Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

ЦЕНТРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ЕЛЕКТРОННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРИ БІБЛІОТЕКАХ Друк e-mail

altЦОГ ЕІ – це інформаційно консультаційна служба, яка незабаром буде створена в кожній комп’ютеризованій бібліотеці з доступом до Інтернет, обладнана типовим апаратно-програмним комплексом і покликана задовольняти потреби громадян у публічній інформації в електронному форматі

 
Небесна Сотня – то в серцях вогонь. Він гаряче палав за Україну Друк e-mail

 

altУ ці дні ми відзначаємо річницю, трагічних подій на майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності було поранено більш як тисячу людей, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною сотнею,  яка присвячуєтьсятим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах, славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і  найдорожче – своє життя.

 
Майдан мого життя Друк e-mail

altНещодавно в читальній залі відбулася презентація 5-її збірки місцевого поета, члена літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» Анатолія Щура «Майдан мого життя». Збірка має сміливу назву, вона цілком відповідає нелегкому життєвому шляху автора. У Даній книзі відображено вірші останніх років,опубліковані і неопубліковані, але вистраждані життям і серцем. У ній пломеніє  любов  до рідного краю його працелюбних і талановитих людей, мальовничої природи, звідкіля і черпає автор своє натхнення

 
Підведення підсумків роботи бібліотек за 2015 рік Друк e-mail

alt1 лютого  на виконання плану центральної районної бібліотеки  з метою підвищення фахової кваліфікації  бібліотечних працівників публічно-шкільних бібліотек району, та підведення підсумків роботи книгозбірень в 2015 році   було проведено районний семінар «Підведення підсумків роботи бібліотек за 2015 рік» . На семінарі-нараді були розглянуті питання «Бібліотеки  інформаційного суспільства: проблеми, завдання», «Бібліотеки  інформаційного суспільства:

 
Поліська Красюкова висота Друк e-mail

 alt«Усе минає, а слово залишається». Написане слово – залишається,й несе крізь віки укладений в нього зміст і голос людської душі. Це – одне з найбільших див нашого світу,яке пережило століття й покоління. 22 січня в читальній залі районної бібліотеки відбулась значна подія. Вручення Поліської премії ім.П.Х.Красюка, яка започаткована районною радою та літературно-мистецьким об’єднанням «Журавлина».

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 32
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 139 гостей на сайті