Головна Сторінка пам'яті Книга скорботи України. Рівненська обл. Дубровицька міська рада
Друк e-mail

alt

Лісове  - чарівний куточок поліського краю

Війна...
Хто пережив її, той знає, скільки горя і страждань, людських трагедій і страхіть принесла вона нашій мирній землі. Ще й досі важким болем пам'яті озиваються до нас оті далекі, скривавлені ворогом дні і ночі. Озиваються муками закатованих. Пам'ять не тільки нагадує, а й закликає до пильності і ставить на сторожі своє гнівне слово.

...Уже в перші дні Великої Вітчизняної війни, з 1 липня 1941 року, з дня фашистської окупації, Дубровиччина, її мешканці стали чинити збройний і незбройний опір варварам-забродам. Кидались в небо страшними загравами і пекельними зойками Переброди, Осова, Сварицевичі, Колки, Будимля, Залішани, Нивецьк, Біла, Островці, Трипутня...

До 10 січня 1944 року - дня визволення Дубровиці і району воїнами 397-ї стрілецької дивізії, радянські партизани здійснили 100 акцій проти фашистів. Активними були збройні загони УПА, переважно вояки Поліської Січі Тараса Боровця-Бульби, що спричинило каральні акції німців та їх прислужників проти мирного населення, які, на жаль, були непоодинокими, в тому числі і в спалених селах.

На території району не було таборів військовополонених, але масові розстріли, особливо єврейського населення, криваво вписані в історію Поліського краю.

Особливо страхітливо ці розправи чинились у Дубровиці в районі аеродрому, нинішньої санітарно-епідеміологічної станції, у Висоцьку в урочищі «Борок», де захоронено 1862 громадянина єврейської національності, в Бережниці, тобто в населених пунк­тах, де проживало найбільше євреїв.

Список осіб, що народилися і проживали на території Рівненської області і полягли на фронтах Другої світової війни.

Аарнзон Еліезер та його дружина, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

АйзенбергАр'є-Лейбта його дружина Рейзл, 2 дітей, сестра Хінка, її чоловік і донька Батья, мати Ліба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

АйзенбергЙона, його дружина Нехама, дочка Двора, теща Хава Ейцес, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Айзенберг Кадіш Бен-Ієшуа та його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Айзенберг Кадіш Бен-Еліезер та його дружина, діти, мати Рейзл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року,

Айзенберг Мордехай та його дружина Тойба, син Нахум та його дружина Беба і дочка Цвія, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Айзенберг Моше-Мордехай та його дружина, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Альтер Авраам та його дружина Брейндл, доньки - Янтель, Ліба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Антипова Зінаїда Опанасівна
(розвідниця партизанського загону). Вбита оунівцями в листопаді 1943 року.

Бак Йона та його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Балік Ісаскер-Зеєв та його дружина Хана-Рейзл, діти - Хаїм, Давид, Моше-Лейб, Хершль, Сарра та їх сім'ї, дружина брата, племінники, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бараз та його дружина, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барзах Ізраїль та його дружина Ципора, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Авраам, його дружина, син, дружина брата і троє дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Альта (Хая-Сарра), діти - Берл, Хана, Леа та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Альтер Бен-Хаїм, його дружина Леа та їх діти -Сарра, Хава, Цві, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Берел та його дружина Альта, 2 доньки і син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Берел та його дружина Двора, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Іцхак та його дружина Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Мордехай та його дружина Рахель і троє синів, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Моше та його дружина Хава-Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Моше, його дружина Феся, їх діти - Йосиф, Нехама, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Реббека, її сини - Іши-ягу, Берел і його дружина Цвія, діти - Яков, Лейбл; дочка Хая та їїчоловік Шмуель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман Шмуель та його дружина Хая, дочки - Лейбла, Рівка та внучки, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман-Бакляр Сарра, їїдоч-ка Ліба та син Песах, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Барман-Баксєр Барух, його дружина Хінка, дочка Шивка та син Ізраїль, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бат Авраам та його дружина Хая, діти-Йосиф.Шифра, євреї.
Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бебес Вельвельта його дружина Рісл, сини - Ашер, Яков, Хаїм та їх сім'ї, сестра Фрадл та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бебес Зейнвільта його дружина Янтл, їх діти - Еліягу, Міндл, Бейла та їх сім'ї, батько Меїр-Хаїм, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бебес Ішиягу, його дружина Естер та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бебес Михаїл і його дружина Фейгл з дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бебес Моше (син Ефраїма) і його дружина Блюма, син Айзик та його дружина Міріям, дочка Діна, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бебес Нехамья (син Моше) та його дружина Діна, доньки -Діна, Батья, Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бебес Хайка з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бебес Яков і його дружина Хава, їх діти - Ієшуа, Михаїл, Мотл, Рахель і їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бег Дов (син Ізраїля) та його дружина Діна, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бег Еліезер, його дружина Мошке та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бег Ізраїль та його дружина Шейндл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бег Шалом та його дружина Гела з дітьми, євреї Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бегун Йосиф та його дружина і 3 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Безсмертний Петро Степанович (заготівельник). Вбитий оунівцями 26 червня 1947 року.

Бейгель Зальман та його дружина Естер, дочки - Сарра, Хасл, їх чоловіки та діти; Фейгл, Діна, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бейгель Іцхакта його дружина Злата, сини - Герш, Моше, дочка Рівка та діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бейгель Лейзер та його дружина Хая, дочка Етл, син Іцел,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бейгель Манес та його дружина Двора, син Зеєв, дочки - Расл, Фейга, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарниками у вересні 1942 року.

Бейгель Мордехай та його дружина Етл, дочка Двося, її чоловік і донька Рісл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942року.

Бейгель Хася та її діти - син Іхіель та його дружина Феся, їх діти - Авраам, Цирл; дочки Ліба, Елька, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бейгель Яков-Бер, його дружина Хаска, їх дочка Ліба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бейдер Авраам-Песах та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бейдер Гершл та його сини -Ханан, Зеєв, Шмуель, Меїр, дочка Реббека та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бейзман Йосиф та його дружина Шейндл, син Моше, дочка Ципора, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бернацький Петро Іванович,
1924 р., м. Дубровиця, українець. Вбитий оунівцями в 1944 році. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Бик Яков та його дружина Хава, сини - Аарон, Іцикта його дружина, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Битчик Ашер, його дружина Саня, син Моше, дочка Леа,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Битчик Гершон Бен-Хаїм, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Битчик Дер (син Хаїма), його дружина Фрадл і діти, євреї Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Битчик Іцхак, його дружина Хана, син Давид та його дружина Таня (дочка Естер), дочка Бузя та її чоловік Давид Клайман, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Битчик Михаїл, дружина Феся, сини - Шельма та його дружина Фрадл, Моше, Аарон, Йона з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Битчик Ханіна та його дружина Фейга, їх сини - Моше, Бен-Ціон, доньки - Леа та її чоловік Йосиф Ройтер і дочка Беба; Шейндл, її чоловік Шлома

