Головна
І знову про громадські обговорення... Друк e-mail

altВ населених пунктах  Дубровицького району протягом березня-квітня нинішнього року проходили громадські обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади?». Розпочалися вони з наради бібліотекарів ЦСПШБ 12 березня 2012 року та ознайомлення керівників райдержадміністрації, міськвиконкому, голів та членів виконкомів сільських рад  з метою, завданнями громадських обговорень та встановлення скриньок для анкетування.

Детальніше...
 
Реалізація соціальних ініціатив Президента України: виплати за вкладами Ощадбанку СРСР Друк e-mail

ВиплатиУкраїна відновлює процес компенсації вкладів часів Радянського Союзу. Відповідно до ініціативи  Президента України Віктора Януковича з 1 червня і до кінця 2012 року має бути проведено часткову компенсацію за знеціненими вкладами Ощадбанку колишнього СРСР. За попередніми підрахунками, 1 тисячу гривень зможуть отримати близько 6 мільйонів осіб.

Дотримавшись трьох основних етапів (актуалізації даних, звернення в банк та отримання Національної картки із зарахованими на неї компенсаційними коштами) громадянам України вдасться уникнути ажіотажу, черг та збирання довідок.

Детальніше...
 
Посилення державної турботи про ветеранів Великої Вітчизняної війни – один із пріоритетів роботи влади Друк e-mail

Турбота про ветеранівКрок за кроком Нова соціальна політика стає постійною складовою політики держави. Об’єктивний аналіз соціальних ініціатив Президента України свідчить про реальність змін і про їх необхідність. Серед пріоритетних напрямків роботи органів влади щодо реалізації ініціатив – підвищення виплат ветеранам та інвалідам війни, збільшення пенсій і посилення соціального захисту пенсіонерів, ветеранів військової служби, учасників війни та сімей померлих інвалідів війни.

Детальніше...
 
Впровадження в Україні цифрового ефірного мовлення: державна допомога у безкоштовному придбанні телетюнерів Друк e-mail

Цифрове телебаченняЦифрове телебачення – це новий тип технології мовлення, що передбачає передачу інформації про картинку та звук в байтах. Завдяки цьому збільшується об’єм інформації, яку цифровий мовник передає споживачеві, покращується якість зображення і звуку в порівняні з аналоговою технологією.

Згідно Угоди країн-членів Міжнародного союзу електрозв’язку «Женева-2006», яку підписав наш уряд, перехід на цифрове мовлення у нас має повністю відбутися до 2015 року. Свій підпис під таким зобов’язанням в Женеві 2006 р. поставили представники 129 країн світу.

Детальніше...
 
Родинне пісенне єднання у Великдень Друк e-mail

altЧи є щось у світі прекрасніше за Великодній день...

Кожне серце сповнюється любов'ю і вірою, коли на землю сходить цей святковий день. Чути дзвони над містами і селами: Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

І чує сьогодні земля цю радість і тішиться у весняному розмаїтті разом з нами.

Щороку працівники районного будинку культури проводять заходи у ці Великодні дні. Адже це свято незвичайне. Воно зіткане з добра і щирості, ніжності і зворушливості. Бо воно - родинне, сімейне. І саме нашу велику, дружню родину зібрав воєдино - перший районний фестиваль родинної творчості серед сільських культурно-дозвіллєвих  комплексів та творчих родин нашого прекрасного міста, який мав назву «Родинне сузір'я».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647НаступнаКінець»

Сторінка 43 з 47
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 9 гостей на сайті