Єфимець Віра Друк e-mail

altВіра Станіславівна Єфимець (Чудінович) народилася 28 жовтня 1957 року в селі Зелень Дубровицького району на Рівненщині, померла 12 вересня 2020 року.

Після закінчення Березнівського лісного технікуму працювала на різних посадах в лісовому та сільському господарствах. По закінченню Дубенського училища культури - бібліотекар Зеленської загально­освітньої школи І-ІІ ступенів.

Вірші писала зі шкільних років. Друкувалася в періодичних виданнях, альманахах. Є членом Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».

 

 

 

 

 

 

 

 

Польський заспів

 

Єфимець В. С. Є 91 Поліський заспів /Поезії/ - Тернопіль: ТзОВ «Терно-граф», 2011 - 112 с.; іл.

У збірці поезій кругозору читача відкривається насамперед, краса Поліського краю, в якому народилася авторка. Тому логічно, що пейзажна лірика домінує. Однак захоплюють своєю щирістю й вірші, звернені до неньки-України, до рідних і близьких людей, до синів і дочок, які рідко приїзджають до отчого дому. Надзвичайно тонко прочитується тужливий настрій поетеси у віршах про дитинство, яке давно минуло і вже ніколи не повернеться. Збірка «Поліський заспів» складається з 7 розділів, вже з назви яких читач може зрозуміти тематику поезій, наприклад: «Бал квітів», «Палає соняхами літо», «З дитинства топтані стежки» та інші. Книга розрахована на масового читача.

 

 

 

 

Єфимець В.С. - Квітковий віршограйЄфимець В.С. Є91 Квітковий віршограй /Збірка дитячих віршів/ - Тернопіль: ТзОВ "Терно-граф", 2012. - 24 с., іл.

Тематика даної збірки визначена вже самою назвою - "Квітковий віршограй". Авторка з трепетом і любов'ю описує квіти, які приємно радують наш кругозір, а саме: ромашки, волошки, троянди, гвоздики, конвалії, лілії та інші. Вірші прості, але водночас світлі і щирі, адже адресовані найменшим і найвідданішим читачам - дітям.

 

 

 

 

 

 

 

 

altЄфимець В.С. Веселі казочки для сина та дочки:збірка дитячих віршів/В.С.Єфимець - Тернопіль:ТзОВ "Терно-граф", 2014.- 24 с.

Представлені в збірці віршовагі казки - цікаві, пізнавальні та повчальні. Захоплюючі сюжети не залишають байдужими читачів, змушуючи їх співпереживати з героями казок, з якими трапляються незвичайні пригоди. Збірка адресована наймолодшій читацькій аудиторії.

 

 

 

 

 

 

 

altВіра Єфимець Гостини року: поезії/ В.Єфимець - Тернопіль:ТОВ "Терно-граф", 2017. - 28 с.

Збірка віршів адресована найменшим читачам. Ці поезії допоможуть малятам бачити і розуміти красу природи, кпасу людських взаємин, познайомлять з традиціями і звичаями нашого народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altВіра Єфимець Задрімала волошкова тиша: поезії/ В.Єфимець - Тернопіль: ТОВ "Терно-граф", 2017.- 84 с.

У збірку увійшли поезії різних років, які об'єднанні спільною темою - любові. Це й любов до рідної поліської землі, її природи, традицій, і калейдоскоп почуттів закоханих ліричних героїв. Поезія збірки вражає своєю глибиною і щирістю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

 Віра Єфимець

 Вітрила України:поезії/В.Єфимець – Тернопіль:ТОВ «Терно-граф», 2018.-76 с.

 

 «Вітрила України» - символічна назва збірки, вірші якої розкривають нам таємниці поетичної творчості. Які вітри надихають поета? Звідки він черпає творчу енергію? – відповіді на ці питання читач знайде в рядках поезій.

Останнє оновлення на Неділя, 13 вересня 2020, 11:42