Головна Бібліотека Масові заходи День Незалежності України
День Незалежності України Друк e-mail

altДень 24 серпня є вираженням історичного прагнення нашого народу до свободи, умовою втілення його бажання бути справжніми господарями на власній землі! Шлях України до незалежності, до створення суверенної держави був довгим та кривавим.

Багато українців пожертвували своїм життям заради цієї прекрасної мети — об'єднати всі етнічні українські землі й створити умови для розвитку багатоетнічного українського народу, його мови, культури, традицій. Лише наприкінці ХХ століття мрія Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Тараса Шевченка, Івана Франка, мільйонів простих людей збулася.

З нагоди 23 річниці прийняття Акту Незалежності України на абонементі з користувачами книгозбірні проведено інформаційну годину «Державні символи України» до дня Державного Прапора України та представлено    книжкову виставку «Україна – наш дім» з  розділами:  історія України з 15-20 ст., історія України: «сучасне бачення»,   «Ще не вмерла в Україні ні слава, ні воля..», документи представлені на виставці користуються великим попитом  наших користувачів, адже вперше за останні чверть століття слово «незалежність» цього року набуло нового значення. Відомо, що за свою землю і волю український народ боровся упродовж всієї історії.

І сьогодні, у середині другого десятиріччя ХХІ століття, українці проливають кров за свободу, за батьківщину, за єдність. Одночасно наш народ переживає нестримний процес національного відродження. Мільйони українців потягнулися до державної символіки як втілення ідей національної єдності і суверенності, своєрідного кола історичної пам'яті народу{jcomments on}