Нові надходження Друк e-mail

 

alt

Війна і міф. Невідома друга світова.-Х.:Клуб сімейного дозвілля, 2016.-272с.

Ця книжка – лише історичний фаст-фуд, її поява спричинена бажанням задовольнити гострий голод на інформацію про цей період в умовах інформаційної війни.

 

 

 

 

 

altБагряний І. Тигролови.-К.: Знання, 2015.-304.

Сюжетна канва роману побудована навколо двох постатей — Григорія Многогрішного і майора НКВС Медвина. Їх двобій — це боротьба Людини із світом пітьми і пекла. Автор, як очевидець, змальовує страшні картини знущання над людьми, приниження їх людської гідності, насильства, приреченості на забуття в пеклі концтаборів.

 

 

 

 

alt

Гнатко Д.  Проклята краса:роман.-Х.:Клуб сімейного дозвілля», 2016.-240с.

30-ті роки ХХ сторіччя. Полтавщина. Непроста історія кохання красуні та офіцера КДБ на тлі найдраматичніших подій української минувщини: голодомор, сталінські репресії.

 

 

 

 

altГрін. О. Пурпурові вітрила ; Та, що біжить по хвилях.-Х.: школа, 2015.-384с.

До книги із Золотої серії увійшли найвідоміші найкращі романтичні пригодницькі твори Гріна Олександра, де переплітаються пригоди та нездоланна віра в чудо та здійснення мрій, а також безсмертний філософський твір французького винахідника, пілота, вченого та письменника, який

ставить перед читачами зовсім недитячі питання.

 

 

 

alt

Дашвар Люко. Мати все:роман.-Х.: Клуб Сімейного Дозвілля,2015-336с.

Цієї осені Люко Дашвар представляє широкій публіці свій четвертий роман «Мати все». Історія професорської доньки, у якої було все: турботлива мама, коханий чоловік, гарна квартира, вдосталь грошей – ідеальне життя. Але – «багаті теж плачуть». Підступ і брехня – ось на чому «авторитарна» мати побудувала родинну ідилію. Назва «Мати все», як і назви усіх книжок Дашвар, що побудовані на грі слів, мають неперевершену властивість з ювелірною точністю передавати захований у сюжетні лінії зміст. В основу роману письменниця поклала реальну життєву історію, яку колись побачила на одеському пляжі і в якій, переконана письменниця, багато людей побачать своє власне невигадане життя.

 

 

altГнатко Д. Катерина: роман.-Х.: Клуб сімейного Дозвілля,2016.-256с.

Катруся росла без мами, а коли в хаті з’явилася зла мачуха, її життя взагалі стало нестерпним. Килина, яка зненавиділа дівчинку з першого погляду, навіть хоче одружити пасербицю з огидним сотником Яковенком. Але Катерина вже закохана в пана Криштофа  Гнатовського, який відповідає їй тим самим почуттям. Та чи зможуть бути щасливими колишня кріпачка й заможний граф Гнатовський ?.....

 

 

 

alt

Лі Гарпер.Вбити пересмішника : роман.-К.:  КМ - Букс, 2016.-384с.

Роман базується як на особистих спостереженнях авторки за своєю родиною та сусідами, так і на події, що відбулася у її рідному місті в 1936 році, коли їй самій було десять. Роман відзначається душевністю і гумором, хоча й піднімає серйозні питання насильства і расової нерівності.

 

 

 

 

altЗузак М. Крадіжка книжок : роман.-Х.: Клуб  сімейного дозвілля, 2016.-64.90с.

Історія всеохоплюючої пристрасті до книжок від крадіжки першої книги до написання власної.1939 рік Маленька Лізель приїжджає до прийомних батьків і з цього починається абсолютно нове для неї життя.  Це зворушлива і пронизлива історія про життя та смерть, про дружбу, боротьбу та пригоди, про пошуки себе. Приклад того, як одна людина може змінити світ. Про силу слова та ціну мовчання.

 

 

 

 

alt

Кафка Ф. Вибрані твори: Процес; Вирок ; Перевтілення ; Голодомайстер.-К.:Генеза, 2004.-288с.

До книжки увійшли роман "Процес" та вершинні оповідання австрійського письменника Ф. Кафки, який вважається одним із "батьків" модерністської прози. Твори цього митця вирізняються глибиною філософського осмислення людського буття, гротескною образністю, несподіваними поєднаннями фантастичного та буденного, трагічного та іронічного.

 

 

 

 

alt

Корній Д. Тому, що ти є : роман.-Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016-240с.

Ніколи не рано закохатися. Сашко з дитсадка марив Оксаною, та вони прожили життя нарізно. Але ніколи не пізно щось змінити. Справжнє кохання ламає всі перешкоди, навіть перемагає смерть. Чи то так здається?
Сашко, втративши кохану, заходить у кімнату номер бескінечність і отримує шанс почати все спочатку.

