Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Майстри поетичного слова Друк e-mail

altУ затишній залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання літературної вітальні, на якій були присутні  дубровицькі майстри поетичного слова Анатолій Щур, Іван Єрмійчук, Віра Єфимець, Тетяна Ковальчук, Надія Свищевська, Уляна Букайло, Алла Кот, Євгенія Конончук та шанувальники поетичного слова. 3травня чергове засідання районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» відкрила голова  Людмила Миронівна Берестень, вона відмітила про те, що: «Поезія – це чарівність, музика, дотик до душі... Вона надихає на подвиги, звеличує, окриляє, додає нам мудрості».

 
Чорнобиля гіркий полин Друк e-mail

altНапередодні на абонементі центральної районної бібліотеки увазі користувачів була представлена виставка інсталяція подій         катастрофи на ЧАЕС «Чорнобиля гіркий полин». Де були представлені фотографії хроніки тих подій з архіву ліквідатора аварії  Матвієвича О.М., голови Дубровицького громадського об’єднання «Фонду допомоги  ліквідаторам та потерпілим Чорнобиля», та книжкові видання, що є в бібліотеці. День національної скорботи, тяжкі дзвони  Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям. 30 років Чорнобильської катастрофи мають стати для українського суспільства не приводом певних ритуальних дійств, а насамперед тією критичною точкою, на яку рівняються, за якою звіряють громадську зрілість і відповідальність.   

 
ЦЕНТРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ЕЛЕКТРОННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРИ БІБЛІОТЕКАХ Друк e-mail

altЦОГ ЕІ – це інформаційно консультаційна служба, яка незабаром буде створена в кожній комп’ютеризованій бібліотеці з доступом до Інтернет, обладнана типовим апаратно-програмним комплексом і покликана задовольняти потреби громадян у публічній інформації в електронному форматі

 
Небесна Сотня – то в серцях вогонь. Він гаряче палав за Україну Друк e-mail

 

altУ ці дні ми відзначаємо річницю, трагічних подій на майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності було поранено більш як тисячу людей, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною сотнею,  яка присвячуєтьсятим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах, славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і  найдорожче – своє життя.

 
Майдан мого життя Друк e-mail

altНещодавно в читальній залі відбулася презентація 5-її збірки місцевого поета, члена літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» Анатолія Щура «Майдан мого життя». Збірка має сміливу назву, вона цілком відповідає нелегкому життєвому шляху автора. У Даній книзі відображено вірші останніх років,опубліковані і неопубліковані, але вистраждані життям і серцем. У ній пломеніє  любов  до рідного краю його працелюбних і талановитих людей, мальовничої природи, звідкіля і черпає автор своє натхнення

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 33
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 118 гостей на сайті