Головна
Обговорюємо проект Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року. Друк e-mail

altПроект Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у розділі "Консультації з громадськістю".

Детальніше...
 
Книжкова виставка "Твій вибір, твоя відповідальність" Друк e-mail

Твій вибір, твоя відповідальністьКажуть, що вибір професії - це друге народження людини. Від того, насккільки вірно Ви оберете свій життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві Ви юудете займати.

Перед Вами стоїть нелегке завдання вибору професії, визначення професійного життєвого шляху. Вас, звичайно, хвилюють питяння:

Детальніше...
 
Мамина надія Друк e-mail

altСемикласницю Надійку Шанько в школі знають і поважають. Друзі люблять її за спокійну вдачу і стриманий характер. Вчителі ж відзиваються про неї як про розумну,  здібну і наполегливу ученицю. А для мами Надійка – надія її майбутнього.

Світло-сірі хмаринки великих очей дівчини випромінюють доброту і щирість. Лише десь там, в глибині їх куточків, майже непомітно зачаїлися тривога і біль. Надія  за коротенький свій дитячий вік натерпілася багато фізичного болю. Важкі мамині пологи далися дівчинці взнаки. Вроджена травма опорно-рухового апарату з часом все більше і більше погіршувала стан здоров’я маленької хворобливої дівчинки.

Детальніше...
 
І знову про громадські обговорення... Друк e-mail

altВ населених пунктах  Дубровицького району протягом березня-квітня нинішнього року проходили громадські обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади?». Розпочалися вони з наради бібліотекарів ЦСПШБ 12 березня 2012 року та ознайомлення керівників райдержадміністрації, міськвиконкому, голів та членів виконкомів сільських рад  з метою, завданнями громадських обговорень та встановлення скриньок для анкетування.

Детальніше...
 
Реалізація соціальних ініціатив Президента України: виплати за вкладами Ощадбанку СРСР Друк e-mail

ВиплатиУкраїна відновлює процес компенсації вкладів часів Радянського Союзу. Відповідно до ініціативи  Президента України Віктора Януковича з 1 червня і до кінця 2012 року має бути проведено часткову компенсацію за знеціненими вкладами Ощадбанку колишнього СРСР. За попередніми підрахунками, 1 тисячу гривень зможуть отримати близько 6 мільйонів осіб.

Дотримавшись трьох основних етапів (актуалізації даних, звернення в банк та отримання Національної картки із зарахованими на неї компенсаційними коштами) громадянам України вдасться уникнути ажіотажу, черг та збирання довідок.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня414243444546474849НаступнаКінець»

Сторінка 45 з 49
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 2 гостей на сайті