 

 

 

 

alt

Лис В. Країна гіркої ніжності  :роман.-Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2015.-368с.

У неї було дивне ім`я і дивовижна доля. Даза, дочка радянського чиновника, у 30-х роках пройде пекло дитбудинку, а після війни опиниться на Волині, у вирі повстанської боротьби. Її донька Віталія, витончена естетка, покохає кримінального авторитета. А онука Олеся, у життя якої увірвався Євромайдан, зазнає смаку гіркої ніжності, який дарує справжнє кохання..

 

 

 

 

alt

Мастєрова В. Смарагд : роман.-Х.: Клуб Сімейного дозвілля, 2016. -288с.

У хвилину відчаю він, син парторга колгоспу і циганки, що ходила з
табором, вигукне: «Я і сам не знаю, хто я, але не злодій – це точно!».
Коли в Афганістані смерть зазирне в очі, жалкуватиме лише, що помре, так
і не пізнавши справжнього кохання. А коли виживе і кохання постукає у
змучене серце - злякавшись своєї немочі, відштовхне вимріяне почуття. Та
чи вдасться побороти любов йому, тепер уже ченцю Варфоломію, що дав
обітницю служити Господу і людям?

 

 

 

alt

Печорна О.  Фортеця для серця : роман.-Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016.-368с.

Вона талановита художниця, але ніхто не розуміє її. Заможні кавалери її не цікавлять... Одного разу вона врятувала життя незнайомцю. Чим обернеться ця добрасправа?Автор вміє торкнутися найпотаємніших струн душі.

 

 

 

 

 

 

alt

Рогашко А. Крізь безодню до світла: роман.-Х.: Клуб сімейного Дозвілля, 2016.-2008с.

 Під липами затишного міста, попивши кави та поблукавши тихими вуличками, доля вирішує, що прийшов час їй утрутитися в життя трьох подруг – Віри, Христини та Мар’яни… Різні, як земля, вода й вогонь… Однакові, як… Як можуть бути однакові три самотні жінки, нещасливе кохання і невдалі шлюби у яких залишилися в минулому, а тепер лише квартира, робота та, іноді, спільні посиденьки в улюбленій кав’ярні. Але все раптово зміниться однієї весни…

 

 

 

alt

Роздобудько І. Одного разу….: роман.-Х.:Клуб сімейного  дозвілля, 2015-224с.

Книжка-сповідь, книжка-спогад, книжка-роздум... Кожен знайде в ній щось для себе, про себе. Вона і для молодих — аби вони зрозуміли, що життя прекрасне і... коротке

 

 

 

 

 

 

alt

Талан С. Оголений нерв : роман.-Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2015.-544с

Мирне й спокійне життя, міцна родина, вірні друзі… Усе, що здавалося непохитним, перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв’язки, і рідні люди й вірні друзі стають ворогами… Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової, чиї син і дочка опинилися по різні боки барикад… Так само розійдуться й шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах, і по душах…

 

 

 

alt

Талан С. Коли ти поруч: роман.-Х.:  Клуб Сімейного Дозвілля, 2016.-320с.

Книга розповідає нам історію життя молодої дівчини Дарини, яка у розквіті сил дізнається, що хвора на СНІД. Заразилася вона під час аварії, коли надавала першу допомогу потерпілим. З однієї сторони вона рятувала життя іншим, а з другої – не змогла врятувати своє

 

 

 

 

 

alt

Турянський О. Поза межами болю ; Дума пралісу : вибране.-К.: Академія, 2015.-312с.

Трагічна боротьба за життя у пащі смерті, спротив нелюдським інстинктам задля збереження людського задають твору напружену епіко-ліричну інтонацію. «Дума пралісу» — алегорична повість про «українське дводушшя» та інші комплекси українства.

 

 

 

 

 

altСорока Ю.Бій під крутами.-Х.: ФоліоЮ 2015.-63с.

29 січня 1918 року поблизу селища Крути на відстані 130 км від Києва відбувся жорстокий, нерівний бій між чотиритисячним військом більшовиків та трьомастами українськими юнкерами, студентами і гімназистами, що обороняли підступи до Києва. Українці відбили кілька атак, під час яких зазнали значних втрат. У перебігу військових дій цей бій вирішального значення не мав, та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді.

 

 

 

altШевчук В. Дім на горі.-К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013.-560с.

Роман-балада Валерія шевчука «Дім на горі» - твір про любов.
Любов у широкому розумінні: як складне й високе почуття, що містить у собі кохання, поняття рідної землі, дому, що символічно уособлює спокій, рівновагу духу вміння бути небайдужим, намагання освітити своє видноколо святим і високим вогнем творчого осяяння, - той стан, що його однаково переживають козопас  Іван та його внук.   Літературний рід - лiро-епiчний твiр iз фольклорно-фантастичним елементом.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 11 липня 2016, 15:33