Мільмайстер та дочка Муся; Рейзл, Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Біндер Ієшуа, його дружина Цвія, їх 2 дочки та його мати,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Біндер Ліба (вдова Ішешхара-Зеєва), її син Іцхак та його дружина Леа, їх діти - Авраам, Йосиф, Лейбл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Близнюк Іцик-Меїр, його дружина Ліба, син Бен-Ціон, доньки - Діна, Сарра-Реббека та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Близшавський Авраам та його дружина Рівка, син Ошер,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бойм Альтер, єврей. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Боксер Сарра та її дочки - Фейга, Люба, єврейки. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бояр Аарон, дружина Атіль, дочка Ципка і син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бояр Аарон, його дружина, син Ієшуа, дочка Стісл та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Брадер Дав та його дружина Леа, їх діти - Ар'є-Лейб, Авраам, Хаїм, Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Брандес Іцхак та його дружина Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Брегман Моше, дружина Естер, дочка з дитиною,дочка Фейгл Земель з дитиною, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бройнфан Мотке, 2 сина і 2 дочки, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бройнфан Шмуель, його дружина Фрейдл, син Аба, дочка Хая та двоє її дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бром Яха та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бульба Іцхак та його дружина Рахель, доньки - Матл, Батья, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бурка Моше з синами - Ізраїль з дружиною та дітьми; Давид-Хаїм з дружиною та дітьми; Авраам-Лейб з дружиною та дітьми, Меїр з дружиною та дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бурштейн Ізраїль та його дружина Хава, сини - Моше, Зіскінд, Рувен та їх дружини і діти, доньки - Рахель, Рейзл, діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бурштейн Нахта його дружина Птл, син Йосиф та його дружина Хадса і син Дов, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бурштейн-Пік Бабл (дочка Наха), чоловік Альтер, син Моше, дочка Сарра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Бурштин Гершон та його дружина Брейндл, їх сини - Езріель, Моше з сім'ями, дочка Хава Бричка, баба Рейзл Казанчик, діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.


Бухвах Еліягу та його дружина Естер, сини - Зеліг, Берел, донька Хая та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вайнбранд (сім'я Ганце), євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вайнер Аарон та його дружина Реббека, дочки - Хая, Фрейдл, Цвія, сини - Авраам-Нах, Ієшуа, Моше, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вайнер Ієгуда, його сини - Ашер, Моше, дочки - Сосл, Сіма,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вайнер Йосиф та його дружина Шифра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вайнер та його дружина, мати Мірка, дочка Хая-Сарра, син Лейбуш та його сини, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Валькуй Аарон та його дружина, сини, мати, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вейцман   Браха та її сім'я,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вейцман   Міріям та її сім'я,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вейцман Мордехай та його дружина Ципора, дочка Міріям,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вейцман  Ципора та її сім'я,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вейцман Шмуель, його дружина Реббека, син Моше, дочки - Браха, Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Веліковер Авраам та його дружина Фейгл, їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вельман-Гольцман Рахель, її дочки Тєйбл, Бейла, син Мотл,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Веркель Аарон та його дружина Рахель, сини - Мендл, Зальман, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Веркель Берел та його дружина Сарра, син Ізралік, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Веркель Літман та його дружина, син Гдаля та дві дочки,  євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Веркель Сендер та його дружина Фрейдл, син Гершон, євреї. Розстріляні німєцько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Вещина (чоловік дочки Клес), дружина Менка та 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Виєлгон Ікутіельта його дружина, діти, баба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Виєлгон ішиягу та його дружина, сини - Хаїм, Йосиф, мати,
євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Виняр Гершль та його дружина Фаня та їх сини, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Виняр Мотл та його дружина Рахель, дочки - Люба, Естер, Майя Сідельман і її син Моше, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Водяной Альтер та його дружина, дочка та 2 сина, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Водяной Яков-Давид та його дружина Іта, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Волков Іхіель та його дружина Естер, син Яков, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ворона Авраам-Хаїм та його дружина Міндл, син Іхзікель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськимй загарбниками у вересні 1942 року.

Ворона Еліягу-Елья та його дружина, син Давид, дочка Слава, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ворона Ішіягу та його дружина, сини і доньки, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ворона Йосиф, його син Берел, дочки Хава, Ципора, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ворона Моше, його дружина Ігудіт та сини з сім'ями, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ворона Моше та його дружина Хана, син Йосиф, дочка Діна, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ворона Хая-Естер, її дочки - Елька, Малка та Діна з сім'ями, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Галинський Аарон, його дружина, син та 2 дочки, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Галомович Тейбл та її син Шмуель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гапьперін Аарон, єврей. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гампель Авраам, його дружина Реббека, сини - Аарон, Хаїм, Йосиф та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гампель Альтер-Ошер, його дружина Хінка, син Іцик та дочка Сарра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гампель Берел, його сини - Ізраїль, Хаїм, дочки - Шевіл, Сесл та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гампель Йосиф, його дружина Брейндл, сини - Хаїм, Авігдор, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гампель Моше, його дружина Люба, син Нахман, дочки - Нехама, Естер та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гампель Ханя і Вацек, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гампель Яков, його дружина Фесл, сини - Хаїм, Авігдор, дочки - Соня, Люба та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ганз Мордехай та його дружина Шифра, сини - Моше-Аарон, Йосиф, дочка Міріям та діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ганз Шифра та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ганц-Ганз Міріям та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ганц-Ганз Моше-Аарон та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гарманик Еліезер та його дружина, діти, сестра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гарманик Цві та сини - Меїр та його дружина Блюма, Шлома, Елі.езер, дочка Фейга, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гарфінкель Гершль та його дружина Брейндл, дочки - Леа, Рівка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гельборт Бен-Ціон, сини -Йокель, Гершль, Йоша, дочка Голд та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гендельман Вельфель та його дружина Малка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гензиль Барух та його дружина Бейлка, син Рувен, дочки -Гітл, Феся, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гензиль Герш-Лейб та його дружина Леа, син Барух, дочки -Брейндл, Реббека, Батья, Етка, Ханатаїїсім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гензиль Давид-Моше та його дружина Міріям, дочки - Липка, Перил таїїчоловік Цві Сілендер, дочки Адса, Леа-Лялька, син Мордехай-Мулик, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гензиль Іцхакта його дружина Хая, сини - Аарон, Лейбл, Йодл, Аврамель та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гензиль Ішиягута його дочки -Ітка, Сарра, Рівка, Хана, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Герцкес Нах та його дружина Естер, син Рафаель, дочки -Гітл, Фейга, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гершон, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Герштейн Голда та її сини -Монця, Михаїл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Герштейн Моше та його дружина Сесл, їх син Менця та його дружина Янтл, їх діти - Хавіва, Загава, Моше, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Герштейн Неся-Герш та його дружина Голда, син Герзль, дочки - Сарра, Люба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гехт Аарон, його дружина Хая та їх 3 сини, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Аарон та його дружина Рейзл, син Ізраїль, дочка Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Бебл, сини -Моше, Гдалья, їх дружини і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Герцль та його дружина, син Йосиф, дочка Беба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Гершл, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Естер, 'її сини -Моше, Ієшуа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Йосиф (син Мордехая) та його дружина Мірл; дочки- Рейзл та її чоловік Маркуш, син Моше; Голда та її чоловік Адлер і син Йосиф, дочка Хася; Леа та її чоловік Мінкель, син Йосиф; Естер та її чоловік Розенцвейг, дочка Хася; Таня та її чоловік Авраам, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Мордехай та його дружина Сарра, дочки - Нехама, Рейзл, Хая-Шейндл, сини - Берел, Йосиф, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Хаїм (син Йосифа) та його дружина Етл і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Хая-Шейндл та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільденгарн Яков та його дружина Янтл, син Мотке, дочки - Яцтл, Рейзл, Хая і її син Ізраїль з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гільман Енка, син Шмуель та його сім'я, дочки - Рейзл, Іта, Бейла та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Пльпештрам Хая-Рахель та її діти з сім'ями, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Глазман Давид та його дружина Іта, сини - Авраам,,Шмуель, Лейзер, Моше та його сім'я, дочки - Рахель, Сарра, Шейндл, Леа та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Голдебер Гітл з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Головешка Аарон та його дружина Цирл, сини - Зельман, Гершон, дочка Доба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Головешка Моше та його дружи на і дочка Доба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Голомбович Барух та його дружина Двора, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Горун Василь Данилович, 1912 р., м. Дубровиця, українець. Вбитий оунівцями в 1951 році. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Готліб Сарра-Хінда, Тейбл, Боня і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гофман Кашке, син Лейбл, дочки - Шифра, Хава, Йохбед та баба Естер, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гоц Герш-Цві та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гравер Берл та його дружина Брейндл, мати Бейла-Малка, діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гравер Зейдель та його дружина Шєйна-Іта, брати Зерах, Яков, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гравер Зейдель-Барух та його дружина Бейла, син Меїр, дочки - Хая, Перела, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гравер Іцхак та його дружина й діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гравер Ішиягу, його дружина Фейгл, син Шмуель, дочка Леа євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гравер Хаїм-Барух, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гравер Хаїм  Бен-Шлома, єврей. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гравер Цві, його дружина Фрадл і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гроссман Зеєв та його дружина Браха, сини -Хаїм, Ізраїль, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Грушка Шалом, його дружина Рейзл і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Гурвіч Аарон та його дружина Злата, син Шейна та його дружина Малка їх дочка та син Аарон; дочки - Фрадл, її чоловік Шлома та діти - Леа, Аарон; Рахель, її чоловік Гершль та їх діти - Моше, Естер, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Дабельштейн Лейзер та його дружина Хана, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Двойбер Шимон та його дружина Реббека, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Деркач Яков та його дружина Хава, дочки - Батья, Рахель, Рейзл, Хана-Рівка, син Моше, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Деркач Яков, дочки - Янтл, Бейла та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Дитинка Зеєв та його дружина Янтель, сини - Нехамья, Іцхак, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Дінер Брахазсім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Дінерман Гершон-Лейб та його дружина Естер, син Яков з сім'єю, дочка Шейндл з дитиною, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Дінерман Езріель-Хаїм та його дружина Іта, син Ошер, дочка Хадса, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Доврошин (із сім"ї Розшанського) та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Доврошин Нехама, сини - Барухта його дружина Двора і їхдочка Лейка, Лейбл та його дружина з сестрою Фрадл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Драх Еліезер та його дружина Сарра, син Шлома, дочки - Брейндл, Цирл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Дрейзін Авраам-Герш, його дружина Хава, дочки - Рахель, Сосл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Дрейзін Яков-Лейб, його дружина Етл та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Дрозшон Авраам, його дружина Фрейдл, син Меїр з дружиною і дітьми; дочки - Фейгл, Розл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ентель Іцхак, його дружина Іта, дочки - Рахель, Леа та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Єгоров Олександр Сергійович (зав. Дубровицьким райфо), 1919р. Вбитий оунівцями 26 червня 1947 року в с. Рудня.

