Головна Наш край Літературно-мистецьке об'єднання "Журавлина" Презентація нових книг місцевих авторів
Презентація нових книг місцевих авторів Друк e-mail

altВ читальному залі центральної районної бібліотеки 25 січня 2013 року відбулося чергове засідання районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина». На якому було розглянуто план роботи гуртківців. З великим захопленням та радістю поділились наші місцеві поети з виходом нових збірок. У Віри Станіславівни Єфимець нещодавно друком вийшла друга збірочка для дітей  «Квітковий віршограй»./Збірка дитячих віршів/-Тернопіль: ТзОВ «Терно-грай»,2012.-24ст.іл. Тематика даної збірки визначена самою назвою – «квітковий віршограй». Авторка з трепетом і любов’ю оспівує квіти, які приємно радують наш кругозір. Вірші прості, але водночас світлі і щирі, адже адресовані найменшим і найвідданішим читачам-дітям.

Читаючи поезію Віри Станіславівни, відчуваєш захоплення  їх задушевністю, мистецькою досконалістю. Поезія вражає природністю. Її можна читати і відчувати насолоду. В поезії чудово переплітається ніжність, чистота, мелодійність, мабуть, завдяки тому, що авторка проживає серед мальовничої природи поліського краю.

На розгляд членів  літературного об’єднання була представлена друга збірка Щура Анатолія  Власовича Життя мого печалі і тривоги. Збірка поезій/ - Рівне: Волинські обереги, 2013.-136 с.

У збірці зібрані кращі вірші різних років, які вистраждані життям і серцем. У ній пломеніє любов до рідного краю, його працелюбних і талановитих людей, мальовничої природи, звідкіля і черпає він своє натхнення.

 

alt

alt

{jcomments on}