Головна

АвторизаціяПартнери проекту

Бібліоміст

Рівненська державна обласна бібліотека

Перший обласний форум

Освітній навігатор - навчальні матеріали для педагогів та учнів

Творчість і Бібліотека

Бібліотечний автобан

Статистика

Hosting Ukraine

Шукаємо формулу успіху Друк e-mail

altКажуть, покажіть нам свої бібліотеки, і ми скажемо, що являє собою держава, у якій ви живете. Оскільки бібліотека – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. У кожній країні в різні періоди бібліотеки виконували важливу духовну місію – бути дзеркалом і пам'яттю народу, держави.Історія бібліотек невіддільна від історії України. Бібліотеки Ярослава Мудрого і Острозької колегії, Києво-Могилянської академії і Києво-Печерської Лаври, церковні та світські,приватні та публічні, університетські та земські, сотні книгозбірень завжди були підмурками нашої національної духовності.

 
Оголошення Друк e-mail

altЗапрошуємо відвідати  30 вересня заходи до Всеукраїнського дня бібліотек:

«Бібліо-фольк-party»

«Храм мудрості й наук»  -

(День відкритих дверей, ЦРБ, публічно-шкільні бібліотеки)

«Бібліотека в просторі і часі» (Конкурс світлин, бібліотекарі ЦРБ, РДБ, ПШБ)

  «Шукаємо формулу  успіху» (Слайд-порезентація)

 

 
Нові надходження Друк e-mail

alt«Битви за землю рідну»- це книга про героїв України. Вони у різний час та під різними прапорами боролися за незалежне існування України. Автор ідеї, ілюстрацій та історичних довідок до кожної особи - відомий рівненський музикант, фронтмен гурту "Ot Vinta" Юрій Журавель.Серед історичних постатей - Святослав Хоробрий, Тарас Бульба-Боровець, Нестор Махно, воїни, що захищали Донецький аеропорт...

 
Письменницький маршрут Друк e-mail

alt2016-й рік вивився насиченим різноманітним подіями та заходами, що відбувалися як у стінах Дубровицької книгозбірні так і поза її межами. Акція «Письменницький маршрут» літераторів краю, який проходить по бібліотеках та навчальних закладах, у вересні місяці цього року проліг до села Вербівки. Велику допомогу в організації та проведенні заходів надають партнери, друзі та волонтери бібліотек. За короткий проміжок часу літератори краю встигли побувати у Висоцьку, Дубровиці, Круповому.

 
25 - річчя Незалежності України Друк e-mail

alt24 серпня  дубровичани  відзначили 25-ту річницю з дня проголошення Незалежності України. До цієї дати бібліотечними працівниками району була підготовлена виставка декоративно-прикладного мистецтва державної символіки майстрів краю, яка діяла в переддень свята в центральній районній бібліотеці  та в день свята перед фасадом районного будинку культури, а  також  книжково-ілюстративна виставка «Моя соборна, суверенна, красуйся у калиновім вінку!».  Вже стало доброю традицією проводити  на День незалежності України різноманітні святкові концерти, урочисту ходу молоді у національних костюмах, виставки-ярмарки. В міському парку  діяла виставка картин місцевих художників Василя Деревенка, Олени Гузич та учнів місцевих шкіл, виставка вишитих національних костюмів та рушників підготовлена заслуженими майстринями села Крупове Любові Стельмашук та Ніни Рабчевської.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 33
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 107 гостей на сайті