагороди та вшанування, окремі публікації про них в пресі та інтернеті, спогади рідних, побратимів, друзів, вчителів, родичів, відеоматеріали. Автор ідеї та координатор проекту – Раїса Щербан, головний спеціаліст обласної бібліотеки, заслужений працівник культури України. Розробник сайту – Андрій Плебанський, викладач Комп’ютерної Академії «ШАГ» м. Рівне. Щоб  розповісти  дубровичанам про цей ресурс, бібліотекою було організовано презентацію сайту, у якій взяли участь  бібліотекарі району, представники Дубровицької РДА, зокрема секретар прес-служби РДА Голяка Оксана, начальник відділу культури і туризму РДА Наталія Мозоль.

…Рідна мамо і любий мій тату,

Дуже важко, я знаю, вже вам.

Ви не плачте, я дуже благаю.

Така доля судилася нам…

П’ятеро наших хлопців віддали своє життя за наш спокій, мир, за наше світле сонце, за наші світлі ранки й спокійні вчори,…….Їх п’ятеро…. 23-річні юнаки Олег Ващишин та Іван Охмак (загинли  у 23 роки, не судилося їм зустріти свою 24 річну зорю кохання, народити діток…Олександр Ярмоліч прожив 24 роки … одружився і пішов на схід, а дружина та мама  чекали  і вірили ,…Юрій Сокол 28 років до закінчення служби залишалося 2 місяці… Віталій Мазур мав 36 років,  помер від отриманих ран, залишилося двоє діток шкільного віку… Ми щиро сподіваємося на те, що пам’ять про наших героїв існуватиме вічно, а сайт посприяє цьому.   див. відеоhttps://youtu.be/huljCS8mObU

 

alt

altaltalt

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 жовтня 2016, 16:14