Головна
Від Сходу до Заходу Друк e-mail

altЩороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної  Республіки  Україна  відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Детальніше...
 
Робота бібліотек Дубровицької ЦСПШБ Друк e-mail

 

з 25 січня по 28 лютого 2021 року

altЗ метою збереження здоров’я користувачів та працівників Бібліотек Дубровицької ЦСПШБ  просимо не відвідувати Бібліотеки системи  у разі наявності у вас респіраторних симптомів (нежить, біль в горлі, кашель, чхання, підвищення температури тощо).

 

 

Для безпечного відвідування Бібліотек під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) відвідувачам / користувачам Бібліотеки необхідно:

Детальніше...
 
Бібліотеки на карантині з 9 до 24 січня Друк e-mail

 

alt

 

 

Детальніше...
 
Різдвяно-новорічна обрядовість жителів села Сварицевичі.(проєкт#Сварицевичі вражають) Друк e-mail

Детальніше  http://svar.dubrlibr.rv.ua/history/149-2021-01-06-07-58-07.html

 
Вічорки на Гандрія (Андрія) в Сварицевичах Друк e-mail

Проєкт "Сварицевичі вражають"

altСвоїм приходом зима дарує людям безліч свят, які приносять не тільки радість, але й довгожданий відпочинок для працелюбного населення с. Сварицевичі. На   Поліссі кажуть, що „сумний грудень  у свято й будень”, але саме останній місяць року налаштовує нас на оптимістичну хвилю, бо хоч зима і повертає на мороз, проте сонце йде вже на літо. Закінчення осені і початок зими – період, коли віруючі люди відзначають Різдвяний піст (з 28 листопада по 6 січня). У народі кажуть: скільки днів – стільки і свят. Проте є дні, які називають великими святами і дні, яким у селі Сварицевичі прислужилася назва – „присвято”. Серед усіх святкових днів зимового передріздвяного циклу у Сварицевичах особливу шану віддають таким дням: Введення (Ввидиннє) -  4 грудня, Катерини – 7 грудня, Андрія (Гандрія) – 13 грудня, Варвари – 17 грудня, Сави – 18 грудня, Миколи – 19 грудня, Ганни (Ганки) – 22 грудня.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 59
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 23 гостей на сайті