Головна
І пам'ять поколінь єднає нас Друк e-mail
8 -9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом та присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.З метою об’єктивного висвітлення незаперечного внеску українського народу у перемогу над нацизмом, а також вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, Центральна міська бібліотека Дубровицької міської ради підготувала книжкову виставку-розповідь  «І пам'ять поколінь єднає нас». На ній представлено історичні видання, що неупереджено висвітлюють складні сторінки подій Другої світової війни, розкривають роль та внесок України у перемогу та вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом.
 
Дзвони Чорнобиля...35 років потому... Друк e-mail

Вже 35 років Україна живе з болем Чорнобиля.Це проблема, що торкнулась майже кожної української сім’ї та всього світу. 

«Чорнобиль сьогодні стає символом того, що життя завжди перемагає. Людство здатне відновлюватися навіть після глобальних катастроф, 

“Чорнобиль — набагато більше, ніж просто катастрофа-  став днем, що змінив світ,  вплинув  на людські життя, світ розділився на «до» і «після». 

Детальніше...
 
Віртуальна виставка літератури "Дзвони Чорнобиля" Друк e-mail

 

 

 
Сварицевичі вражають Друк e-mail

Зеленое Листья Деревенское Цветочное Свадебное Меню автор: Bibli Dubrovisa

 
Абрамович Максим Олександрович Друк e-mail
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ МАКСИМУ АБРАМОВИЧУ.
ЕДЕЛЬВЕЙС ЦВІСТИМЕ У НЕБІ
 
alt

Максим Абрамович народився 17 березня 1994 року. В 2001 році  пішов у 1 клас Дубровицької школи №2. За спогадами вчителів та однокласників: «…Був гарним учнем, активним спортсменом, вихованцем школи «Бойового гопака»,представляв Дубровичину на різних змаганнях». В 2010 році закінчив 9 класів ЗОШ №2, далі пішов навчатися до Харькова. Розумний, щирий, відповідальний, небайдужий,  Патріот України.Навчався в Харківському університеті. З 2017 по 2020 рік проходив службу в Збройних Силах за контрактом та брав участь в бойових діях в зоні АТО. В грудні 2020 року знову став на захист України. Загинув 26 березня в наслідок ворожого обстрілу під с. Шуми в зоні проведення операції об’єднаних сил в Донецькій області. участь в бойових діях в зоні АТО.

 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 55
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 7 гостей на сайті