Головна
Новорічний дарунок бібліотеці Друк e-mail

altВ межах проекту "Поєднані: різні часи - одна Україна" (всеукраїнська акція, спрямована на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України) не з пустими руками, а з серією плакатів та відеопосібників "Південь смалить" до бібліотеки завітав Микола Ляхович , український громадський діяч, правозахисник.Приємно, що цього року, перші подарунки ми отримали від чоловіка.

 
Літературні зустрічі Друк e-mail

alt«Журавлинці»  нову зібралися на чергове засідання, яке відбулося 30 листопада.За традицією присутні члени клубу поділилися своїми новими роботами.

Детальніше...
 
Тепло наших сердець Друк e-mail

altДо Міжнародного дня   людей з інвалідністю, який відмічається 3 грудня, на базі Дубровицької центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл «Тепло наших сердець» для осіб з вадами здоров’я міста та району. Соціальними партнерами виступили начальник відділу управління праці та соціального захисту Дубровицької РДА  Валентина Романушко ,

Детальніше...
 
Публічно-шкільна бібліотека 2019:трансформаційні виклики часу Друк e-mail

alt29 листопада 2018 року в Дубровицькій  центральній районній  бібліотеці відбувся семінар  «Публічно-шкільна бібліотека 2019: трансформаційні виклики часу». У заході взяли участь  бібліотекарі  району та запрошенні бібліотекарі Миляцької та Висоцької ОТГ. 

Детальніше...
 
Історичними стежками Дубровиці Друк e-mail

Першою писемною згадкою 1005 року наше місто завдячує розпорядженню Володи­мира Святославовича стосовно заснування Туровської єпархії, де в переліку приданих їй "градів" вказана Дубровиця, altщо таким "узако­нювало" її міський статус. Володимир Мономах же доводився Володимиру Великому правнуком, а, в свою чергу, дубровицькі князі Гліб і Олександр жили вже за прав­ління у Києві його правнуків -"Мономашичів",з котрими стикалися в своєрідних колізіях, і це при тому, що всі вони належали до єдиної прав­лячої династії Рюриковичів - тільки до різних її сильно розгалужених родин.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 18 з 58
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 18 гостей на сайті