Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Онлайн-сервіси Міністерства юстиції стають доступнішим Друк e-mail

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги продовжено Друк e-mail

alt

         

alt

 

 

 

 

 

 

 
Великодній кошик Друк e-mail

 

 

 

altВеликдень – це одне з найбільших християнських свят, яке символізує розквіт природи після весняного рівнодення. У цей день святкують велике християнське свято – Пасху.

 
Майстри поетичного слова Друк e-mail

altУ затишній залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання літературної вітальні, на якій були присутні  дубровицькі майстри поетичного слова Анатолій Щур, Іван Єрмійчук, Віра Єфимець, Тетяна Ковальчук, Надія Свищевська, Уляна Букайло, Алла Кот, Євгенія Конончук та шанувальники поетичного слова. 3травня чергове засідання районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» відкрила голова  Людмила Миронівна Берестень, вона відмітила про те, що: «Поезія – це чарівність, музика, дотик до душі... Вона надихає на подвиги, звеличує, окриляє, додає нам мудрості».

 
Чорнобиля гіркий полин Друк e-mail

altНапередодні на абонементі центральної районної бібліотеки увазі користувачів була представлена виставка інсталяція подій         катастрофи на ЧАЕС «Чорнобиля гіркий полин». Де були представлені фотографії хроніки тих подій з архіву ліквідатора аварії  Матвієвича О.М., голови Дубровицького громадського об’єднання «Фонду допомоги  ліквідаторам та потерпілим Чорнобиля», та книжкові видання, що є в бібліотеці. День національної скорботи, тяжкі дзвони  Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям. 30 років Чорнобильської катастрофи мають стати для українського суспільства не приводом певних ритуальних дійств, а насамперед тією критичною точкою, на яку рівняються, за якою звіряють громадську зрілість і відповідальність.   

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 32
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 130 гостей на сайті