Головна
"Журавлина"- 2020 Друк e-mail

altТворча спілка - Громадська організація  Дубровицьке районне літературно-мистецьке об’єднання  «Журавлина»  розпочала свою роботу.  На зустріч зібралися творчі особистості які проводять свою діяльність, результатом якої є створення літературних творів, публічно представляючи їх на сторінках періодики та соціальних мережах.  Тут згуртувалися не лише письменники та поети, а й художники, майстри мистецтва  – ініціативні люди, які прагнуть діяти заради кращого майбутнього, втілюючи креативні ідеї у галузі літератури та сучасного мистецтва:Буткевич Л.Г., Гриневич М.Н., Єфимець В.С.,  Красновська Т.Г., 

Детальніше...
 
Засідання "Журавлини"- звіт Друк e-mail

altНа базі бібліотеки відбулся чергове засідання, на якому було заслухано звіт голови, про роботу. Тетяна Васькевич (заступник голови  «Журавлина) зазначила, що:- Громадська організація районне літературно-мистецьке об’єднання  «Журавлина» - творча спілка, яка є добровільним об’єднанням професійних творчих працівників – письменників (прозаїків, поетів, драматургів, публіцистів,  літературознавців, які провадять творчу діяльність, результатом якої є створення літературних творів, публічно представляючи їх шляхом публікації,  має фіксоване членство  і діє на підставі Статуту.  Діє на принципах добровільного об’єднання її членів, самоврядування, взаємодопомоги і співробітництва, невтручання у творчий процес, вільного вибору форм і методів творчої діяльності, визнання авторських прав, а в статутній діяльності є незалежною від органів місцевого самоврядування, політичних партій, інших громадських формувань. Районне літературно-мистецьке об’єднання «Журавлина»  може видавати газети, журнали, альманахи, інформаційні матеріали. 

Детальніше...
 
Рік 2020:що нам готує? Друк e-mail

altНещодавно відбувся семінар бібліотечних працівників «Рік 2020: що він нам готує?». Захід відкрила  директор Марія Ромаш, яка виступила з презентацією  «Переосмислення ролі і ваги бібліотек як сучасних сервісів». Вона  зазначила, що «Бібліотека повинна не зникати, а змінюватись зі змінами в суспільстві», та наголосила про відповідальність та  виконання планів, та належну робочу дисципліну.  

Детальніше...
 
Бібліотека - територія добра Друк e-mail
altЗ грудня щорічно відзначається Міжнародний день інвалідів, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.
Детальніше...
 
Дочка поліського краю Друк e-mail

altНещодавно  в читальній залі відбулася презентація двох збірочок  Надії Свищевської «Серце сповнене любові» ( 2019 ) та «Крізь терени сивої давнини» (збірочка  розкриває багаторічну історію поліського краю села Кураш, що на Дубровиччині, у боротьбі за рідну мову, православну віру, церкву. Тут зібрані матеріали про історію цього мальовничого куточка, його людей. У творчому доробку використані  матеріали відомих дослідників, науковців, краєзнавців: Володимира Борщевича, Володимира Рожка, Антона Антончика, журналістів, які документально підтверджують багатостраждальну історію становлення церкви у свідомості багатьох людей, які боролися за те, щоб звучало слово Боже рідною мовою у древньому храмі  села  Кураш. 2019 рік). Презентація пройшла на одному подиху, адже самобутній  талант, доньки поліського краю відомий не тільки в нашому районі, а й за його межами.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 48
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 7 гостей на сайті