Головна Бібліотека Масові заходи Благодійні заходи на підтримку воїнів-земляків
Благодійні заходи на підтримку воїнів-земляків Друк e-mail

alt16 жовтня по вул.Шевченка біля пошти відбувся  благодійний  концерт  на  підтримку  воїнів - земляків, які   перебувають  у  зоні АТО, організований бібліотечними та клубними працівниками.

У  концерті  взяли  участь бібліотекарі - учасники художньої самодіяльності  Лідія Корінь, Ганна Воробей, Тетяна Бойчук,  Галина Грицюк та солісти-вокалісти клубних закладів  Олексій Гладкий, Василь Красько, Микола Кравчук, Таїсія Яцута та Тетяна Колода.  В репертуарі звучали вірші, пісні про Україну, про козаків та стрілецькі пісні.

Зважаючи на матеріальну скруту, яку переживають Збройні Сили України, необхідності убезпечити, охороняти наших земляків від куль терористів  та у зв’язку з наближенням холодів,  кошти, які  були  зібрані   під  час  проведення  благодійного заходу в сумі 1815 грн. будуть використані для придбання теплого одягу, закупку необхідних речей побуту.

Кожен з нас так чи інакше має відношення до надання благодійної допомоги, до благодійних організацій або допомагає конкретній людині. Бібліотечними працівниками району було  зібрано та перераховано у фонд «Відродження Дубровиччини»  понад 6 тис. грн., які також будуть спрямовуватись на підтримку воїнів-земляків АТО, а також благодійний внесок  -  одноденний заробіток для потреб наших мобілізованих військовослужбовців. Це - небайдужість до долі наших земляків, а добровільне бажання допомогти їм у важкій ситуації.{jcomments on}

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 жовтня 2014, 13:29