Головна
Впровадження в Україні цифрового ефірного мовлення: державна допомога у безкоштовному придбанні телетюнерів Друк e-mail

Цифрове телебаченняЦифрове телебачення – це новий тип технології мовлення, що передбачає передачу інформації про картинку та звук в байтах. Завдяки цьому збільшується об’єм інформації, яку цифровий мовник передає споживачеві, покращується якість зображення і звуку в порівняні з аналоговою технологією.

Згідно Угоди країн-членів Міжнародного союзу електрозв’язку «Женева-2006», яку підписав наш уряд, перехід на цифрове мовлення у нас має повністю відбутися до 2015 року. Свій підпис під таким зобов’язанням в Женеві 2006 р. поставили представники 129 країн світу.

Детальніше...
 
Родинне пісенне єднання у Великдень Друк e-mail

altЧи є щось у світі прекрасніше за Великодній день...

Кожне серце сповнюється любов'ю і вірою, коли на землю сходить цей святковий день. Чути дзвони над містами і селами: Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

І чує сьогодні земля цю радість і тішиться у весняному розмаїтті разом з нами.

Щороку працівники районного будинку культури проводять заходи у ці Великодні дні. Адже це свято незвичайне. Воно зіткане з добра і щирості, ніжності і зворушливості. Бо воно - родинне, сімейне. І саме нашу велику, дружню родину зібрав воєдино - перший районний фестиваль родинної творчості серед сільських культурно-дозвіллєвих  комплексів та творчих родин нашого прекрасного міста, який мав назву «Родинне сузір'я».

Детальніше...
 
EURO2012 Друк e-mail

Шановні читачі!

altВсього кілька місяців відділяє нас від головної спортивної події року - ЄВРО-2012. Підготовчі клопоти в повному розпалі. Але багато хто задається питанням, звідки бере початок європейський кубок з футболу?  Ми  дамо  відповідь  на всі ваші запитання.

Нинішній Чемпіонат Європи з футболу увійде в історію як 14-й турнір, що проводиться під егідою УЄФА. За рішенням європейської футбольної федерації почесне право прийняти його делеговано Україні та Польщі.

Відкриття Євро-2012 заплановано на 9 червня 2012 року в Варшаві, а фінальний акорд прозвучить 1 липня 2012 в Києві.

Детальніше...
 
Сучасна бібліотека Друк e-mail

altРозпочалася  інформаційна кампанія "Сучасна бібліотека"! Напевно, багато з Вас вже бачили по країні ось такі плакати і білборди ми  вже їх маємо! Адже Дубровицька ЦСПШБ вже приєдналася до «Сучасних бібліотек»!!!

Детальніше...
 
Пункт доступу громадян до офіційної інформації Друк e-mail

Що таке Пункти Доступу Громадян до офіційної інформації

Пункти Доступу Громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес. Проект Програми сприяння Парламенту II "Створення Мережі Пунктів Доступу Громадян до інформації органів державної влади" впроваджується у тісній співпраці з українським партнером – Українською Бібліотечною Асоціацією. Станом на березень 2012 року Пункти Доступу Громадян (ПДГ) успішно діють у 509 бібліотеках, створюючи Мережу ПДГ, яка охоплює всі регіони України.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657НаступнаКінець»

Сторінка 54 з 57
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 23 гостей на сайті