Головна
ПОРЯДОК ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН З ДИТИНОЮ Друк e-mail

altЦього року прийнято зміни до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту прав дитини. Зокрема, внесені зміни і до правил перетинання державного кордону громадянами України. Отож, як виїхати за кордон з дитиною?

Якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому у спілкуванні з дитиною, то не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитинина строк до 1 місяця в тому разі, якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Детальніше...
 
Скульптор унікального таланту Друк e-mail
altМистецькознавча зустріч «Скульптор унікального таланту» присвячена 90-річчю від дня народження Заслуженого художника України, скульптора Теодозії Марківни Бриж (18.02.1929 - 4.07.1999) відбулася в селі Бережниця. Народилася в селі Бережниця, закінчила місцеву школу, Сарненську гімназію, в 1954 році  закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, працювала у Львові. Теодозія Бриж створила понад двісті скульптур. Двадцять сім реалізовано в натурі. Це - пам'ятники, надгробки, меморіальні дошки, декоративно-паркові скульптури. 
Детальніше...
 
Книги в дарунок від автора Друк e-mail

Благодійний дарунок від молодого, креативного автора з Дрогобича - Михаїла Гранда! Це нові художні видання –дві книги видавництва « Саммит-книга» «Завжди поруч» та «Всегда рядом» (українською та російською мовами).  Твір у жанрі сучасна проза, висвітлює наше сьогодення з різних ракурсів. Книга про кохання та дружбу, про те, як не помилитися з вибором у важкий момент, як вірити в себе і йти до мети.Маючи на меті допомогти бібліотекам України , Михаїл вирішив провести благодійну акцію та власноруч відправив до українських бібліотек 1500 примірників книг. Такі видання надійшли і до Дубровицької районної бібліотеки! Щиро дякуємо автору за подарунок , а читачів запрошуємо до бібліотеки!

alt

 
Зустріч з письменником Друк e-mail

altНещодавно в бібліотеці відбулася хвилююча, цікава, незабутня зустріч з Володимиром Яворівським — людиною надзвичайної енергії та працьовитості, історика, ерудита. Читальний зал бібліотеки був переповнений бажаючими познайомитись з творчою особистістю  Володимира Яворівського. Автор народився 11 жовтня 1942 року, село Теклівка Вінницької області — український письменник, громадсько-політичний діяч. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі. Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, лауреат Державної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка за повість «Вічні Кортеліси» (1984 рік), голова Національної спілки письменників України з жовтня 2001 по листопад 2011 року.

Детальніше...
 
Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» Друк e-mail

alt10 січня 2019 року Дубровицький район прийняв  від Рокитнівського району Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України».Проходження естафети пам’яті співпала  з періодом визволення Дубровиччини від німецьких загарбників. У зв’язку з цією пам’ятною датою у читальній залі Дубровицької центральної районної бібліотеки відбулась година-реквієм «На пам'ять не покладено табу» . 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 17 з 58
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 18 гостей на сайті