Зак Іцхак, його дружина Леа і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Зальцман Аарон, його дружина Перел, дочка з 3 дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Зальцман Дедл, його дружина Хайха, син Ієшуа з дружиною Шейндл і дітьми; дочки - Махля, її чоловік і діти; Іта, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Зальцман Йосиф, його сестра Діна з дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Зальцман Яков та його дружина Реббека, сини - Абеле, його дружина Шейндл та їх 2 дітей; Моше, його дружина Бейлка та син Герцль; Натан; родич Якова - Ронончевський, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Зальцман Яков-Лейб, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарб никами у вересні 1942 року.

Замдвейс Ашер-Ішиягу та його дружина їда, дочки - Рейзл, Леа, Нехама, Матл з сім'ями, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Замдвейс Зеєв та його дружина, дочки - Естер, Рейцл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Замдвейс Іхіель, його дружина Хасл та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Замдвейс Іцхак, його дружина Ейдл, син Мотл, дочка Тейбл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Замдвейс Лейзер та його дружина Бейла, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Замдвейс Фейга, її дочка і син з сім'ями, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Замдвейс Ханан-Лейб, його дружина Злата, дочки - Шрель, Неся, Фейгл, Двора та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Замращанський Мотя, його дружина Хана, син Єлієзер та його дружина Яхель; сини -Гершль, Ефраїм; дочка Двора та її чоловік, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Заровнік, його дружина, син Берел та його діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Зашук Гершль, його дружина, син Яков з 3 синами, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Золотов Зейдл, його дружина та 8 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Золотов Мелех, його дружина та 3 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Золотов Шейєл, його дружина Міріям, дочки - Естер, Голда, Неха, Фейгл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Золяр Іцхак, його дружина Рахель і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Золяр Михаїл, його дружина Батья, сини - Дов, Цві, Нах, Нахман, Ошер з дружинами і дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Золяр Пінхас, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Золяр (брат Пінхаса), його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Йонгштейн Вельфель, його дружина Елька, сини - Зейдл з дружиною і дитиною; Додл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Йонгштєйн Іцхак, його дружина Хана, сини - Берел, Меїр та його дружина Малка; Аарон-Ефраїм, його дружина Маня та дочки - Хава, Голда, Шейндл; дочка Блюма та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Йонгштейн Льова, його дружина Ітка, син Михаїл, дочка Хава, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Йонгштейн Меїр-Хаїм, його дружина Бейла, сини - Лейбуш (рабин), його дружина та 5 дітей; Аарон та його сім'я; Ефраїм та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Йонгштейн Михаїл та його дружина Хава, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Йонгштейн Шике, його дружина Рівка-Рєйзл, сини - Йодл, Ошер, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кавер Крейнца та її дочки -Хана з чоловіком; Етл та її чоловік Аарон Бояр; Стися; син Ієшуа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Авраам, його дружина Сосл, дочка Холд, син Хаїм-Лейбтаїхдіти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Авраам, його дружина Сарра, син Берел з дружиною Міріям, їх діти- Давид, Ар'є, Естер, Ейдл, Хінда; друг Авраама; сім'я Ганца від Цвейтена Берела, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Голда-Хая, її чоловік і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Йосиф, Румфель та сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Лайзер та його дружина Брейндл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Фейвиш та його дружина Белла, дочки - Естер, Хінда, Хана; друг сім'ї - Цвейтер Фейвиш та його сім'я; подруга Міріям, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Моше та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Хава, її дочка Сарра, син Лейзер, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Хая-Сарра, її сини Менахем, Меїр з дружинами і дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган Яков, його дружина Хана-Фрейдл, сини - Іцел, Гдаліягу, дочка Златка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каган (сини Фейвиша): Авраам, Ізраїль та їх сім'ї, Давид, Берел, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кананіч Йохнан, його дружина Хая, сини - Хаїм, Барух, Пінхас та його дружина Двора, дочки - Рахель, Сося, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каноніч Сімха (син Йосифа), його дружина Сарра-Реббека (з сім'ї Близнюк),їх діти, мати Альта (вдова рабина Йосифа), євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кантор Хая-Клара і Мендл (дочка і син Авраама і Бейли), дружина Соня, Яша, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каплан Ієшуа, його дружина Міріям, дочки - Бейла, Хава, Леа, сини - Шмулік, Нахман, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каплан Ієшуа (син Йосифа), його дружина Батья, їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каплан Йосиф його дружина Хася, дочка Зельда та її чоловік Ієшуа Нісман з дітьми, син Моше, дружина брата Фася-Гітл, дочки - Бат-Шєва, Міля, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каплан Кейла, 2 сина, їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каплан Мордехай, його дружина Хана, син Ієшуа та його дружина Мірл з дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каплан Моше, його дружина Перл, дочка Малка, син та його дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Каплан Нахман, його дружина Янта, син Моше з дружиною і дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карас Меїр, його дружина Хая, сини - Іхіель, Давид, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карас Нехама, дочка та її чоловік Ізраїль з дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карас Нехама (дочка Іцхака Крупера), її чоловік Давид і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карпак Авігдор, його дружина Шейндл, дочка Фрейдл, її чоловік Розенштейн та дві сестри, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карпак Айзик-Маніс та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карпак Моше, його дружина Еся, дочка Фрума, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карпак Песах, його дружина і 4 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карпак Хінка з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Карчак Авраам, його дружина Шейндл, сини - Зальман, Йосиф з сином, дочки - Златка, Рейзл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кафтан Песах (син Зеліга Зінелес) та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кафтан Хава (дочка Зеліга Зінелес) та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кафтан Хаїм (син Зеліга Зінелес), його дружина Даба та діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кафтан Хася та Перл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кац Аня (дочка сім'ї Матусов), її чоловік Попко та дочка Тося, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Качка Михаїл, його дружина Іта, їх сини - Цві, Дав, Іцхак-Аарон, Михаїл, Давид; дочки - Даба та її чоловік Моше, Рися, Яфа, Перл та діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Ар'є та його дружина Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Гершл, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Додя, його дружина Рахель, син Яков та його дружина з дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Ефраїм, його дружина Бейла, син Авраам, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Іцхак, його дружина Браха, сини - Ефраїм, Ар’є, дочки - Хая, Фрума, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Йосиф, його дружина Тойба, сини - Давид, Хаїм, Іцик, дочка Міндл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Леа, її дочка Бейла з 5 дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Лєйб, його дружина Черна, сини - Іцхак та його дру­жина Нехама, дочка Міндл; Еліезер, його дружина Хінда, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Лейбл, його дружина Перл (з сім'ї Брацман), їх син іцель, дочка Фейгліш, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Керес Ошер, його дружина Нєхама, їх син Міхаїл, дочка Міндл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кешер Іцхак та його дружина Люба, дочка Сарра, син Беньямін, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кешер Лейбл, його дружина Ейдл, дочки - Ханя, Фрума, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кешер Менахем-Айзик, його дружина Шифра, син Песах, дочка Малка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року,

