Головна Бібліотека Масові заходи Творча зустріч з видатними дубровичанами
Творча зустріч з видатними дубровичанами Друк e-mail

altВ районному будинку культури напередодні Дня міста  нашої древньої Дубровиці відбулася творча зустріч за ініціативи та активної підтримки колективу міської ради, працівників культури. Древня Дубровиця за свою тисячолітню історію народила багато талановитих людей. На творчу зустріч прибули Юрій Максименко та Олександр Бруяка, історики-краєзнавці з м.Луцька, які розповіли про основні віхи в історії нашого міста, починаючи від першої писемної згадки до нашого сьогодення. Присутні в залі мали змогу ознайомитись з картинами та поезією  художника-пейзажиста і талановитого поета, який проживав в м.Дубровиця Михайлом Івановичем Конончуком.

Зустріч продовжила відома українська поетеса, літературознавець, етнограф, кандидат педагогічних наук, доцент м.Львова. Лідія Сергіївна Шевело, яка видала 13 поетичних збірок, всі збірки мають прекрасні назви та глибокий зміст.

Унікальна сім’я вчених з Тернополя: це – доктор історичних наук, професор Микола Алексієвець, доктор історичних наук професор Леся Алексієвець та кандидат історичних наук, доцент Марія Алесієвець, які розповіли про свої дослідження, про свої історичні праці. Зустріч завершила кандидат економічних наук, професор Галина Батьковець (Батан), яка розповіла про себе і що треба зробити, щоб змінити економічні умови в країні, щоб кожна людина змогла мати достойну роботу. Присутні в залі мали змогу поспілкуватися із земляками, які завдяки своїй щоденній, наполегливій праці досягли значних висот в галузі науки і культури.


{jcomments on}

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 вересня 2013, 10:32