Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Барвиста Україна й українці Друк e-mail

 alt Напередодні Дня Незалежності в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання літературно-мистецького об'єднання «Журавлина», на яке прибули більшість літераторів краю. На повістці денній: Події сьогодення. Святкування 25-річчя Дня Незалежності, авторські напрацювання та організаційні питання. Голова об’єднання Людмила Берестень привітала всіх присутніх в залі, відмітила про те, що ми зустрілися сьогодні в переддень такої чудової дати - 25-річчя Дня Незалежності і у кожного з нас є про що сказати, є власне бачення нашого сьогодення. Спливають останні літні дні, а з настанням осені змінюється настрій, а святкування 25-річчя Незалежності – це чверть століття нашої держави, виросло нове покоління українців, тож докладаймо спільні зусилля – зберегти, розбудувати та прославити нашу Незалежну Україну.

 
Сучасна бібліотека – європейський рівень обслуговування Друк e-mail

alt15 липня 2016  року на базі Туменської публічно-шкільної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників на тему «Сучасна бібліотека – європейський рівень обслуговування», де розглядались нові нетрадиційні підходи до організації діяльності бібліотек, обговорювалась низка питань з теорії і практики інноваційної діяльності. Розглядалися питання розвитку бібліотек у контексті сучасних проблем і перспектив, можливості бібліотек щодо задоволення інформаційних та дозвіллєвих інтересів читачів, інноваційні форми і методи роботи серед користувачів. 

 
Вклонитися земляку Друк e-mail

altЗ метою  вшанування творчості, скарбів поетичного слова Петра Харитоновича Красюка у Висоцькій публічно-шкільній бібліотеці в честь свята апостолів Петра й Павла  відбулася творча традиційна літературна зустріч   «На Петра до Петра». На свято з’їхались поети і прозаїки за покликанням, літератори нашого краю, майстри слова, які бережуть і леліють нашу рідну українську мову, мають особливий дар сприймати оточуючий світ мовою поезії на якій жив і працював довгі роки П.Х.Красюк.  Він був  патріотом своєї рідної землі,  самовіддано закоханий в свій рідний край, в його людей. Всі ці почуття знаходять своє відображення на сторінках його книг, в його байках, гуморесках. 

 
Повідомлення Друк e-mail

alt

 
Нові надходження Друк e-mail

 

alt

Війна і міф. Невідома друга світова.-Х.:Клуб сімейного дозвілля, 2016.-272с.

Ця книжка – лише історичний фаст-фуд, її поява спричинена бажанням задовольнити гострий голод на інформацію про цей період в умовах інформаційної війни.

 

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 33
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 109 гостей на сайті