Головна Бібліотека Масові заходи Презентація книги «Ой були ми на весіллі»
Презентація книги «Ой були ми на весіллі» Друк e-mail

Ой були ми на весіллі...26 листопада 2012 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги «Ой були ми на весіллі». Весільні пісні Західного Полісся з голосу Уляни Кот /Запис, нотація мелодій та упорядкування Кузьми Смаля, яка вийшла друком у Львові у видавництві «Кобзар», 2012 .-180 с.

Родина упорядника щиро вдячна за надані кошти та за сприяння у виданні цієї книжки уродженці м.Дубровиці, кандидату педагогічних наук, доценту, поетесі Лідії Шевело (Худаш Л.С.).

«Ой були ми на весіллі» - унікальна праця весільного пісенного фольклору Західного Полісся, записаного з голосу відомої народної співачки та берегині поліського фольклору, ткалі, заслуженого майстра народної творчості України Уляни Кот. До збірника ввійшли весільні пісні. Які побутують у с.Крупове Дубровицького району на Рівненщині.

Це третій пісенний збірник з голосу Уляни Петрівни Кот. Дві перші «Ой зозулько, сива пташко» та «Ой зацвіла червона калина». В піснях збережені особливості місцевої поліської говірки. Видання розраховане на етнографів, мовознавців та широке коло шанувальників народної творчості рідного краю.

На презентацію були запрошені берегиня поліського фольклору - Уляна Петрівна Кот, письменниця Наталка Позняк, доктор філософії, професор Марія Слободян, бібліотекарі району та члени районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина». Всі бібліотеки району отримали в дарунок дане видання.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Останнє оновлення на Понеділок, 26 листопада 2012, 15:34