Головна Бібліотека Масові заходи Інтерактивна конференція "Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів"
Інтерактивна конференція "Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів" Друк e-mail

Інтерактивна конференція 27 березня відбулася інтерактивна конференція на тему: «Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідіву Рівненській області» за участю спеціалістів Головного управління соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації.

На конференцію були запрошені спеціалісти  управління праці та соціального захисту населення в Дубровицькому районі Будкевич В.А., Позняк М.В., територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів: Берестень Л.М., Федорчук Т.П., голова  Дубровицької первинної організації УТОГ Шиловець Г.В. та окремі категорії населення, які мають інвалідність.

Присутні мали змогу заздалегідь надіслати питання на форум і почути відповідь про порядок та черговість забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України.

alt

{jcomments on}

Останнє оновлення на Середа, 27 березня 2013, 16:03