Кешер Сімха, його дружина Тейбл, дочка Есл та її чоловік Хаїм Мастер (син Іцхака), дочка Наха та її дитина, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кирзшнер Ізраїль-Беньямін та його дружина Віска, мати Хана, дочка Фейгл та її чоловік Яков, сестри-Слава, Боня,Яха, Голда, Реббека, Леа та її чоловік Іцхак Ковзала, Фрейдл та її чоловік Давид Крот, Сара та її чоловік Песах Ворона та їх діти  - Ойх Іцхак-Герш та сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кіхель Аарон, його дружина Шейндл, сини - Менаше, Зейн, Айзик, дочки - Шейндл, Фрейндл та її чоловік Шамай і донька Міра; Леа, Брейндл, Ізраїлка, Хана, Лейбл, Айзик, Айзик, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кіхель Авраам, його дружина Нехама, син Ікір та донька, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кіхель Якер, його дружина Тейбл, син Абрахмель, дочки - Хава, Фейгл, Гершль, Маня, Гіся, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клайд Альтер-Мілес, його дружина Хава, сини - Мотке, Шмуель, дочка Перла, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клайд Давид, його дружина Хава, дочка Роза, син Рафаель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клайд Моше, його дружина Резл та їх 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кларман Ефраїм, його дружина Мнухатаїхдіти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клейнерман Йосиф, його дружина і син Шлома, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клес Давид, єврей. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

КлесЦві, єврей. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клесс Лейзер, його дружина Двоська і син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клесс Манес, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клигун Іцхак, його дружина Шейндл та мати, син Йона, дочки - Реббека, Хана, Сарра-Естер, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Клоцман Барух, його дружина Роза, сини - Аарон, Нахман, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ковзала Берл, його дружина Хая, сини - Яков-Лейб, Авраам, Іцхак та його сім'я, дочки - Сара, Сіма, Яха та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ковзала Зеєв, його дружина, син та дружина брата з дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ковзала Іцхак, його дружина Голда, дочка Ципа, син та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ковзала Расл (з сім'ї Бак), дочки - Батья, Машем, син Берел, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ковзала Яков, його дружина Естер і син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ковзало Бейла(вдова Фалика), син Шлома, дочки - Хаска та її чоловік, Хана та її чоловік, Йоель Тригон та діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ковзало Ейдл, син Берл, його дружина Сарра з сестрою, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Козак Гершл та його дружина Златка, син Яков та його син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Койфман Лайзер, його дружина Етл, син Хаїм, дочки - Сарра, Тама, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Койфман Моше (Сотник), його дружина і сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Койфман Шлома, його дружина Бейла,сини-Ар'є-Лейбл, Берел, дочка Двора, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Койфман Шлома (син Якова), його син Цві-Герш, дочки - Генша, Сарра, Цейтл, Хая-Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Койфман Яков, його дружина Зелда, сини - Авраам, Песах, Меїр та його дружина Естер, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Койфман-Гольцман Шлома, його дружина Голда, син Ізя, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Конончук Іван Андрійович, 1925 р., м. Дубровиця, українець. Вбитий оунівцями в 1945 році. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Коржик Пилип Феодосійович, 1887 р., м. Дубровиця, українець. Вбитий оунівцями. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Корман, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кот Михаїл, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Крацман Діна (вдова Михаїла Кривіцер), її дочка Бейлка, єврейки. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Крацман Іцхак, його дружина Расл, син Бен-Ціон, дочка Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Крацман Манес (син Михаїла таДіни), його дружина Тама, син Ноте, дочки - Перел та її чоловік Аарон і діти: Зіселе, Льова; Бася-Ханя; Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Крацман Меїр-Айзик та його сини - Герш, Ієгуда, дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Крацман Меїр, його дружина Ферел, батько Іцхак, дочка Бебл і її 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Крацман Ноте (син Іцхака), його дружина Майя і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кренько Олександр. Вбитий оунівцями восени 1943 року.

Кривошеїн Анатолій Федорович (інспектор райфо), 1917 р. Вбитий оунівцями 26 червня 1947 року в с. Рудня.

