Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Сучасна бібліотека – європейський рівень обслуговування Друк e-mail

alt15 липня 2016  року на базі Туменської публічно-шкільної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників на тему «Сучасна бібліотека – європейський рівень обслуговування», де розглядались нові нетрадиційні підходи до організації діяльності бібліотек, обговорювалась низка питань з теорії і практики інноваційної діяльності. Розглядалися питання розвитку бібліотек у контексті сучасних проблем і перспектив, можливості бібліотек щодо задоволення інформаційних та дозвіллєвих інтересів читачів, інноваційні форми і методи роботи серед користувачів. 

 
Вклонитися земляку Друк e-mail

altЗ метою  вшанування творчості, скарбів поетичного слова Петра Харитоновича Красюка у Висоцькій публічно-шкільній бібліотеці в честь свята апостолів Петра й Павла  відбулася творча традиційна літературна зустріч   «На Петра до Петра». На свято з’їхались поети і прозаїки за покликанням, літератори нашого краю, майстри слова, які бережуть і леліють нашу рідну українську мову, мають особливий дар сприймати оточуючий світ мовою поезії на якій жив і працював довгі роки П.Х.Красюк.  Він був  патріотом своєї рідної землі,  самовіддано закоханий в свій рідний край, в його людей. Всі ці почуття знаходять своє відображення на сторінках його книг, в його байках, гуморесках. 

 
Повідомлення Друк e-mail

alt

 
Нові надходження Друк e-mail

 

alt

Війна і міф. Невідома друга світова.-Х.:Клуб сімейного дозвілля, 2016.-272с.

Ця книжка – лише історичний фаст-фуд, її поява спричинена бажанням задовольнити гострий голод на інформацію про цей період в умовах інформаційної війни.

 

 

 
ПАМ’ЯТІ КОЛЕГИ Друк e-mail

altЗ почуттям непоправної втрати зустріли бібліотекарі району повідомлення про те, що невблаганна раптова смерть на 80-му році життя забрала колишнього директора Дубровицької централізованої бібліотечної системи Тамару Сергіївну Бурлаку, котра віддала цій посаді 40 років напруженої праці. Професіоналізм, компетентність, творче ставлення до праці, високий рівень відповідальності був прикладом для нас усіх. Вона дбала не лише про успішний розвиток книгозбірень, Вона – одна із засновників і подвижників бібліотечної справи в Дубровицькому районі, доклала значних зусиль до розвитку бібліотек району, зміцнення їх матеріально-технічної бази, кадрів, удосконалення бібліотечних фондів. Своїм життям заслужила повагу серед бібліотечних працівників району та області.Гарною та молодою, енергійною і життєрадісною, сповненою творчих задумів розпочала своє творче життя Тамара Сергіївна Бурлака на Дубровиччині.

 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 36
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 123 гостей на сайті