Головна
Запрошуємо до читання Друк e-mail

altБібліотека запрошує всіх бажаючих 24- 30 вересня прийти до бібліотеки та «скуштувати» смачний інтелектуальний книжковий торт. Наш книжковий торт – це побажання всім миру, злагоди, любові та заклик до читання. Це символ добра, любові, об’єднання людей, адже торт «спечений» із творів авторів сучасної української та зарубіжної літератури.

 
Стягнення заборгованості за кредитним договором Друк e-mail
 
altСучасні реалії свідчать, що чималу кількість проблем складають порушення прав та свобод громадян саме у різного роду фінансових зобов’язаннях. Найпоширенішим таким фінансовим зобов’язанням серед населення і є кредитний договір. Відповідно до ст. 1054 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України), за кредитним договором  банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором,  а позичальник зобов’язується повернути кредит та сплатити проценти. При цьому, варто пам’ятати, що банк не може надавати кредит під процент, ставка якого є нижчою від процентної ставки за кредитами, які бере сам банк, і процентної ставки, що виплачується ним по депозитах. Виняток можливий лише у випадку, коли у здійсненні такої операції банк не матиме збитків.
Детальніше...
 
Петро Наумович Степанюк (до 90-річчя від дня народження) Друк e-mail
 
Михайло Конончук Друк e-mail
 
Рідне місто моє Друк e-mail

altІз нагоди відзначення важливої події в житті всієї дубровицької громади - 1012-ї річниці заснування рідного міста - у центральній районній бібліотеці  відкрилася виставка книг краєзнавчої тематики. На полицях бібліотечного стелажу під об’єднуючою назвою «Княжому місту Дубровиця -1012» розміщено друковані матеріали про етапи розвитку нашого стародавнього княжого міста. Виставка включає :

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 41
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 21 гостей на сайті