Крок Барух, його дружина Хава-Рахель, дочка Міріям, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Крокта його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кроненбергз дружиною, сини-Мотл, Гдаля, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Кроненберг (партизан), єврей. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Крупнік Мотл, його дружина Злата та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Аарон, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Бен-Ціон, його сини, доньки, невістки, зяті, родичі, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Беня, його сестра Батья та їх діти з сім'ями, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року,

Ландау Гєршл, його дружина Блюма, їх син Лейбл, його дружина Міхля та дочка Малка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Літман та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Меїр, його дружина Хінда, сини - Іцхак, Герш, Михаїл та їх дружини, діти, онуки, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Михаїл, його дружина Добл, син Шлома і донька, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Натан-Нотке, його дружина Хая, сини Лейбл, Авраам та його дружина і син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Песах та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ландау Хаїм, його дружина Перл, син Авраам та його дружина Естер-Голда, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Латка Герл, його дружина Рівл, син Яков-Вольф, дочка Діна, мати Аарона, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Латка Фалік, його дружина Сіма та 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Лсвін Аарон, його дружина Хая-Гітл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Левін Зеліг, його дружина Хінка (з сім'ї Фейгельштейн), сини - Бецлель, Лейбл, Шлома, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Левін Ошер-Аарон, його дружина Естер та їх доньки - Блюма, Реббека, Фрейдл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Левін Пінхас, його дружина Хінка (із сім'ї Йонгштейн), дочки -Рахель, Голда, Хая-Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Левін Цві, його мати Басл та син Копл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Лерман Герл, його дружина Цейтл (із сім'ї Карпак), їх син та дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Лерман Шлома, його дружина Хана-Леа, сини - Рувен, Моше та його син і дочка Рейзл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберман Берел, його дружина і син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберман Бобл, сини - Ар'є, Іцхак, Берел, Ашер та їх дружини і діти; дочки - Голд, Хана та їх чоловіки і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберман Гута, син Моше-Йосиф, дочки - Люба, Сарра-Лея, Хая-Песл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберман Мордехай-Ар'є, його мати і сестра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберман Ноте, його дружина і син, дві дочки, мати, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберман Ошер, його дружина Естер, син Ізраель з дружиною і сином, дочка Реня та її чоловік Лейбл, його сестра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберман Яков, його дружина і 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберсон Авраам, його дружина Рахель, 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліберсон Йосиф, його дружина з дітьми, сестра Йохбед та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ліфшиць Моше-Лейб, його дружина Рейзл, дочка Соня, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Лутинський Іцхак, його дружина та діти, сестра Етл, мати Альта, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Луцький Лейбл та його сім'я, сестра Рейзл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Маковецька Євдокія Наумівна, 1911 р., м.Дубровиця, українка. Вбита оунівцями в 1944 році. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Маньковський Гершль, його дружина Рахель, дочки - Рахель, Маша, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Маньковський Ізраїль, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Маньковський Моше, його дружина Лейца, син Мулик, дочка Сосл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Маньковський Саня, його дружина Рахель, їх діти та мати Ферцова, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Матарін Ар'є-Лейб, його дружина Шифра, син Меїр, його дружина Фая і син Лейбл, дочки -Хейгл, її чоловік Шлома та діти; Хая, її чоловік Валя та діти; Геня, Басл з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Матарін Йосиф, його дружина Малка, дочки - Естер, Хінда, Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Матусов Додік і Соня, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Моргенштерн Ошер, його дружина, син, донька та мати Альта, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Моторин Шлома, його дружина Сарра, син та донька Фейга, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мошер Михаїл, його дружина, діти, мати Годл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мудрик Авраам, його дружина Хава (з сім'ї Битчик) та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мудрик Злата та Михаїл, син Ієшуа, дочка Гьома, сестра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мудрик Лейзер, його дружина Блюма, сини - Аншель, Меїр, Мордехай, Лейбл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мудрик Моше, його дружина Двора, сини - Ізраїль, Іхіель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мудрик Рувен-Альтер, його дружина Міріям, сини - Авраам, Пінхас, дочки - Фейгел, Брейндл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мурик Вельфель, його дружина Естер-Рахель, сини Йосиф, Давид, Бузя, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мучник Ар’є та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мучник Барух (Бен-Ціон) та його дружина Міріям, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мучник Іцик, його дружина Бейлка, дочка Нехама, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мучник Меїр, його дружина Хінка, син Герш, дочка Фейгл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Мучник Пенхас та його дружина Бася, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Нейман Мандл, його дружина, діти і родичі, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Німцович Гершл, його дружина і син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Нісман Ейдл та дочки - Реббека та її чоловік Герш; Сарра та її сім'я; Рахель та її чоловік Авгеш та діти: Ієшуа, Аарон, Маня; син Ієшуа, його дружина Зелда (із сім'ї Каплан), євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Новак Василь Петрович, 1916 р., м. Дубровиця, українець. Вбитий оунівцями в 1947 році. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Новак Єфросинія, 1903 р., м. Дубровиця, українка. Вбита оунівцями 6 липня 1946 року. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Ольшанський Ар'є, його дружина Тама, дочка Маня, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ольшанський Йосиф, його дружина, діти - Яков-Шмуель, Реббека, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Осавський Йосиф, його дружина Реббека, сини - Шимон, Нах, дочки - Рахель, Боня, Іска, Сарра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Очковський Петро, 1911 р., м. Дубровиця, поляк. Вбитий оунівцями у березні 1945 року. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Пейков Йосиф, його дружина Малка, сини - Моше, Шлома, дочки - Рада, Птл; сестра Рівл з чоловіком та дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлін Авраам, син Хаїм та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлін Іхіель, його дружина Іта, дочка Фрадл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлін Міріям та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлін Моше та його дружина Хая-Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перельштейн Герш та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перельштейн Сарра та її дочки - Двора, Басл, єврейки. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року. .

Перельштейн Шмуель, його дружина Крейна, син Моше, дочка Міріам, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Беньямін, його дружина Рівка та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Ізраїль, його дружина Діна (із сім'ї Кранцман), сини - Іцхак, Айзик, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Ішиягу, його дружина Ципора, сини - Вольф, Фруйка, Йосиф, Лейбл та його дружина і дочки - Міріям, Разл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Малка та її син Берел-Дов, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Мордехай та його сини - Меїр, Сендер, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Моше, його дружина Хава, син Йоске та його дружина Соня і діти - Гад, Меїр; дочки - Міріям, її чоловік Барчик та їх діти; Рейзке, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Ошер, його дружина Рейзл, дочки - Фейга-Перл, Сарра, Боня та її чоловік і син Лейбл, сини - Моше, Хаїм і його дружина та діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Сендер, його дружина Єгудіт, сини - Айзик, Яков, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Сосл та дочка Сарра, єврейки. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Фрейндл та дочка Ханя з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Цві Бен-Моше-Хаїм, його дружина Рахель, син Йосиф та його дружина, дочки -Хая, її чоловік Яков та їх сини; Хімеле; Іта та її діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Перлштейн Яков, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Петрушка, діти Ізраїля, син Беня та його сім'я, дочки - Леа, Сосл, Ентель та їх сім'ї, Хана, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Печеник Браха та дочка Златка, єврейки. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Печеник Гершон Бен-Гдаліягу, його дружина Крейндп, дочка Метка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Печеник Йосиф Бен-Гдаліягу, його дружина Цвія, дочка Тойба, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Печеник Йосиф Бен-Барух, його син Барух і дочки, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Печеник Нахумця-Алеві (рабин), його дружина Хінда-Перл, дочка Фрейдл, Іцикель (молодий рабин), його дружина Шева, їх діти - Шмуель, Шлома, Цві-Ієгуда, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Півовоз Менаше, його дружина Хая, син Аарон та його сім'я, дочки - Йохбед, Брейндл та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Пік Аарон-Ошер, його дружина Хая-Сарра, дочка Дражна та її чоловік і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Пік Моше-Елія, його дружина Хая-Фрейндл, син Вельфель та його дружина Янтл та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Пікман Йоель та його дружина Браха, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Пласкер Зися та Хасл, дочка Хава, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Плашнік Авраам, дружина Бася, син Берел та його сім’я; дочка Нехамкатаїїсім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Плашник Ізраїль, його дружина Рахель, син Лейзер і його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Плашник Мордехай-Герш, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Плашник Цві та його дружина Бейла, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Плескун Зальман, його дружина Малка, син Яков, дочки - Перл, Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Плескун Ханя, син Яков, дочки - Міріям, Рахель, Това-Птл, Хася, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Плотнік Герш, його дружина Хая, син Авраам та його дружина і сестра Хінка, друг Герш та його сім'я, Сарра та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Плотнік Хая та її сім'я , євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Погост Еліягу, його дружина Естер, син Яков та його дружина Сосл, дочки - Ципора і Хана, син Беньямін; діти Якова і Хани, дочка Іліягу та її чоловік Авраам, їх син Герш; син Якова, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Погост Йосиф, його дружина Голда, сини - Авраам, Яков, дочка Хана, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Погост Яков, його дружина з дітьми, зять з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Померанець Голда(дружина Моше), її дочки - Ігудіт (вдова Давида Штапера) з дітьми; Етл з сином та двома дочками, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Потрох Аліягу-Елья, його дружина, син Моше та його дружина з дочкою Зісл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Потрох Зеєв-Вольф, його дружина Рівка, дочки - Нехама, Міхля та її чоловік Шмуель Пришкольник, 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Потрох Меїр та його сестра Янтл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Потрох Ошер, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Райковська. Вбита оунівцями влітку 1943 року.

