Головна
Зупинимо булінг разом! Друк e-mail

  В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» розпочалась просвітницька кампанія #СтопБулінг. 

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском.

Детальніше...
 
2018 рік в Україні оголошено роком охорони культурної спадщини Друк e-mail

altЗ 19 по 25 березня цього року тривав Всеукраїнський конкурс-змагання з написання енциклопедичних  статтей  до Вікіпедії на тему «Культурна спадщина та видатні постаті рідного краю», до участі в якому всі бібліотеки України запросила ГО Вікімедіа Україна / Wikimedia Ukraine, Українська бібліотечна асоціація, Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

Детальніше...
 
Спростування недостовірної інформації Друк e-mail

altНе поодинокими є випадки, коли людина стає заручником осуду з боку суспільства за поширення про неї інформації, що не відповідає дійсності. Найчастіше це відбувається в ЗМІ, особливої актуальності в наш час набуває розповсюдження такої інформації в електронних ресурсах, адже інтернет став одним із основних засобів реалізації громадянами свого права на свободу вираження поглядів та інформації.

Що таке спростування недостовірної інформації та як захистити себе у випадку поширення недостовірної інформації про вас та членів вашої сім’ї консультують фахівці Дубровицького бюро правової допомоги.

Детальніше...
 
22 червня - День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні Друк e-mail

 alt   22 червня 1941 року є однією з трагічних сторінок історії українського народу. Вже сімдесят сім років відділяє нас від того дня, але в пам’ять прориваються спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни – Другої світової. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації… Спільно з працівниками районного будинку культури  за участю представників місцевої влади, представників ЗМІ та громадськості   в читальній залі  Дубровицької  центральної районної бібліотеки відбулася година скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні  «У цей день починалась війна. Пам’ятаймо!».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 48
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 9 гостей на сайті