Головна
Український доброволець - взірець патріотизму Друк e-mail

14 березня в бібліотеці  проведена героїчна хроніка «Український доброволець - взірець патріотизму» присвячена Дню добровольця в Україні. На заході було представлено слайд-презентацію «Час згадати нашу славу, брате!» та книжкову виставку за патріотичними фото та відео-документами тих подій. altНа захід  були запрошені працівники відділу «Дубровицьке бюро правової допомоги» Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: головний спеціаліст відділу Райлян Наталія Андріївна та заступник начальника відділу Швець Юлія Сергіївна, яка в свою чергу розповіла про гарантії соціального захисту добровольців, які брали участь в антитерористичній операції, про їх пільги  та права, а також зосередила увагу присутніх на проблемних питаннях, пов’язаних із соціальним захистом такої категорії осіб.

Детальніше...
 
Інформаційний огляд краєзнавчої літератури Друк e-mail

Щоб краще знати, любити свій край потрібно вивчати його історію, культуру, мову, літературу. Найкращим шляхом пізнання –відвідати бібліотеку і переглянути краєзнавчі новинки, які нещодавно надійшли до бібліотек району

                             

altБаковецька-Рачковська, І.  Write, tomboy ,write абоЯкбиБенксі жив у місті Ра : етно-вірші / І. Баковецька-Рачковська. - Рівне : Оповідач, 2017. - 60 с.

Леся Мудрак, українська поетеса, критик, перекладач, журналіст: «Ірина Баковецька – однозначно Поет, її поезію хочеться читати вголос. Вона глибока, експресивна, оригінальна. Авторка не боїться експериментувати у творчості, не боїться бути справжньою. А це вдається далеко не кожному, хто береться сьогодні за перо».

 

Детальніше...
 
Вручення премії Друк e-mail

alt9 березня в читальній залі бібліотеки відбулося чергове засідання  літературно-мистецького об'єднання "Журавлина", на якому відбулося вручення премії імені П.Х.Красюка чудовій жінці та літератору, члену НСЖУ, авторці книг: "Вечірній автобус", "Перехрестя", "Мелодія старої скрипки", "Сова на кладці", "Мені наснилася любов"

Детальніше...
 
Нові книги: зроби свій вибір Друк e-mail

altШановні любителі книги! Упродовж січня-лютого 2018 року фонд бібліотеки поповнився великою кількістю книг, що безкоштовно надійшли з Рівненської обласної бібліотеки для молоді.Чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя, серед авторів – І. Драч, Марина та Сергій Дяченки, Л. Таран, Ю. Винничук, С. Жадан, В. Шкляр, Л. Дереш, В. Лис, С. Дерманський, М. Кідрук та ін.; із зарубіжних —Д. Стілтон,  Д. Саттер, 

Детальніше...
 
І знову "Журавлина"... Друк e-mail

alt

Нещодавно в читальній залі відбулося чергове засідання літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».  Щира, невимушена розмова подарувала приємні миті спілкування журавлинівців, а декламування власних творів загорнуло у теплу видовищну хурделицю засніженого зимового ранку усіх присутніх творчого зібрання.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 45
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 6 гостей на сайті