Головна
Що треба робити якщо вимагають хабар за іспит чи навчання?! Друк e-mail

altalt

 

 

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...
 
Підведення підсумків роботи Друк e-mail

alt16 лютого відбулася нарада бібліотечних працівників комунального закладу «Дубровицька централізована система публічно-шкільних бібліотек» Дубровицької районної ради.Відкриваючи нараду, директор Марія Ромаш детально проаналізувала роботу бібліотечних установ за 2017рік. Заступникдиректорапо бібліотечному обслуговуванню дітей Валентина Томілович, коротко зробила підсумки щодо роботи з дітьми, розповіла як ефективно залучати дітей до бібліотеки. Аналітично-систематичний аналіз основних показників роботи Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек здійснила провідний методист Лілія Соя.

Детальніше...
 
На Аскольдовій могилі український цвіт Друк e-mail

altЦього року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Центральною районною бібліотекою спільно з районним будинком культури проведено годину пам´яті до 100-річчя пам'яті Героїв Крут «На Аскольдовій могилі український цвіт» з ліцеїстами десятих класів НВК-ліцею. На історичних фактах представив події тих років вчитель історії Дубровицького НВК «Ліцей-школа» Боковець Владислав.

Детальніше...
 
Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги Друк e-mail

alt07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Детальніше...
 
Сарненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Друк e-mail

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 45
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 6 гостей на сайті