Головна
Нетлінне слово Кобзаря Друк e-mail

 altТрадиція вшановувати пам’ять Тараса Шевченка на Дубровиччині має давню історію. Центром святкувань стає майдан Злагоди біля пам'ятника Тарасу Шевченку, де звучать його поезії, пісні і кожен охочий може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією. На початку березня по всіх бібліотеках проходять Шевченківські дні. У 2017 році відзначаємо 203 річницю з дня народження великого українського поета і Шевченківські дні відзначаються 9 і 10 березня на роковини народження і дня смерті поета.

Детальніше...
 
Нові надходження Друк e-mail
 
Революція Гідності Друк e-mail

 
Майдан - три роки потому Друк e-mail

alt20  лютого ми вшановуємо день Героїв Небесної Сотні. Цей день 2014 року став одним із чорних днів  в історії України. Події останніх місяців 2013 року , початок 2014 року перетворилися на справжню стихію, в якій передавався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна  свідомість людей. Ми не маємо права забути ті події, коли злочинна влада на очах у всього світу розстрілювала свій народ, цвіт нації.  Забути тих героїв, які ціною свого життя відстоювала наше право бути вільними людьми і жити у вільній державі.

Детальніше...
 
Підведення підсумків роботи Дубровицької ЦСПШБ за 2016 рік Друк e-mail

alt17 лютого 2017 року відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників  Дубровицької  ЦСПШБ.  Відкриваючи нараду, директор Марія Ромаш  детально проаналізувала роботу бібліотек району за 2016 рік. Заступник по роботі з дітьми  Валентина Томілович, коротко зробила підсумки роботи з дітьми, розповіла як ефективно залучати дітей до бібліотеки. Важливим аспектом роботи бібліотек сьогодні є створення власного іміджу, пошук нових шляхів для самореклами

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 39
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 23 гостей на сайті