Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Поліська Красюкова висота Друк e-mail

 alt«Усе минає, а слово залишається». Написане слово – залишається,й несе крізь віки укладений в нього зміст і голос людської душі. Це – одне з найбільших див нашого світу,яке пережило століття й покоління. 22 січня в читальній залі районної бібліотеки відбулась значна подія. Вручення Поліської премії ім.П.Х.Красюка, яка започаткована районною радою та літературно-мистецьким об’єднанням «Журавлина».

 
Літературна премія «Поліська надія» Друк e-mail

altУ читальній залі Дубровицької центральної районної бібліотеки зібралися люди, небайдужі  до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого краю, де під музику поезій  можна було  відпочити душею, насолодитись, налаштувати свої думки до чогось нового. Адже тут зібрались ті, хто любить поезію, прозу. Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Саме такі завдання ставить перед собою літературне об'єднання «Журавлина»», що діє при центральній районній бібліотеці вже понад 5 років.

 
Бібліотека: відкритий простір інформації, культури та читання Друк e-mail

alt10 грудня  2015 р. в центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар-практикум для бібліотекарів району  «Бібліотека: відкритий простір інформації, культури та читання». Семінар розпочала директор Ромаш М.І  яка акцентувала увагу  на стратегії розвитку бібліотек та бібліотечної справи в  2016 році ,та  нагадала, що 2015 рік добігає кінця, найважливіша тема бібліотечного сьогодення – планування на наступний 2016 рік та звітність за 2015  також були розглянуті питання:

 
Творча наснага Друк e-mail

altМожна говорити про певну традицію, яка притаманна представникам літературної раті, членам літературно-мистецького об'єднання «Журавлина», зібравшись на чергове засідання в читальній залі центральної районної бібліотеки.

 
Публічно-шкільні бібліотеки і сьогодення Друк e-mail

altНа виконання плану центральної районної бібліотеки з метою підвищення фахової кваліфікації  бібліотечних працівників району в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся черговий семінар «Публічно-шкільні бібліотеки і сьогодення: нові моделі обслуговування». На семінарі  були розглянуті питання:

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 32
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 154 гостей на сайті