Єфимець Віра Друк e-mail

Віра ЄфимецьВіра Станіславівна Єфимець (Чудінович) народилася 28 жовтня 1957 року в селі Зелень Дубровицького району на Рівненщині.

Після закінчення Березнівського лісного технікуму працювала на різних посадах в лісовому та сільському господарствах. По закінченню Дубенського училища культури - бібліотекар Зеленської загально­освітньої школи І-ІІ ступенів.

Вірші писала зі шкільних років. Друкувалася в періодичних виданнях, альманахах. Є членом Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».

Польський заспів

 

Єфимець В. С. Є 91 Поліський заспів /Поезії/ - Тернопіль: ТзОВ «Терно-граф», 2011 - 112 с.; іл.

У збірці поезій кругозору читача відкривається насамперед, краса Поліського краю, в якому народилася авторка. Тому логічно, що пейзажна лірика домінує. Однак захоплюють своєю щирістю й вірші, звернені до неньки-України, до рідних і близьких людей, до синів і дочок, які рідко приїзджають до отчого дому. Надзвичайно тонко прочитується тужливий настрій поетеси у віршах про дитинство, яке давно минуло і вже ніколи не повернеться. Збірка «Поліський заспів» складається з 7 розділів, вже з назви яких читач може зрозуміти тематику поезій, наприклад: «Бал квітів», «Палає соняхами літо», «З дитинства топтані стежки» та інші. Книга розрахована на масового читача.{jcomments on}

 

Єфимець В.С. - Квітковий віршограйЄфимець В.С. Є91 Квітковий віршограй /Збірка дитячих віршів/ - Тернопіль: ТзОВ "Терно-граф", 2012. - 24 с., іл.

Тематика даної збірки визначена вже самою назвою - "Квітковий віршограй". Авторка з трепетом і любов'ю описує квіти, які приємно радують наш кругозір, а саме: ромашки, волошки, троянди, гвоздики, конвалії, лілії та інші. Вірші прості, але водночас світлі і щирі, адже адресовані найменшим і найвідданішим читачам - дітям.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 січня 2013, 17:26