Головна
Привітання читачів з Всеукраїнським днем бібліотек Друк e-mail

Віра, Надія, Любов, Бібліотека всі ці слова поєднанні 30 вересня  не випадково, всі вони несуть жіноче начало. Вірити надіятися  та Любити – самі хороші почуття, які  переживає людина. Бібліотека -  місце де всі надбання минулого, теперішнього та майбутнього  зберігаються, а ще бібліотека  не тільки стелажі, книги, бібліотекарі , а й читачі.

Детальніше...
 
День миру Друк e-mail

Мир, яке коротке, але змістовне слово. Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає прості й одвічні істини. Воно вміщує в собі яскраве сонце і блакитне небо, радісну працю і теплий хліб, радісний сміх дітей та усміхнені обличчя дорослих.

Детальніше...
 
Тисячолітня Дубровиця Друк e-mail
Із нагоди відзначення важливої події в житті всієї дубровицької громади - 1016-ї річниці заснування рідного міста - у центральній міській бібліотеці представдено виставку книг  та документів краєзнавчої тематики ,  під об’єднуючою назвою «Дубровиця тисячолітня» розміщено  друковані матеріали про етапи розвитку нашого стародавнього і вічно юного міста.зокрема:
  • праці відомих земляків–краєзнавців Василя Попенка та Юрія Максименка, Лариси та Миколи Алеєксієвців тощо
  • книги, брошури й буклети про найвизначнішу туристичну принаду Дубровиці – костел Іоанна Хрестителя (16 ст.);
  • науково-популярну літературу про діяльність знакових історичних постатей на дубровицьких теренах;
  • художні видання, в яких події описуються на тлі краєвидів, вулиць і площі міста.
А ще посеред всіх інших – барвистих, ілюстрованих, з якісною поліграфією видань, на виставці розміщено і скромні на вигляд матеріали з місцевих газет. 
Детальніше...
 
ОСНОВНИЙ ЗАКОН НАШОГО ЖИТТЯ Друк e-mail

Незабаром ми будемо відмічати  День Конститу́ції Украї́ни     Що таке Конституція? Основний Закон, який декларує цінності держави. День Конститу́ції Украї́ни — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України у 1996 р. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції: Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. 

Детальніше...
 
Навчання бібліотекарів Друк e-mail

altОбмін досвідом – це завжди цікаво та пізнавально, а обмін досвідом з подальшим використанням в практиці є ще більш цінним. Саме з такою метою 26 травня на базі центральної міської бібліотеки Дубровицької міської бібліотеки відбувся семінар-практикум  бібліотечних  працівників  Висоцької та Миляцької  громад «Каталогізування видань бібліотеками новостворених громад». 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 57
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 8 гостей на сайті