Високоестетичні образи і глибинні філософські роздуми капітулюють, коли цивілізований світ вчергове занурюється у якусь первісну, тваринну, жорстоку бійню. За усієї поваги до Д. Джойса і М. Пруста, саме манера Б. Гуменюка нині є актуальною, зрозумілою та доступною усім категоріям українських читачів: і високочолому професору, й епатажному політику, і звичайному солдату, котрий добре розуміється на безпілотниках і тепловізорах. В осмислені подій Майдану і війни, автор передає своє суб'єктивне безпосереднє враження як учасника подій, водночас прописує ці процеси в загальноісторичному контексті боротьби українців за незалежність. Тональність художніх текстів - епічний журливий спокій - так само є чесним і органічним баченням війни у її глибинному вимірі автором. Настрій, образність творів Б. Гуменюка тяжіють не до суб'єктивізму зачарованого красою соняха декадента-богемця, а до чіткої позиції гуманіста, громадянина, патріота.
«Благословенна будь в віках, свята Дубровицька земля»
Із нагоди відзначення важливої події в житті всієї дубровицької громади - 1015-ї річниці першої писемної згадки про місто - у бібліотеці представлена інформаційна виставка книг краєзнавчої тематики.
Кожне місто має стільки облич, скільки в ньому людей, будинків, пам’ятників, вулиць, парків, скверів. Одні міста одразу з часу свого заснування займають визначне місце, інші з часом стверджують свою славу і значимість в історії. ДУБРОВИЦЯ своєю історією, природною красою,, щедрою душею своїх мешканців зачаровує та закохує у себе всіх, хто відвідував його.Старовинний початок та історичний розвиток наповнюють його шарм та привабливість для людей, які цікавляться Поліссям.