Головна
Новини краєзнавчої літератури Друк e-mail

Нещодавно до бібліотеки надійшли краєзнавчі видання історичного, етнографічного, довідкового характеру.  Дана література розрахована на широкий загал читачів: науковців, вчителів, студентів, учнів, всіх хто цікавиться історією краю.

 

Детальніше...
 
В любові й гармонії з навколишнім світом і з самою собою Друк e-mail

Краса немає меж… Наша розповідь про майбутнього психолога Яну Якимову, її altзахоплення.  Тематика  вишитих картин  надзвичайно цікава. Кольори, фактура, техніка виконання робіт настільки високого рівня, що не залишається сумнівів-це справжнє мистецтво. Яна часто приймає участь в районнихконкурсах, які для неїзавжди  як свято. Це можливість зустрітися з прекрасним, а особливо, якщо автор цих картин знаходиться серед нас. Талановита, обдарована, самобутня, просто здібна особистість, обмежена в дечому фізично, вона щира та світла в своїх помислах і діяннях. Це ще раз підтверджують її роботи, які випромінюють вкладені в них ніжність, доброту, любов, життєдайну енергію. Яна Якимова з Бережок, Дубровицького району– тендітна ззовні, має зріст близько метра, але разом з тим терпляча і сильна духом. А ще дуже розумна. Бо ж каже і розуміє те, що здорові люди часто забувають.Маленька Яна з’явилася на світ на перший погляд здоровою дитиною. Так тривало до 4 місяців. Раптово у дівчинки опухла ніжка, її завезли у лікарню і з цього моменту, згадує дідусь Іван Іванович Красько, життя родини розділилось на до і після. 

Детальніше...
 
У той рік заніміли зозулі... Друк e-mail

У кожного народу є свої темні сторінки історії - війни, революції та інші події, ставлення до яких часом буває неоднозначним і може змінюватися залежно від епохи та ідеології.

Детальніше...
 
Палаюча зима : боротьба України за свободу Друк e-mail

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Українська революція кінця 2013-го - початку 2014 років, яка дістала назву Євромайдан, є унікальним, раніше не баченим у світі явищем, що виражена у мирному народному спротиві. 

Детальніше...
 
Величне ім'я Захисник України Друк e-mail
4 жовтня – свято Покрови Божої Матері – одне з найшановніших свят у слов’ян.Цього дня відзначають День українського козацтва, а також День захисника України, який з 2015 року є державним святом і неробочим днем. Покрова – свято весіль, матері, воїнів і прощення.Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. 
 
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 59
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 15 гостей на сайті