Головна Бібліотека Книжкова виставка До дня українського козацтва
До дня українського козацтва Друк e-mail

alt14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Виникнення козацтва допомогло консолідувати українців в боротьбі проти численних ворогів, які в ХV-ХVІІ століттях неодноразово намагалися завоювати українські землі. Козацтво завжди було символом невмирущості нашого народу, уособленням національного характеру, сили та мужності. Саме до цієї дати 13 жовтня бібліотекар відділу обслуговування Гром Ольга на абонементі районної бібліотеки підготувала книжкову виставку  «Безсмертя козацької звитяги! За Україну! За її волю! За честь і славу! За народ!».

Сини Твоєї Батьківщини,
В них сила духу непоборна!
Козацтво - слава України,
Це гордість наша всенародна!

На книжковій виставці представлені книги, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями. Серед них можна виділити найцікавіші:

  • Шевчук В.О. Козацька держава як ідея в системі суспільно-політичного мислення XVI-XVIII ст. К.: 2007..
  • Сушинський Б.І.  Козацькі вожді України. Т.1. Одеса: 2004.
  • Сушинський Б.І.  Козацькі вожді України. Т.2. Одеса: 2004.
  • Грушевський М. Ілюстроване з додатками та доповненнями. 2008.
  • Історія українського козацтва. Т.1. К.: 2006.
  • Історія українського козацтва. Т.2. К.: 2006.
  • Новий довідник : Історія України. К.: 2005 р.

Всі книги, які представлені мають велике значення як для учнів та студентів, так і для вчителів, викладачів вузів, науковців, всіх хто цікавиться історією України.

Користувачі абонементу і відвідувачі Інтернет-центру гортаючи сторінки минулого поринули у чудовий світ історії українського народу — козаччину.

Після ознайомлення відвідувачів бібліотеки з книжковою виставкою їх було запрошено до читальної зали, де бібліотекар Ганна Воробей ознайомила всіх із інформаційним стендом «Подорож в історію».

Запрошуємо Вас шановні бажаючі відвідати нашу бібліотеку та ознайомитись з літературою та періодикою, яка допоможе Вам збагатити  свої знання.

Як говориться в прислів’ї: «Золото добувають із землі, а знання - з книжок».

 

Бібліотекар відділу обслуговування
Ольга Гром


{jcomments on}