Головна
Відео-конференція з колегами з Росії Друк e-mail

Вебінар16 листопада 2012 року відбулася відео-конференція бібліотечних працівників Рівненської державної обласної бібліотеки та районних ЦСПШБ з бібліотеками Санкт-Петербурга по автоматизованому бібліотечному обслуговуванню, ведення каталогів в корпоративному об’єднанні,  систему автоматизації бібліотек ІРБІС.   Бібліотечні працівники мали змагу ознайомитися з презентаціями досвіду російських бібліотек в корпоративному об’єднанні Санкт-Петербурга  та досвідом бібліотек Рівненщини.

Детальніше...
 
Громадські обговорення Друк e-mail

 alt15 листопада відбулася зустріч директора Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Марії Ромаш з головою районої ради Леонідом Стрибулевичем та заступниками голови райдержадміністрації Вололимиром  Кушніром, Олександрою Гребень по підсумках загальнорайоних громадських обговореннях  "Якою має буди бібліотека нашої громади?".

Детальніше...
 
"Мово рідна, калинова" Друк e-mail

altДень української писемності та мови – свято, яке в Україні відзначається 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам`яті Преподобного Нестора-Літописця. Свято встановлено на підтримку ініціативи громадських організацій з відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

Детальніше...
 
«Безцінна спадщина мого народу» Друк e-mail

altУ наш час рідко зустрінеш молоду людину, яка б не хотіла знати, хто ми є, де наше коріння, якими були наші предки, як вони жили, чим займалися, про що думали та мріяли. На всі ці запитання дає відповідь книжкова виставка «Безцінна спадщина мого народу», яка діє на абонементі районної бібліотеки.

Детальніше...
 
Семінар-нарада бібліотечних працівників Друк e-mail

Нарада-семінар бібліотечних працівників10 жовтня на базі районної бібліотеки відбувся семінар-нарада бібліотечних працівників "Шляхи і засоби забезпечення доступу населення до соціально-значущої інформації" за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Кушніра та начальника відділу культури і туризму Марії Пасько.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657НаступнаКінець»

Сторінка 51 з 57
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 18 гостей на сайті