Головна
Бібліотека - територія добра Друк e-mail
altЗ грудня щорічно відзначається Міжнародний день інвалідів, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.
Детальніше...
 
Дочка поліського краю Друк e-mail

altНещодавно  в читальній залі відбулася презентація двох збірочок  Надії Свищевської «Серце сповнене любові» ( 2019 ) та «Крізь терени сивої давнини» (збірочка  розкриває багаторічну історію поліського краю села Кураш, що на Дубровиччині, у боротьбі за рідну мову, православну віру, церкву. Тут зібрані матеріали про історію цього мальовничого куточка, його людей. У творчому доробку використані  матеріали відомих дослідників, науковців, краєзнавців: Володимира Борщевича, Володимира Рожка, Антона Антончика, журналістів, які документально підтверджують багатостраждальну історію становлення церкви у свідомості багатьох людей, які боролися за те, щоб звучало слово Боже рідною мовою у древньому храмі  села  Кураш. 2019 рік). Презентація пройшла на одному подиху, адже самобутній  талант, доньки поліського краю відомий не тільки в нашому районі, а й за його межами.

Детальніше...
 
А вже осінь прийшла у мій сад Друк e-mail

altТворчий літературний портрет «А вже осінь прийшла у мій сад»відбувся в сільському клубі села Кураш на День вчителя, присвячений успішній поетесі, журналістці,  громадській діячці, голові Сарненської «Просвіти», членкині Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» Надії Михайлівні Свищевській. Розпочала зустріч заступник голови Дубровицького літературного об’єднання  «Журавлина» Людмила Берестень віршами авторки та словами відомої пісні «А вже осінь прийшла у мій сад». Людина приходить у світ з певною місією, у кожної вона своя. Як важливо вчасно зрозуміти, задля чого ти з’явився на Землі. І щасливими почуваються ті, хто проживають своє життя за задумом Господнім, дарують людям плоди своїх талантів. При народженні нашої землячки Надії Михайлівни Свищевської ангели вклали в її душу неоціненний дар – вміння бачити прекрасне і доности його до людей через слово.

Детальніше...
 
У нашій країні, прекрасній єдиній Друк e-mail

Багата і щедра земля Дубровиччини виплекала не одне покоління талановитих поетів, митців, великих людей, які залишили після себе міцний слід - слово у серці кожного. Ми пишаємося літературно-мистецьким об´єднанням «Журавлина», до якогоalt увійшли кращі з кращих. У нас народжуються нові таланти, які пишуть вірші і у майбутньому, сподіваємося, стануть відомими і знаними людьми. В день Державного прапора України відбулося святкове засідання районного літературно-мистецького об΄єднання «Журавлина», на якому любителі поетичного слова декламували власні твори, присвячені Дню прапора та Дню Незалежності.

Детальніше...
 
Традиція вшанування Друк e-mail

altЗа доброю традицією Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» на базі Висоцької публічно-шкільної бібліотеки відбулася літературна зустріч «На Петра до Петра», яка відбувається з метою вшанування творчості, скарбів поетичного слова відомого поета, байкаря, гумориста Петра Харитоновича Красюка в честь святих апостолів Петра і Павла. На цю зустріч зібралися літератори нашого краю, майстри поетичного слова, гумору, які бережуть і леліють нашу рідну українську мову.  

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 15 з 58
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 23 гостей на сайті