Нові надходження Друк e-mail

alt«Битви за землю рідну»- це книга про героїв України. Вони у різний час та під різними прапорами боролися за незалежне існування України. Автор ідеї, ілюстрацій та історичних довідок до кожної особи - відомий рівненський музикант, фронтмен гурту "Ot Vinta" Юрій Журавель.Серед історичних постатей - Святослав Хоробрий, Тарас Бульба-Боровець, Нестор Махно, воїни, що захищали Донецький аеропорт...

Для Юрія Журавля неоднозначних персонажей у цій книзі немає: вважає, що усі хто в будь-який спосіб захищали цілісність держави, - без сумніву герої.Автор приурочує цю книгу про героїв до 25 річниці незалежності України. Мета видання - патріотичне виховання молоді на перемогах наших славних предків.

 

altВ рамках державних заходів з відзначення 75-ї річниці створення УПА "Поліська Січ" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, видано просвітницьку брошуру Івана Ольховського "Як виникла УПА". У видані коротко описано як готувалися українці до національно-визвольних змагань в міжвоєнний період першої половини XX століття, і як розгорталась Українська повстанська армія "Поліська Січ" у мало дослідженому істориками 1941 році. Брошура оформлена світлинами учасників подій, які раніше ніде не публікувались.
 

 

 

 

altУ творі нашого земляка І.Єрмійчука «Біблійні історії» є намагання в доступній віршованій формі викласти історичні події, описані в Біблії. А у вступі до твору, на основі наукових досягнень, пояснити окремі висловлювання і ті події, які на перший погляд здавалося б відбуваються не за законами природи. Приклади таких явищ: створення Землі, Людини і Всесвіту за сім діб, зцілення і воскресіння, непорочне зачаття,«небесна манна», зупинка Сонця, зупинка потоку в річці і ін. Не даремно, мабуть, Бог створив Людину по Своєму образу і створив мозок людини таким чином, що там є набагато більше запасних комірчин ніж задіяних. Це дає можливість людині розвивати свої пізнання і пізнавати Світ створений Богом.

Останнє оновлення на Четвер, 15 вересня 2016, 14:00