Головна Наш край Конкурси, фестивалі, обряди Конкурс бібліотечних ініціатив
Конкурс бібліотечних ініціатив Друк e-mail

altНещодавно відбувся обласний конкурс міні-грантів бібліотечних ініціатив від Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, який стартував у лютому цього року.  На участь у конкурсі надійшло 30 проектних заявок.

Мета конкурсу - пошук та втілення креативних форм бібліотечної роботи з цільовими групами, інноваційних бібліотечних послуг заснованих на ІКТ корисних громаді шляхом підтримки творчих бібліотечних ініціатив (проектів).

Відбір учасників проводився на конкурсній основі, з урахуванням професійної діяльності кандидата, пов'язаної з наданням населенню або певним групам послуг з використанням цифрових технологій,  потенційної можливості і бажання працювати  з цифровими технологіями, а також впровадження набутого досвіду в практику роботи бібліотеки, інформаційні технології на користь громади, бібліотека на захисті прав громади, стильні бібліотечні історії в соціальних медіа, найкраща бібліотечна практика: розкажи, покажи, навчи.

Перемогу від нашого району здобула: Корейчук Олена Федорівна, бібліотекар Сварицевицької публічно-шкільної бібліотеки Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек у напрямку «Інформаційні технології на користь громади» за проект «Сварицевичі ХХ ст.», який спрямований на виявлення маловідомих, суперечливих сторінок історії, збереження історичної пам’яті с.Сварицевичі та популяризації історичного краєзнавства. До участі у проекті будуть залучені: учнівська молодь, літні люди села, волонтери. Передбачається шляхом діалогу з живими свідками подій (збір матеріалів, спогадів, листів, фотографій, запис інтерв’ю) здійснити історичні дослідження та створити відеороліки «Партизанський рух в селі Сварицевичі», «Доля сварицевицьких євреїв у роки війни» та ін..

Активна участь Сварицевицької ПШБ у Всеукраїнських конкурсах, оглядах,  Програми «Бібліоміст», Української бібліотечної асоціації, в яких неодноразово виходила переможцем ще більш надихає бібліотекарів на нові ідеї, які допомагають стати кращими, успішними. Для здійснення проектної діяльності в даному конкурсі як ресурсна допомога надається цифровий фотоапарат. Це надасть бібліотекарю на високому професійному рівні реалізувати даний проект.

Щиро вітаємо переможницю і зичимо подальших творчих здобутків, успіхів, щастя і добра!{jcomments on}