Головна
Голосні читання Друк e-mail

altУ Всесвітній  день голосного читання в публічно-шкільних бібліотека храйону було проведено ряд цікавих та креативних заходів , зокрема щоб привернути увагу до читання в Туменській  публічно-шкільній  бібліотеці проведено  акцію «Читають всі!». У заході взяли участь читачі бібліотеки, а також була присутня місцева літераторка Тамара Леоновець . З надзвичайною теплотою і невимушеністю діти слухали та читали вголос її поезію : «Місяць лютий», «Сніжинки для Даринки», «Зберегти дітям планету» та інше . 

Детальніше...
 
Пам'ятати заради майбутнього Друк e-mail

alt29 січня – день пам’яті  бою під Крутами - подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Щоб будувати майбутнє, треба добре знати істинну історію, любити свою країну і гаряче бажати зробити її кращою. Щоб зберегти пам’ять про героїчні дні юнаків в обороні Волі України в Дубровицькій центральній районній бібліотеці  увазі  користувачів представлено розгорнуту книжкову виставку «На Аскольдовій могилі», а на базі Дубровицького професійного ліцею  спільно з викладачем історії та бібліотекарями ліцею та центральної районної бібліотеки проведено для  учнів літературно-історичну годину «Крути наша слава- наша історія». 

Детальніше...
 
"Журавлина"- 2020 Друк e-mail

altТворча спілка - Громадська організація  Дубровицьке районне літературно-мистецьке об’єднання  «Журавлина»  розпочала свою роботу.  На зустріч зібралися творчі особистості які проводять свою діяльність, результатом якої є створення літературних творів, публічно представляючи їх на сторінках періодики та соціальних мережах.  Тут згуртувалися не лише письменники та поети, а й художники, майстри мистецтва  – ініціативні люди, які прагнуть діяти заради кращого майбутнього, втілюючи креативні ідеї у галузі літератури та сучасного мистецтва:Буткевич Л.Г., Гриневич М.Н., Єфимець В.С.,  Красновська Т.Г., 

Детальніше...
 
Засідання "Журавлини"- звіт Друк e-mail

altНа базі бібліотеки відбулся чергове засідання, на якому було заслухано звіт голови, про роботу. Тетяна Васькевич (заступник голови  «Журавлина) зазначила, що:- Громадська організація районне літературно-мистецьке об’єднання  «Журавлина» - творча спілка, яка є добровільним об’єднанням професійних творчих працівників – письменників (прозаїків, поетів, драматургів, публіцистів,  літературознавців, які провадять творчу діяльність, результатом якої є створення літературних творів, публічно представляючи їх шляхом публікації,  має фіксоване членство  і діє на підставі Статуту.  Діє на принципах добровільного об’єднання її членів, самоврядування, взаємодопомоги і співробітництва, невтручання у творчий процес, вільного вибору форм і методів творчої діяльності, визнання авторських прав, а в статутній діяльності є незалежною від органів місцевого самоврядування, політичних партій, інших громадських формувань. Районне літературно-мистецьке об’єднання «Журавлина»  може видавати газети, журнали, альманахи, інформаційні матеріали. 

Детальніше...
 
Рік 2020:що нам готує? Друк e-mail

altНещодавно відбувся семінар бібліотечних працівників «Рік 2020: що він нам готує?». Захід відкрила  директор Марія Ромаш, яка виступила з презентацією  «Переосмислення ролі і ваги бібліотек як сучасних сервісів». Вона  зазначила, що «Бібліотека повинна не зникати, а змінюватись зі змінами в суспільстві», та наголосила про відповідальність та  виконання планів, та належну робочу дисципліну.  

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 14 з 58
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 19 гостей на сайті