Головна
А вже осінь прийшла у мій сад Друк e-mail

altТворчий літературний портрет «А вже осінь прийшла у мій сад»відбувся в сільському клубі села Кураш на День вчителя, присвячений успішній поетесі, журналістці,  громадській діячці, голові Сарненської «Просвіти», членкині Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» Надії Михайлівні Свищевській. Розпочала зустріч заступник голови Дубровицького літературного об’єднання  «Журавлина» Людмила Берестень віршами авторки та словами відомої пісні «А вже осінь прийшла у мій сад». Людина приходить у світ з певною місією, у кожної вона своя. Як важливо вчасно зрозуміти, задля чого ти з’явився на Землі. І щасливими почуваються ті, хто проживають своє життя за задумом Господнім, дарують людям плоди своїх талантів. При народженні нашої землячки Надії Михайлівни Свищевської ангели вклали в її душу неоціненний дар – вміння бачити прекрасне і доности його до людей через слово.

Детальніше...
 
У нашій країні, прекрасній єдиній Друк e-mail

Багата і щедра земля Дубровиччини виплекала не одне покоління талановитих поетів, митців, великих людей, які залишили після себе міцний слід - слово у серці кожного. Ми пишаємося літературно-мистецьким об´єднанням «Журавлина», до якогоalt увійшли кращі з кращих. У нас народжуються нові таланти, які пишуть вірші і у майбутньому, сподіваємося, стануть відомими і знаними людьми. В день Державного прапора України відбулося святкове засідання районного літературно-мистецького об΄єднання «Журавлина», на якому любителі поетичного слова декламували власні твори, присвячені Дню прапора та Дню Незалежності.

Детальніше...
 
Традиція вшанування Друк e-mail

altЗа доброю традицією Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» на базі Висоцької публічно-шкільної бібліотеки відбулася літературна зустріч «На Петра до Петра», яка відбувається з метою вшанування творчості, скарбів поетичного слова відомого поета, байкаря, гумориста Петра Харитоновича Красюка в честь святих апостолів Петра і Павла. На цю зустріч зібралися літератори нашого краю, майстри поетичного слова, гумору, які бережуть і леліють нашу рідну українську мову.  

Детальніше...
 
Багатогранність творчого таланту Друк e-mail
altНещодавно відбулася творча зустріч з поетесою-землячкою, учасницею міжнародних і всеукраїнських конкурсів Наталією Ярмошевич з ліцеїстами 9- 10-11 класів та вчителями  ліцею НВК.  Учні з цікавістю слухали    поезію авторки та змогли духовно відчути неповторну енергетику її творів. 
Детальніше...
 
На веселій вулиці Друк e-mail

alt2 квітня в Дубровиці  відбувся районний фестиваль дитячої книги «На веселій вулиці». Чому саме фестиваль книги? Бо саме книги стали причиною створення бібліотек і є джерелом вічної мудрості. Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ)  2 квітня, 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 52
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 7 гостей на сайті