Головна
Тепло наших сердець Друк e-mail

altДо Міжнародного дня   людей з інвалідністю, який відмічається 3 грудня, на базі Дубровицької центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл «Тепло наших сердець» для осіб з вадами здоров’я міста та району. Соціальними партнерами виступили начальник відділу управління праці та соціального захисту Дубровицької РДА  Валентина Романушко ,

Детальніше...
 
Публічно-шкільна бібліотека 2019:трансформаційні виклики часу Друк e-mail

alt29 листопада 2018 року в Дубровицькій  центральній районній  бібліотеці відбувся семінар  «Публічно-шкільна бібліотека 2019: трансформаційні виклики часу». У заході взяли участь  бібліотекарі  району та запрошенні бібліотекарі Миляцької та Висоцької ОТГ. 

Детальніше...
 
Історичними стежками Дубровиці Друк e-mail

Першою писемною згадкою 1005 року наше місто завдячує розпорядженню Володи­мира Святославовича стосовно заснування Туровської єпархії, де в переліку приданих їй "градів" вказана Дубровиця, altщо таким "узако­нювало" її міський статус. Володимир Мономах же доводився Володимиру Великому правнуком, а, в свою чергу, дубровицькі князі Гліб і Олександр жили вже за прав­ління у Києві його правнуків -"Мономашичів",з котрими стикалися в своєрідних колізіях, і це при тому, що всі вони належали до єдиної прав­лячої династії Рюриковичів - тільки до різних її сильно розгалужених родин.

Детальніше...
 
Голодомор - невиплакані сльози України Друк e-mail

altНа вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу 1932 - 1933 років в Україні , в бібліотеці діють тематичні виставкиalt

 
Розвиток туризму краю послугами публічної бібліотеки Друк e-mail

alt18 жовтня на базі Дубровицької центральної районної бібліотеки відбувся регіональний семінар-практикум «Розвиток туризму краю послугами публічної бібліотеки». З вітальною ремаркою перед присутніми виступили Наталія Мозоль, начальник відділу культури і туризму Дубровицької РДА та Павло Ващишин , заступник голови райдержадміністрації. Розпочала роботу семінару Валентина Ярощук, директор Рівненської ОУНБ.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 48
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 8 гостей на сайті