Головна
І гірко від Чорнобиля... Друк e-mail

              alt

 
Машиніст-обхідник турбінного обладнання турбінного цеху Чорнобильської АЕС
Посмертно нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня
(Указ Президента України №1156/2008 від 12 грудня 2008 року)
Детальніше...
 
Звіт директора Дубровицької ЦСПШБ про роботу за 2019 рік Друк e-mail

 

 
 
 
 
Засідання "Журавлини" Друк e-mail

altЗгідно плану роботи відбулося засідання Дубровицького районного літературно-мистецького об΄єднання «Журавлина» на базі  центральної районної бібліотеки. Головуюча засідання Галушко Т.М. привітала всіх присутніх в залі, подякувала за участь у районному конкурсі читців–аматорів «Кобзарева струна не вмирає», який проходив в районному будинку культури та вручила нагороду Паливоді П.В., за участь у конкурсі.

Детальніше...
 
Зустріч з письменницею Друк e-mail

alt21 лютого в бібліотеці відбулася творча зустріч з представницею  молодого покоління українських  письменників Оленою Лотоцькою.  altТо яке ж воно, літературне майбутнє України?... На зустріч з авторкою завітали працівники бібліотек Дубровицької ЦСПШБ.  Олена Лотоцька народилася 17 червня 1977 року в селі Крупове, що на Ріненщині. З 1999 по 2014 рік жила в Криму, де працювала в Євпаторійському архіві. Після анексії півострова виїхала й оселилася у Львові. Нині служить у Збройних силах України. 

Детальніше...
 
Голосні читання Друк e-mail

altУ Всесвітній  день голосного читання в публічно-шкільних бібліотека храйону було проведено ряд цікавих та креативних заходів , зокрема щоб привернути увагу до читання в Туменській  публічно-шкільній  бібліотеці проведено  акцію «Читають всі!». У заході взяли участь читачі бібліотеки, а також була присутня місцева літераторка Тамара Леоновець . З надзвичайною теплотою і невимушеністю діти слухали та читали вголос її поезію : «Місяць лютий», «Сніжинки для Даринки», «Зберегти дітям планету» та інше . 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 47
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 11 гостей на сайті