Головна
Нові надходження Друк e-mail

 altДубровицька центральна бібліотека увійшла до списку бібліотек, яка отримала книжкову продукцію за Державною програмою, закуплену Українським інститутом книги. Аби потрапити у перелік книгозбірень, яким з  держбюджету виділяють кошти на придбання книг, заклад пройшов декілька етапів відбору. І ось маємо результат. 

Детальніше...
 
До 150 річчя від дня народження Лесі Українки Друк e-mail

 

Детальніше...
 
Ні,я жива, я буду вічно жити!... Друк e-mail

alt25 лютого – 150років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-​Квітки) видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки. З нагоди цієї вагомої дати  в центральній  міській  бібліотеці представлено книжкову в иставку-інсталяцію  «Ні, я жива, я вічно буду жити!» де представленні  матеріали  та  документи про життя та творчість поетеси , її твори. Справжнє ім’я Лесі Українки – Лариса Косач Квітка. Вперше вона підписалася псевдонімом “Українка ” у віці 13 років. Прикладом для неї в цьому став дядько – Михайло Драгоманов, якого письменниця ніжно любила і дуже поважала. Драгоманов спочатку підписувався, як “українець”, а дівчина хотіла бути схожою на нього. У колі сім’ї її називала Лесею, тому цілком зрозуміло, що вона воліла цей більш милозвучний варіант.Леся Українка – геніальна особистість, яка залишила в історії української літератури колосальний слід. Її біографію вивчають у кожному навчальному закладі, про неї говорять і пишуть. Здається, що нам відомо про цю легендарну  жінку все. Але, тим не менш, існують особливі факти з її життя, про які мало хто знає. У дитинстві Ларису можна було назвати дитиною-індиго. Вона володіла неймовірними розумовими здібностями. 

Детальніше...
 
Перші Кіборги Друк e-mail

alt29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. До річниці цих подій у бібліотеці організовано книжкову виставку "Перші кіборги.

Детальніше...
 
Новорічно-різдвяні вітання користувачів Залузької ПШБ Друк e-mail

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 59
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 24 гостей на сайті