Головна
На веселій вулиці Друк e-mail

alt2 квітня в Дубровиці  відбувся районний фестиваль дитячої книги «На веселій вулиці». Чому саме фестиваль книги? Бо саме книги стали причиною створення бібліотек і є джерелом вічної мудрості. Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ)  2 квітня, 

Детальніше...
 
Підсумки роботи Дубровицької ЦСПШБ за 2018 рік Друк e-mail

 

 

 
Струни мого серця Друк e-mail

altНещодавно  у бібліотеці відбулась презентація збірки «Струни мого серця» талановитої авторки Наталії Ярмошевич.В залі панувала тепла, привітна, по-домашньому затишна атмосфера, яку розбавляла авторська пісня та поезія. Емоції та свої почуття авторка передавала через бардівську пісню та авторський вірш. 

Детальніше...
 
Підведення підсумків роботи за 2018 рік Друк e-mail

alt28 лютого в читальній залі бібліотеки  відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників району.  Зі звітом про діяльність комунального закладу Дубровицької центральної системи публічно-щкільних бібліотек виступила директор Марія Ромаш.Про аналіз статистичної звітності бібліотек району 

Детальніше...
 
ПОРЯДОК ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН З ДИТИНОЮ Друк e-mail

altЦього року прийнято зміни до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту прав дитини. Зокрема, внесені зміни і до правил перетинання державного кордону громадянами України. Отож, як виїхати за кордон з дитиною?

Якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому у спілкуванні з дитиною, то не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитинина строк до 1 місяця в тому разі, якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 47
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 3 гостей на сайті