Ютовець Михайло Павлович Друк e-mail

Ютовець Михайло ПавловичЛюдина, яка помахом руки доносить красу рідної природи до наших очей, з гордою поставою, очима, що променіють теплом і добротою - це художник, аматор Ютовець Михайло Павлович.

15 жовтня 1949 році народився і виріс Михайло Павлович на хуторі Сохи села Нивецьк, в дружній працьовитій родині. Батьки дуже добре виховали його, з малку привчили до самостійності, працьовитості.  У 1956  році пішов до школи і вже малим хлопчиком почав творити.Закінчив Сарненське ПТУ №9 з відзнакою у 1966 році. З 1966 року  працював у колгоспі «Зоря». В 1969-1970 роки навчався в школі керівників художнї самодіяльності в м. Рівне,  З 1974 року поїхав працювати у колгосп, звідки знову направили на навчання у республіканський навчально - виробничий  комбінат на бджоляра. Після закінчення став працювати бджолярем у колгоспі.

Першу картину олійними фарбами написав у 1968 році. Перша виставка організована в 1988 році в музеї бджільництва в Києві. Виставки картин художника проходили в Сарнах та Дубровиці.

Які б  не були труднощі, яку б проблеми не виникали, якщо вдалося зробити хоч одну добру справу, вважає  Михайло Павлович, той день не пройшов марно, не зник безслідно. 

Таких днів  у Михайла Павловича довга  - предовга низка. Він же глибоко вірить, що буде їх значно більше, бо ж для добра приходить у цей світ людина. І це добро  і красу  випромінюють його картини. У творчому доробку художника близько 300 картин. Справжній народний майстер, який збагачує мистецьку скарбницю рідного поліського краю, залучаючи тисячі людей до світу прекрасного.


{jcomments on}

Останнє оновлення на Вівторок, 29 січня 2013, 13:25