Головна Бібліотека Масові заходи «Моя люба мово, мово українська. Скільки в тобі рідного! Скільки в тобі близького!»
«Моя люба мово, мово українська. Скільки в тобі рідного! Скільки в тобі близького!» Друк e-mail

«Моя люба мово, мово українська. Скільки в тобі рідного! Скільки в тобі близького!» - під такою назвою пройшла поетично-музична година з учнями 9-х класів Дубровицької ЗОШ №2 спільно з працівниками центральної районної бібліотеки, який був приурочений Міжнародному дню рідної мови.

«Мова – це наша неоціненна спадщина, з нею ми не розлучаємося протягом усього нашого життя, для спілкування один з одним, розмовляємо, пишемо листи, читаємо. У нашій мові є все: любов і вірність, щастя й радість, сум і краса, чистота і мелодійність» - такими словами розпочали захід ведучі – працівники районної бібліотеки Лідія Корінь та Ольга Подік, які протягом всього цього часу намагалися донести учням красу рідного слова, його велич і багатство, незрівняну красу і ніжність.

Активну участь у проведенні  поетично-музичної години проявили й учні 9-Б класу (класний керівник Німчук Г.А.), які виразно з великим натхненням прочитали уривки з поеми Т.Г.Шевченка «Сон» (Роман Куницький), поеми «Кавказ» (Ірина Лаврович). З великим інтересом діти слухали вірш Л.Українки «Королівна» - у виконанні призерів районного конкурсу читців Оксани Дудар та Віталія Лавровича. Під ніжний, ліричний супровід бандури учні прослухали українські пісні у виконанні бібліотекаря читального залу.

А заключними словами стали слова, щоб ми не були байдужими до рідної мови, а по-справжньому любили її, оберігали та збагачували. Нещаслива, неправдива людина та, що добровільно й легко зрікається рідної мови.
Тож, звучи, рідна мово!

Бібліотекар чит. залу центральної районної бібліотеки
Руслана Фурсович