Головна
Засідання "Журавлини" Друк e-mail

altЗгідно плану роботи відбулося засідання Дубровицького районного літературно-мистецького об΄єднання «Журавлина» на базі  центральної районної бібліотеки. Головуюча засідання Галушко Т.М. привітала всіх присутніх в залі, подякувала за участь у районному конкурсі читців–аматорів «Кобзарева струна не вмирає», який проходив в районному будинку культури та вручила нагороду Паливоді П.В., за участь у конкурсі.

Детальніше...
 
Зустріч з письменницею Друк e-mail

alt21 лютого в бібліотеці відбулася творча зустріч з представницею  молодого покоління українських  письменників Оленою Лотоцькою.  altТо яке ж воно, літературне майбутнє України?... На зустріч з авторкою завітали працівники бібліотек Дубровицької ЦСПШБ.  Олена Лотоцька народилася 17 червня 1977 року в селі Крупове, що на Ріненщині. З 1999 по 2014 рік жила в Криму, де працювала в Євпаторійському архіві. Після анексії півострова виїхала й оселилася у Львові. Нині служить у Збройних силах України. 

Детальніше...
 
Голосні читання Друк e-mail

altУ Всесвітній  день голосного читання в публічно-шкільних бібліотека храйону було проведено ряд цікавих та креативних заходів , зокрема щоб привернути увагу до читання в Туменській  публічно-шкільній  бібліотеці проведено  акцію «Читають всі!». У заході взяли участь читачі бібліотеки, а також була присутня місцева літераторка Тамара Леоновець . З надзвичайною теплотою і невимушеністю діти слухали та читали вголос її поезію : «Місяць лютий», «Сніжинки для Даринки», «Зберегти дітям планету» та інше . 

Детальніше...
 
Пам'ятати заради майбутнього Друк e-mail

alt29 січня – день пам’яті  бою під Крутами - подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Щоб будувати майбутнє, треба добре знати істинну історію, любити свою країну і гаряче бажати зробити її кращою. Щоб зберегти пам’ять про героїчні дні юнаків в обороні Волі України в Дубровицькій центральній районній бібліотеці  увазі  користувачів представлено розгорнуту книжкову виставку «На Аскольдовій могилі», а на базі Дубровицького професійного ліцею  спільно з викладачем історії та бібліотекарями ліцею та центральної районної бібліотеки проведено для  учнів літературно-історичну годину «Крути наша слава- наша історія». 

Детальніше...
 
"Журавлина"- 2020 Друк e-mail

altТворча спілка - Громадська організація  Дубровицьке районне літературно-мистецьке об’єднання  «Журавлина»  розпочала свою роботу.  На зустріч зібралися творчі особистості які проводять свою діяльність, результатом якої є створення літературних творів, публічно представляючи їх на сторінках періодики та соціальних мережах.  Тут згуртувалися не лише письменники та поети, а й художники, майстри мистецтва  – ініціативні люди, які прагнуть діяти заради кращого майбутнього, втілюючи креативні ідеї у галузі літератури та сучасного мистецтва:Буткевич Л.Г., Гриневич М.Н., Єфимець В.С.,  Красновська Т.Г., 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 49
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 7 гостей на сайті