Головна
EURO2012 Друк e-mail

Шановні читачі!

altВсього кілька місяців відділяє нас від головної спортивної події року - ЄВРО-2012. Підготовчі клопоти в повному розпалі. Але багато хто задається питанням, звідки бере початок європейський кубок з футболу?  Ми  дамо  відповідь  на всі ваші запитання.

Нинішній Чемпіонат Європи з футболу увійде в історію як 14-й турнір, що проводиться під егідою УЄФА. За рішенням європейської футбольної федерації почесне право прийняти його делеговано Україні та Польщі.

Відкриття Євро-2012 заплановано на 9 червня 2012 року в Варшаві, а фінальний акорд прозвучить 1 липня 2012 в Києві.

За регламентом УЄФА у чемпіонаті Європи-2012 візьмуть участь 16 збірних. Команди України і Польщі, як команди країн-організаторів, отримують право на автоматичну кваліфікацію, решта чотирнадцять збірних  будуть визначатися за підсумками матчів кваліфікаційного турніру, який стартував в серпні минулого року.

За всю історію проведення європейських футбольних першостей - це третій турнір, який довірено провести двом країнам одночасно. До сих пір такої честі удостоювалися: Бельгія і Нідерланди в 2000 році, а також Австрія і Швейцарія у 2008  році. На даний час відбір на Євро-2012 проходить у шести групах (від А до F) по шість команд в кожній, а також у трьох групах по п'ять команд. При цьому, безпосередньо потрапляють у фінал чемпіонату Європи-2012 переможці в групах і краща з команд, що зайняли другі місця. Решта вісім володарів другого місця розіграють між собою чотири путівки у фінал Європи-2012 в стискових матчах...

Шановні корисувачі бібліотеки! Ми приєднуємося до наших вболівальників та пропонуємо під час проведення ЕВРО-2012 приходити до інтернет-центру ЦРБ та робити сумісні перегляди матчів за допомогою послуг Інтернет та програми Бібліоміст.{jcomments on}

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 квітня 2012, 09:37