Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Нові надходження Друк e-mail

alt«Битви за землю рідну»- це книга про героїв України. Вони у різний час та під різними прапорами боролися за незалежне існування України. Автор ідеї, ілюстрацій та історичних довідок до кожної особи - відомий рівненський музикант, фронтмен гурту "Ot Vinta" Юрій Журавель.Серед історичних постатей - Святослав Хоробрий, Тарас Бульба-Боровець, Нестор Махно, воїни, що захищали Донецький аеропорт...

 
Письменницький маршрут Друк e-mail

alt2016-й рік вивився насиченим різноманітним подіями та заходами, що відбувалися як у стінах Дубровицької книгозбірні так і поза її межами. Акція «Письменницький маршрут» літераторів краю, який проходить по бібліотеках та навчальних закладах, у вересні місяці цього року проліг до села Вербівки. Велику допомогу в організації та проведенні заходів надають партнери, друзі та волонтери бібліотек. За короткий проміжок часу літератори краю встигли побувати у Висоцьку, Дубровиці, Круповому.

 
25 - річчя Незалежності України Друк e-mail

alt24 серпня  дубровичани  відзначили 25-ту річницю з дня проголошення Незалежності України. До цієї дати бібліотечними працівниками району була підготовлена виставка декоративно-прикладного мистецтва державної символіки майстрів краю, яка діяла в переддень свята в центральній районній бібліотеці  та в день свята перед фасадом районного будинку культури, а  також  книжково-ілюстративна виставка «Моя соборна, суверенна, красуйся у калиновім вінку!».  Вже стало доброю традицією проводити  на День незалежності України різноманітні святкові концерти, урочисту ходу молоді у національних костюмах, виставки-ярмарки. В міському парку  діяла виставка картин місцевих художників Василя Деревенка, Олени Гузич та учнів місцевих шкіл, виставка вишитих національних костюмів та рушників підготовлена заслуженими майстринями села Крупове Любові Стельмашук та Ніни Рабчевської.

 
Барвиста Україна й українці Друк e-mail

 alt Напередодні Дня Незалежності в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання літературно-мистецького об'єднання «Журавлина», на яке прибули більшість літераторів краю. На повістці денній: Події сьогодення. Святкування 25-річчя Дня Незалежності, авторські напрацювання та організаційні питання. Голова об’єднання Людмила Берестень привітала всіх присутніх в залі, відмітила про те, що ми зустрілися сьогодні в переддень такої чудової дати - 25-річчя Дня Незалежності і у кожного з нас є про що сказати, є власне бачення нашого сьогодення. Спливають останні літні дні, а з настанням осені змінюється настрій, а святкування 25-річчя Незалежності – це чверть століття нашої держави, виросло нове покоління українців, тож докладаймо спільні зусилля – зберегти, розбудувати та прославити нашу Незалежну Україну.

 
Сучасна бібліотека – європейський рівень обслуговування Друк e-mail

alt15 липня 2016  року на базі Туменської публічно-шкільної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників на тему «Сучасна бібліотека – європейський рівень обслуговування», де розглядались нові нетрадиційні підходи до організації діяльності бібліотек, обговорювалась низка питань з теорії і практики інноваційної діяльності. Розглядалися питання розвитку бібліотек у контексті сучасних проблем і перспектив, можливості бібліотек щодо задоволення інформаційних та дозвіллєвих інтересів читачів, інноваційні форми і методи роботи серед користувачів. 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 34
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 105 гостей на сайті