Головна
нові надходження до краєзнавчого фонду Друк e-mail

  Нещодавно  до краєзнавчого фонду бібліотек району надійшла друга книга

 І. М. Єрмійчука " Біблійні історії".

alt

Єрмійчук І. М. Біблійні історії. Кн. 2 / І. М. Єрмійчук. – Рівне : Волин. обереги, 2016. – 108 с

У творі  є намагання в доступній віршованій формі викласти історичні події, описані в Біблії. «Шукайте найперше Царства божого у своїх діях, помислах, учинках, а все решта додасться»-це головна думка « Біблійних історій» Івана  Єрмійчука, в яких автор намагається відтворити дійсне життя Ісуса Христа на землі, як воно описане у Новому заповіті, щоб збагатити пізнання читача про життя та діяльність Сина Божого.  Твір може стати в пригоді при ознайомленні з матеріалами Біблії та використаний на заняттях у недільних школах.

 
Нові надходження до краєзнавчого фонду бібліотеки протягом І півріччя 2017 року Друк e-mail

alt

Барви слова  : книга про життєвий і творчий шлях Григорія Дем"янчука  / упоряд.: В. Басараба, Л. Дем"янчук . - Рівне  : Вол. обереги , 2016 . - 224  с. - ( Золоті імена Рівненщини )

Це третя книга із серії "Золоті імена Рівненщини". Вона розповідає про життєвий і творчий шлях Григорія Дем'янчука - знаного в нашому краї журналіста і краєзнавця, який помер 16 років тому. Вшанувати пам'ять про непересічну людину у такий спосіб вирішили в обласній організації Національної спілки журналістів України.

 

 

 

Детальніше...
 
Навчання бібліотекарів Друк e-mail

altНа базі центральної районної бібліотеки відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників на тему:«Цифрові ресурси власної генерації». На якому розглядались питання: «Сучасний інформаційний потенціал публічної бібліотеки: реалії,  проблеми сьогодення», «Цифрові ресурси власної генерації»,  «Краєзнавчі ресурси бібліотек. Відбір, аналітична обробка та збереження»,  Навики роботи в мережі Інтернет та підтримка акаунтів: Фейсбук.Твітер, Ютуб

Детальніше...
 
Запрошуємо в Сварицевичі Друк e-mail

alt

 
Хай вишиванка нас єднає! Друк e-mail

День вишиванки в нашій бібліотеці

altalt

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 41
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 27 гостей на сайті