Ратушнік Естер-Птл, сини -Пінхас, Бецлал, Яков, дочки - Діна, Блюма, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Рачунік Меїр-Айзик, дружина Сося-Гітл, сини - Нахман, Пінхас, дочка Рейзл, євреї. Розстріляні німєцько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Резнік Іцхак, його дружина Хава, син Авраам, дочка Цирл. євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Рейдер-Ковзала Іхіель, його дружина Леа, син Мордехай, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Розенберг Авраам, його дружина Тейбл, син Елья, дочки - Разл, Етл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Розенберг Хаїм, його син Йона та дочка Батья, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Розенфельд Герл, його дружина (дочка Меїра), діти, мати, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

РозенцвейгОшер, його дружина Реббека, син Шмуель з дружиною та дочкою, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Ротенберг Лейб, його дружина Хана, син Ніка, його дружина Люба (із сімі Матуеов) та їх син Марек; дочка Поля, її чоловік Макс Зелікович, їх сини - Бебус, Йосиф, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Румфель-Каган Хася таїї діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Руткін (вдова Лерера Аарона), її дочки - Фейгл, Шевл, син Іцик, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Садовський Ф. Вбитий оунів-цями влітку 1943 року.

Саліванов Василь Гнатович. Вбитий оунівцями восени 1943 року.

Сальников Василь (східняк). Вбитий оунівцями 17 липня 1946 року.

Сандлер Нафталі, його дружина Сарра, син Сьома, дочки - Фаня, їда, Маня, Саля Віняр, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Своринський Йоель, його дружина Єрейндл, сини - Шике, Лолік, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Своринський Ноте, його дружина Малка і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Своринський Шамай та його дружина з дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Своринський Шамл, його дружина Сарра, син Ефраїм, дочка Двора, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Своринський Шмуель, його дружина Сарра і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сегалович Давид, його сини - Моше, Даніель, Ізраїль, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сегалович Моше, його сини - Даніель, Ізраїль, Шамай, Сьома, дочка Естер, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сегалович Шимон та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сідельман іцхак, його дружина Шейна-Боня, сик Бецлал та його дружина і діти, сестра Доба, її чоловік Хаїм Каштан та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сідельман Майя (із сім'ї Вмняр) та її син Моше, євреї. Розстріляні німецько-фашисіськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сідельман Іяєкдл, його дружина Хася, дочки - Хая та її чоловік Зельман, їх діти; Птл, її чоловік Хаїм, їх діти; Ріва, її чоловік Фалік, їх діти; сини - Гершон, Гершл з дружинами і дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сідельман Сарра (дочка Мордехая), її чоловік Іхзікіель Гутман, син Моше, дочка Хадса, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Скляр   Іван   Гаврилович (інструктор райкому комсомолу), 1927 р. Вбитий оунівцями 26 червня 1947 року в с. Рудня.

Слуцький Вельвель, Майя, Рейзл, Беня, Йосиф, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сосель Йосиф (із сім'ї Кризіц), його дружина Сарра, сини - Пінхас, Еєшуа, дочки -   Янтл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Соел Яков, його дружина Естер та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Соснік Хаїм, його дружина і 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Столяр Йосиф, його дружина Ханя-Рахепь, емн Аврам-Аба, його дружина і діти; родичі, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Столяр Сендер, його дружина Птл та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Столяр Хаїм, його дружина Мірка, сини - Ноте, Йосиф, Меїр та їх дружини і діти; Моше, його дружина Бейлка з дитиною, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Столяр Цві, його дружина Расл, син Авраам, його дружина Цирл, син, дочка Міріам, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Столяр Яков, його дружина Ханя-Рівка, син Михаїл та його сім'я, дочки - Хая, Бейла та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сукар Леа та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сукар Фейгл (дочка Аарона) з сім'єю, син Яков з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Сукар Фрадл та її чоловік Ав-гель, син Аарон, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тенебойм Цві, його дружина, дочки -Липка, Двора, Рейзл, його сестра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тенебойм Шефгель, його дружина та дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тенебойм Шлома, його дружина Рахель, дочки - Ханя, Леа, Двора, Липка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Теребіла Гдаліягу, його дружина Фейга, дочка та син Іцхак з синами, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Теребіла Рівка, син Менахем та його дружина Етл і дочки -Хая, Малка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Теребіла Шалом, його дружина, син Лейзер та його сини з сім'ями, дочка Сарра та її дочки з сім'ями, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тетеря Володимир. Вбитий оунівцями у березні 1945 року.

