Головна
Запрошуємо в Сварицевичі Друк e-mail

alt

 
Хай вишиванка нас єднає! Друк e-mail

День вишиванки в нашій бібліотеці

altalt

 
ДЕНЬ МАТЕРІ Друк e-mail

altДень матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства.

Детальніше...
 
"ЖУРАВЛИНА" Друк e-mail

altНещодавно в читальній залі відбулося чергове засідання літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».  Щира, невимушена розмова подарувала приємні миті спілкування журавлинівців, а прочитані учасниками нові вірші надихнули на мистецький діалог та їх обговорення.

Детальніше...
 
Рух, що змінив світ Друк e-mail

altНа виконання Указу Президента України  про відзначення в Україні 500-річчя европейської реформації в 2017 році  в Україні, в читальній залі районної бібліотеки   оформлена книжкова виставка «Рух що змінив світ».  Метою виставки є розширення доступу до інформації з питань Реформації в Європі, інформування  користувачів про політичні зміни в світі через запровадження реформації . Виставка складається з двох розділів. Перший розділ «Історія та особистості», другий розділ «Вплив реформації на Україну». Запрошуємо відвідати бібліотеку та ознайомитись з книжковою виставкою

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 39
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 31 гостей на сайті