Головна
Розвиток сучасних бібліотек, від класичної бібліотеки до бібліотеки майбутнього Друк e-mail
altНещодавно  в центральній міській бібліотеці було проведено  семінар  «Розвиток сучасних бібліотек, від класичної бібліотеки до бібліотеки майбутнього» для бібліотечних працівників Дубровицької громади.
Детальніше...
 
І пам'ять поколінь єднає нас Друк e-mail
8 -9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом та присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.З метою об’єктивного висвітлення незаперечного внеску українського народу у перемогу над нацизмом, а також вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, Центральна міська бібліотека Дубровицької міської ради підготувала книжкову виставку-розповідь  «І пам'ять поколінь єднає нас». На ній представлено історичні видання, що неупереджено висвітлюють складні сторінки подій Другої світової війни, розкривають роль та внесок України у перемогу та вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом.
 
Дзвони Чорнобиля...35 років потому... Друк e-mail

Вже 35 років Україна живе з болем Чорнобиля.Це проблема, що торкнулась майже кожної української сім’ї та всього світу. 

«Чорнобиль сьогодні стає символом того, що життя завжди перемагає. Людство здатне відновлюватися навіть після глобальних катастроф, 

“Чорнобиль — набагато більше, ніж просто катастрофа-  став днем, що змінив світ,  вплинув  на людські життя, світ розділився на «до» і «після». 

Детальніше...
 
Віртуальна виставка літератури "Дзвони Чорнобиля" Друк e-mail

 

 

 
Сварицевичі вражають Друк e-mail

Зеленое Листья Деревенское Цветочное Свадебное Меню автор: Bibli Dubrovisa

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 59
 

 
30 років Незалежності України Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 26 гостей на сайті