Тільчин Авраам-Лейб, його дружина Хава; син Нісан, його дружина Рейзл, син Шалом, дочка Хана, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тільчин Цві-Герш, його дружина Міріям, сини - Іцхак, Ашер, дочка Браха та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тільчин Яков та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тойбін Моше, його дружина Нехама, два сини і дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тойбман Апьхнан, його дружина, сини і дочки з сім'ями, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тойбман Хаїм-Йодл, його дружина, дочки з чоловіками та дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Тойзнер Саба, син Моше та його дружина Соня, їх син Авгель та його син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Торак Хінца, сини - Ієшуа-Давид, Яков, Берел з дружинами і дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

ТрахтенбергАарон-Хаїм, його дружина Йохбед, сини - Моше, Сімха, Шалом, Меїр, дочки - Меріам, Шушана та її чоловік і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Трахтенберг Гіся та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Трахтер Бен-Ціон, його дружина Рахель, син і дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Трахтер Ізраїль, його дружина Малка, дочка Феся, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Трахтер Ізраїль та його дружина Сарра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фарбман Хінка та її чоловік, дочки - Фейга, Боня, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фарфельмазе Альта, син і дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фарфельмазе Яков, його дружина Крейнця, син Ізраїль та дочка, євреї. Розстріляні нгмецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Аарон, його дружина Хінда, дочки - Хінка з двома дітьми; Сарра-Реббека, її чоловік та син Меїр-Зіся, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Авраам, його дружина Бейла (із сім'ї Крацман), син Зальман, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Авраам-Хаїм та його дружина Міріям, дочка Хінка та її чоловік Зелік і діти -Бецлаль, Лейбл, Шлома; сини -Аарон та його дружина Перл (із сімТ Крацман) та їх діти - Зіслеле, Льова; Еліягу-Елья, Ішиягу; Хава - дочка Хаїма та її чоловік Сролік і дочка Сарра; Бейлка -дочка Михаїла; Фейга - дочка Моше та її син; сестра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Барух, його дружина Хайка, їх 3 дітей, мати Шейндл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Барух, його дружина Альта, син Айзик, його дружина Хінка та син Нахум, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Берчик, його дружина Міріям, син Меїр, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Ефраїм-Барух, його дружина і син, мати Песл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Мордехай, його дружина Бася, сини - Бацлаль, Ошер, Аарон, його дружина Реббека, сини Бацлал, Ізралік; дочки - Фрейдл і Сарра; Ісер та його дружина Естер і син Йодл; дочки - Ельке, Фіня, Хінка та її чоловік Альтер, дочка Ельке, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фейгельштейн Яков-Шмуель, його дружина Рівл, син Барух, дочки - Бейла, Хінка, Хая, Браха, мати, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фельд Нахман, його дружина Цирл, дочки - Шифра та її чоловік Давид Фельдман і син Моше; Естер та її чоловік Зіня і діти; Рівка та її чоловік Шмуель Шро-ба і діти; син Михаїл, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фельдлайт Гдаліягу, його дружина, сини - Яков-Лейб та його сім'я, Зелік, Шіке та його син з сім'єю, дочка Феся, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фельдлайт Двора та її син Шимон, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фельдман Авраам (син На-фталі), його дружина Естер, син Лола, дочка Муся-Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фельдман Моше та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фельдман Шамай (син Нафталі), його дружина Голда, дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фельдман Яков Бен-Нафталі, єврей. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фінкельштейн Берел, його дружина Фредл (із сім'ї Барзах), сини - Іцель, Хаїм, дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фінкельштейн Меїр, його дружина Ельке, дочка з родиною; Йодл, Блюма, син Ізраїль, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішбейн Ізраїль, його дружина Ліза, дочки - Іта, Фрума та її дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішбейн Меїр, його дружина Маша, син Аарон, дочки - Хана, Сарра, Хава, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішбейн Нафталі, його дружина Хая, дочки - Нехама, Реббека, Берл та їх сім'ї; друг Ашер з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Барух, його дружина Бейла, сини - Ішиягу, Саня, Луна, дочка Фейгл з чоловіком і дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Барух, його дружина Міріям, 2 сини і дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Бєйла і її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Бейла і її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Зеліг, його дружина Сарра, син Хаїм та його наречена, дочки - Міріам, Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Йодл, син Шмуель, дочки - Двора, Ципеле, Фейгл, Саня.Хая-Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Йосиф, його дружина Хая, дочки - Либка, Рівка, сини Вельвель, Йодл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Леа та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Мотл, його дружина Феся, дочка Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Моше, його дружина Хая, дочки - Ріва, Расл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Нехман, його дружина Рівка-Голда, сини - Ієгуда, Іцхак, Моше-Бер та його дочка Бера з сім'єю; невістка та племінники, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Рейзлтаїїсім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Саня, його дружина Леа, дочка Етл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Фрума та її сім'я,євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фішман Хана з 3 дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Флейшан Діна (дочка Іцхака і Фейгл), єврейка. Розстріляна німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Флейшан Еліягу, його дружина Браха, дочка Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Флейшан Іцхак, його дружина Сарра і сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Флейшан Іцхак, його дружина Фейга, сини - Аарон, Авраам, дочка Діна, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Флейшан Мордехай, дочки -Сарра, Птя, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Флейшан Хая, Іцхак, Сарра, Птя, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фрейман Моше, його дружина Янта і син Барух, його дружина Фейга, їх син Ікутіель; внук; дочка Зелда, її чоловік Льоня та діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фрейман Шмуель, його дружина Діна, син Ізраїль, дочка Хава, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Френкель Ашер (син Шмаріягу), його дружина і дитина, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фрідман Песах-Аарон та його дружина, сини - Моше, Мейлах, дочка Фейгл, мати тещі Неха Мудрик, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фрідман Яков і Злата, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фріман - чоловік, дружина, діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фріман Моше та його дружина Бейла, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фрумін Еліезер, його дружина Нехама, син Бєн-Ціон, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фрумкін Сарра та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Фурксман Хаїм-Лейб та його дружина Расл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Хавер Авраам, його дружина Двося, син Яков, дочки - Хая, Янтл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Хавер Хасл (вдова Хаїма), сини, дочки, невістка, зять, племінники, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Хайт Леа, дочки - Сарра, Шейндл, Фрейндл, Зільде та їх сім'ї; син Яков і його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Хакран Двора, її чоловік та дочка Міріям, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Хігер Яков, його дружина Естер, сини -Хаїм, Зеєв, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Хігер Яков, його дружина Міріям, дочка Шейндл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Хігер Яков, його дружина Хасл, син Нахум, дочка Маша, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цацкес Шлома, його дружина Батья, дочки - Златка, Ітка, Естер, Феся; родичі Кац Шломи-Гершля, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цибулькевич Хаїм, його дружина Мірке, син Ефраїм, дочки - Бузя, Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Циклін Ієшуа, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цимінський Авраам та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цимінський Леві, його дружина Рахель і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цимінський Мордехай та його дружина Бошке, дочки з чоловіками та дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цимінський Нісл та сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цуприк Гершл, його дружина Голда та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цуприк Гершл, його дружина Міхля, дочка Міріам, сини - Хаїм, Мотл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цуприк Іця, його дружина Фрейдл, син Беньямін, дочка Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цуприк Ківе, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цуприк Нахум, його дружина Бебл і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Цуприк (брат Ківе), його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Чарні Езра, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Чирук Григорій (колишній міліціонер). Вбитий оунівцями влітку 1943 року.

Чирук   Любов   Гнатівна, 1927 р., м. Дубровиця, українка. Вбита оунівцями в 1944 році. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Чирук Марія Дем'янівна, 1904 р., м. Дубровиця, українка. Вбита оунівцями в 1944 році. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Чирук Олена Гнатівна, 1934 р., м. Дубровиця, українка. Вбита оунівцями в 1944 році. Похов. у м. Дубровиця (міське кладовище).

