Головна
ДЕНЬ МАТЕРІ Друк e-mail

altДень матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства.

Детальніше...
 
"ЖУРАВЛИНА" Друк e-mail

altНещодавно в читальній залі відбулося чергове засідання літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».  Щира, невимушена розмова подарувала приємні миті спілкування журавлинівців, а прочитані учасниками нові вірші надихнули на мистецький діалог та їх обговорення.

Детальніше...
 
Рух, що змінив світ Друк e-mail

altНа виконання Указу Президента України  про відзначення в Україні 500-річчя европейської реформації в 2017 році  в Україні, в читальній залі районної бібліотеки   оформлена книжкова виставка «Рух що змінив світ».  Метою виставки є розширення доступу до інформації з питань Реформації в Європі, інформування  користувачів про політичні зміни в світі через запровадження реформації . Виставка складається з двох розділів. Перший розділ «Історія та особистості», другий розділ «Вплив реформації на Україну». Запрошуємо відвідати бібліотеку та ознайомитись з книжковою виставкою

 
Публічна бібліотека у процесі трансформації Друк e-mail

Для забезпечення професійного розвитку персоналу бібліотек 28 квітня проведено семінар для бібліотекарів району  на тему: «Публічна бібліотека у процесі трансформації», на якому були розглянуті питання: «Публічно-шкільна бібліотека - проблеми сьогодення, погляд у майбутнє», «Доступ до інформаційних ресурсів  як складник системи доступу громадян до інформації». «Суспільна значущість бібліотеки, її імідж серед користувачівдітей».  altНа семінар була запрошена начальник відділу культури і туризму Наталія Мозоль, яка зазначила, що бібліотеки в умовах сьогодення повинні покращити свою роботу і стати справжніми інформаційними центрами для місцевих громад.З обміном досвіду: «Успішна бібліотека – активна

Детальніше...
 
Пісене єднання у Великдень Друк e-mail

altВеликдень  це  великий  день  весняного   оновлення природи, свято,  що  очищає  людей, робить  їх  добрими  та чуйними. У цей  день люди йдуть до церкви відчути  на  собі красу і силу  Божого благословення. Вони приносять до церкви свою любов, віру і надію,святять паски, писанки і крашанки, що є символом життя на землі. Вже стало традицією у нашому районні на третій день Великодня проводити Великоднє святкування з різноманітними конкурсами та розвагами.           

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 41
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 39 гостей на сайті