Головна
ЗАПРОШУЄМО ДО ЧИТАННЯ Друк e-mail

 

 
Сильна, єдина моя Україна Друк e-mail

 
«Благословенна будь в віках, свята Дубровицька земля» Друк e-mail

altІз нагоди відзначення важливої події в житті всієї дубровицької громади - 1015-ї річниці першої писемної згадки про місто - у бібліотеці представлена інформаційна виставка  книг краєзнавчої тематики.

Детальніше...
 
Вулицями Дубровиці #пізнаємо Дубровицю разом Друк e-mail
Кожне місто має стільки облич, скільки в ньому людей, будинків, пам’ятників, вулиць, парків, скверів. Одні міста одразу з часу свого заснування займають визначне місце, інші з часом стверджують свою славу і значимість в історії. ДУБРОВИЦЯ  своєю історією, природною красою,, щедрою душею своїх мешканців зачаровує та закохує у себе всіх, хто відвідував його.Старовинний початок та історичний розвиток наповнюють його шарм та привабливість для людей, які цікавляться Поліссям. 
Детальніше...
 
Відішова гора #пізнаємоДубровицюразом Друк e-mail

altВідішова гора - це пагорб, який утворився в результаті діяльності льодовика і льодовикових вод. Саме з гори Це була найвища точка на підступах до відкривається чудова панорама міста. Цікаво, а звідки ж походить назва??? Є кілька версій походження назви....alt

міста, тому там було розміщено спостережливий сигнальний пункт, де знаходилася варта. Вони спостерігали та через певний час кричали вартовому "відіш"? ворога, на що він мав відповідати. Тому певно і вийшла, що гора Відішова. Ще одна версія стосується людини, яка приїхала із Московського царства і поселилася біля гори. Він розмовляв на московській мові і весь час використовував слово "відіш", тому і його почали називати "відіш", а місце де він жив "відішовою" горою.

Панорамний вигляд гори дивись   https://www.facebook.com/groups/578046189316212/

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 58
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 33 гостей на сайті