Шамір Малка (дружина Іцхака), її син Меїр з дружиною та дітьми - Ізчик, Асторя, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шапіль Габріель (музикант), його дружина Тойба, сини - Моше, Вельвель, Янкель та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шапіль Михаїл та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шапільман Іцхак, його дружина Златка, син і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шапільман Зеліг та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шапіро Берел, його дружина Естер та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шапіро Ієшуа, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шапіро Іцхак, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шапіро Цві-Герш, його дружина Хася, дочки - Рісл, Фейга та їх чоловіки і діти - Ефраїм, Хаїм, Янкель, Іцхак, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шац Дов-Берел, його дружина Нехама, дочка Гітл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шац Михаїл (Гольдшмір), його дружина Діна, син Іцхак, його дружина Шрегель та дочка Фрейдп; дочки - Етл, її чоловік і діти; Рахель, її чоловік Іцхак та його сестра Дінчик і син Ізраїль; Перл і її чоловік Лейбл та його сестри -Леа, Дінчик, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварц Давид та його дружина Хана, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварц Лейб, його дружина Йохбед, дочка Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварц Мордехай, його дружина Махл, син Давид, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварц   Моше та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцблат Давид, його дружина Хася та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцблат Моше, його дружина Фейгл, дочки - Хана, Нехама, сини - Шмулик, Гершл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцблат Фася, Бейла, Давид, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцблат Шейндл, син Шмулик, дочка Фейга, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцтох Авраам-Яков, його дружина Сарра, сини - Бацлал, Беньямін та його дружина Муся з сестрами - Хава, Міля; дочки -Голда та її чоловік Нотке і сини -Давид, Нехамья; Рахель, її чоловік Гершл, дочка Гіндл та її чоловік Аба, дитина, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцтох Голда (дочка Шейєл), сестра їда та її дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцтох Іцхак, його дружина Ейдл, сини - Зеєв, Зеліг, Ошер, дочки - Хасл, Янтл, Нехама, Ріска, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцтох Марьяска та сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шварцтох Михаїл, його дружина Міріам, син Беньямін, дочка Голда, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Берел, його дружина Шейндл, мати Міріам, сини - Йосиф, Авігдор, дочка Зельда, сестри Роза, Цвія, друг Цвія та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Гдаліягу, його дружина Фрейдл, син Іцхак, дочки - Хая, Рися, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Йосиф та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Леа, син Іцхак і дочка, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Лейзер, його дружина Браха, сини - Йосиф, Берел, дочки - Сарра, Шейндл, Леа, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Лейзер Бен-Йосиф та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Липа та сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Моше, його дружина Брейндп і син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Моше, його дружина Сарра, син Яков, дочки - Двора, Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Нахум, його дружина Яха, син Берел та його діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Песах, його дружина Бат-Шева, дочки - Фейдл, Бейлка-Міріям, Рейзл; сини - Натан та його дочки - Наха, Муся і син Нахум; Меїр; подруга Сарра Айзман, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Фейгл та сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Хаїм, його дружина Птл та їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

ШвейцЯков, його дружина Сарра, син Моше, дочки - Двора, Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц Яков і Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейц (з сім'ї Меїрс), його дружина Фрейдл, дочки - Бейла, Наха, сини - Моше, Песах, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Швейцар Моше, його дружина Мапка, син Іцхак, дочки - Хана, її чоловік Гдаліягу та їх діти-Ізраїль, Рахель; Хася, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шев Птл, сини - Іцхак, Шмулик, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шейнман Ікутіель, його дружина Хая-Фейгл, дочки - Рівка, Янтл та син Михаїл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шейнман Тама (дружина Моше), сини - Ієшуа, його дружина Малка, їх син Моше та 2 дочки; Шлома, його дружина Циля, дочки -Двора, Рахель, Ханя та їх чоловіки і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шейнман Шимон, його дружина Шейндл, дочки - Тейбл, її чоловік Давид та доньки - Діна, Бейла, внучка Сарра-Песл, внук Аарон-Іцхак; Сарра, її чоловік Сьома та діти Іхіель, Брейндл; син Михаїл, його дружина і діти - Хвера, Лейбла, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шейхед Моше, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шейхед Хава та її син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шемеш Авраам (син Ієшуа-Меї-ра), його дружина Елька та син, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шемеш Естер (дочка Ієшуа-Меї-ра) та її чоловік Лейбл, дочки – Майя, Липка, Фейгеле; сини - Ієшуа-Меїр, Бен-Ціон та його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шемеш Нафталі (син Ієшуа-Меїра) та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шер Шлома і Єтл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шехтман Авраам, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шехтман Фейвиш-Бер, його дружина Мінця, син Шалом, дочка Сарра, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шліта Міндл (дочка рабина Вальдмана), невістка Естер (Померанець) та їїдіти, Айзик-Лех, Рахель, Маша, Яков, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шлямпер Іцхак, його дружина Рахель, син Зеліг, невістка Яхця і
їх діти, дочка та їїсім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шмідман Авраам і Діна (Аргзон), євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шмуклер Вельфель, його дружина Роза і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шмуклер Йона, його дружина Тейбл, дочки - Леа, Естер, син Шлома, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шмуклер Лейзер, його дружина Хася і їх діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шнейдер Моше, його дружина Шифра, дочки - Міріам, Рут, Хая, син Ефраїм, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шнейдміль Аарон, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шнейдміль (батько Альтера) та його сини, дочки, родичі, друг Зінгер, невістка та її подруга з сім'єю, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шніцер Яков, його син Михаїл, його дружина і 2 дітей, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шохат Тобья та його дружина Епьке, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шпин Аарон, його дружина Сарра, сини - Зельман, Мотл, Вельвель, Ошер, дочка Браха та її сім'я, друзі - Нахман, Лейбл, Маркель та їх сім'ї, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шпин Елья, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шпин Нахман-Лейб, його дружина і діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шпин Хаїм, його дружина, сини - Зельман, Іцл, Лейбл, Лайзер (партизан), євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шпин Янта та сини з дружинами і дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шпетрик Іцхак та його сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шроба Шмуель, його дружина Реббека, сини - Аарон, Нахман, дочка Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Штапер Ігудіт (вдова Давида-Бен-іцхака) її дочки-Рахель, Маша, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Штрас Моше-Дов, його дружина Немі, дочка Зейра з дітьми, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Штрас Ошер (син Якова-Герш-ла), його дружина Рікель, син Моше, теща Фрейдл-Ріклес, сестра Сарратаїїсім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шустер Ефраїм, його дружина Малка. син Ієшуа, дочки - Двора, Рахель, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шустер Міріям та її сім'я, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шустер Нехман, його дружина Сарра-Леа, син Іцхак, його дружина Люба тадіти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Шустер Хая-Перл, її чоловік Моше та діти, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Янковська Катерина, українка. Розстріляна німецько-фашистськими загарбниками в 1943 році. Похов. у м. Дубровиця.

Янковська Марія Артемівна, українка. Розстріляна німецько-фашистськими загарбниками в 1943 році. Похов. у м. Дубровиця.

Янковська Олена Артемівна, українка. Розстріляна німецько-фашистськими загарбниками в 1943 році. Похов. у м. Дубровиця.

Янковський Артем Гаврилович, українець. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками в 1943 році. Похов. в м. Дубровиця.

Янковський Володимир Артемович, українець. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками в 1943 році. Похов. у м. Дубровиця.

Янковський Микола Артемович, українець. Розстріляний німецько-фашистськими загарбниками в 1943 році. Похов. у м. Дубровиця.

Яфа Моше, його дружина Хейка, сини - Хаїм, Лейбл, дочка Рейзл, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Яфа Срулик, його дружина Майя, син Моше, дочка Хая, євреї. Розстріляні німецько-фашистськими загарбниками у вересні 1942 року.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 січня 2013, 11:14