Головна
«У дружньому колі» Друк e-mail

alt29 вересня в читальній залі центральної районної бібліотеки  відбулося свято «У дружньому колі».Усім добрий, щиросердечний  вересневий  день зібрав у святковім дружнім колі бібліотечних працівників району. Щоб було всім тепліше від зустрічі, вогонь маленьких свічок символізував великий вогонь душі, а також нагадував про тих, кого вже немає поруч з нами.В затишних стінах бібліотек, з книгами на стелажах, зустрічають вас радо милі, приємні жінки – берегині духовних цінностей – бібліотекарі - розпорядники долі книг,  перші провідники читацького інтересу, супутники, які допомагають книзі знайти дорогу до серця читача.

Детальніше...
 
«Бібліотека під відкритим небом» Друк e-mail

altЗ нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек бібліотечні працівники Дубровицької центральної районної бібліотеки підготували заходи, які проходили не тільки в стінах бібліотеки, а й під відкритим небом. «Бібліотека@: знай, мрій, твори» прекрасною нагодою для проведення широкої рекламно-інформаційної кампанії, бібліотечно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі, а також пошанування самовідданої праці бібліотекарів. 30 вересня - День Відкритих Дверей, коли усі бібліотеки працюють і проводять різноманітні заходи та акції, учасниками яких стають працівники та читачі бібліотек, партнери і друзі бібліотеки, учні і перехожі.

Детальніше...
 
Запрошуємо до читання Друк e-mail

altБібліотека запрошує всіх бажаючих 24- 30 вересня прийти до бібліотеки та «скуштувати» смачний інтелектуальний книжковий торт. Наш книжковий торт – це побажання всім миру, злагоди, любові та заклик до читання. Це символ добра, любові, об’єднання людей, адже торт «спечений» із творів авторів сучасної української та зарубіжної літератури.

 
Стягнення заборгованості за кредитним договором Друк e-mail
 
altСучасні реалії свідчать, що чималу кількість проблем складають порушення прав та свобод громадян саме у різного роду фінансових зобов’язаннях. Найпоширенішим таким фінансовим зобов’язанням серед населення і є кредитний договір. Відповідно до ст. 1054 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України), за кредитним договором  банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором,  а позичальник зобов’язується повернути кредит та сплатити проценти. При цьому, варто пам’ятати, що банк не може надавати кредит під процент, ставка якого є нижчою від процентної ставки за кредитами, які бере сам банк, і процентної ставки, що виплачується ним по депозитах. Виняток можливий лише у випадку, коли у здійсненні такої операції банк не матиме збитків.
Детальніше...
 
Петро Наумович Степанюк (до 90-річчя від дня народження) Друк e-mail
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 42
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 10 гостей на сайті