Головна Бібліотека Масові заходи Навчання підприємців району та бібліотечних працівників
Навчання підприємців району та бібліотечних працівників Друк e-mail

alt19 березня 2014 року на базі Дубровицької центральної районної бібліотеки відбулося навчанням  підприємців району та бібліотечних працівників  в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», проведений спеціалістом Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Валентиною Гуріною по питанню «Послуги для платників податків у бібліотеці».

З вступним словом на навчанні виступила директор Дубровицької ЦСПШБ  Марія Ромаш яка відмитила що, сьогодні зроблений акцент на надання електронних послуг для платників податків в бібліотеках  – сервіс «електронний податковий кабінет», процес подання електронної податкової звітності, програми для подання   е-звітності. До проведення тренінгу долучилися  завідувачка сектору обслуговування платників податків Галина  Микульська та завідувач сектору ІТ та обліку платників податків Олексій  Годунко. 

Учасники тренінгу працювали у відповідних програмах, відповіді на всі питання, що виникали в процесі роботи, надавали фахівці-податківці, зокрема познайомили  учасників з програмним забезпеченням завдяки якому можна формувати та відправляти звіти, покроково продемонстрували процедуру створення, підписування та подання звітних матеріалів. Інформацію про електронну звітність та необхідні програми для електронного звітування можна знайти на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (АЦСЛ ІДД) http://www.cskidd.gov.ua/ у розділі «Програмне забезпечення». Директор Дубровицької ЦСПШБ  повідомила присутнім, що надалі у бібліотеці  всі бажаючі зможуть зареєструватися, використовуючи комп'ютерну техніку та інтернет-з'єднання бібліотеки і програмне забезпечення ПДІ відправляти податкові звіти у електронному вигляді (за умови наявності електронного підпису).{jcomments on}

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Останнє оновлення на Вівторок, 25 березня 2014, 11:48