Головна
Адміністративна та кримінальна відповідальність батьків за неналежне виховання дітей Друк e-mail

 

alt

alt

Останніми роками в Україні почастішали випадки неналежного виховання батьками своїх дітей.Проблема неналежного виховання батьками дітей набула масового поширення, що потягло за собою зростання випусків телевізійних програм  присвячених вихованню дітей, семінарів та просто виховних заходів, які проводяться за допомогою громадських організацій.

Детальніше...
 
Український доброволець - взірець патріотизму Друк e-mail

14 березня в бібліотеці  проведена героїчна хроніка «Український доброволець - взірець патріотизму» присвячена Дню добровольця в Україні. На заході було представлено слайд-презентацію «Час згадати нашу славу, брате!» та книжкову виставку за патріотичними фото та відео-документами тих подій. altНа захід  були запрошені працівники відділу «Дубровицьке бюро правової допомоги» Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: головний спеціаліст відділу Райлян Наталія Андріївна та заступник начальника відділу Швець Юлія Сергіївна, яка в свою чергу розповіла про гарантії соціального захисту добровольців, які брали участь в антитерористичній операції, про їх пільги  та права, а також зосередила увагу присутніх на проблемних питаннях, пов’язаних із соціальним захистом такої категорії осіб.

Детальніше...
 
Інформаційний огляд краєзнавчої літератури Друк e-mail

Щоб краще знати, любити свій край потрібно вивчати його історію, культуру, мову, літературу. Найкращим шляхом пізнання –відвідати бібліотеку і переглянути краєзнавчі новинки, які нещодавно надійшли до бібліотек району

                             

altБаковецька-Рачковська, І.  Write, tomboy ,write абоЯкбиБенксі жив у місті Ра : етно-вірші / І. Баковецька-Рачковська. - Рівне : Оповідач, 2017. - 60 с.

Леся Мудрак, українська поетеса, критик, перекладач, журналіст: «Ірина Баковецька – однозначно Поет, її поезію хочеться читати вголос. Вона глибока, експресивна, оригінальна. Авторка не боїться експериментувати у творчості, не боїться бути справжньою. А це вдається далеко не кожному, хто береться сьогодні за перо».

 

Детальніше...
 
Вручення премії Друк e-mail

alt9 березня в читальній залі бібліотеки відбулося чергове засідання  літературно-мистецького об'єднання "Журавлина", на якому відбулося вручення премії імені П.Х.Красюка чудовій жінці та літератору, члену НСЖУ, авторці книг: "Вечірній автобус", "Перехрестя", "Мелодія старої скрипки", "Сова на кладці", "Мені наснилася любов"

Детальніше...
 
Нові книги: зроби свій вибір Друк e-mail

altШановні любителі книги! Упродовж січня-лютого 2018 року фонд бібліотеки поповнився великою кількістю книг, що безкоштовно надійшли з Рівненської обласної бібліотеки для молоді.Чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя, серед авторів – І. Драч, Марина та Сергій Дяченки, Л. Таран, Ю. Винничук, С. Жадан, В. Шкляр, Л. Дереш, В. Лис, С. Дерманський, М. Кідрук та ін.; із зарубіжних —Д. Стілтон,  Д. Саттер, 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 47
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 6 гостей на сайті