Головна
Реалізація соціальних ініціатив Президента України: виплати за вкладами Ощадбанку СРСР Друк e-mail

ВиплатиУкраїна відновлює процес компенсації вкладів часів Радянського Союзу. Відповідно до ініціативи  Президента України Віктора Януковича з 1 червня і до кінця 2012 року має бути проведено часткову компенсацію за знеціненими вкладами Ощадбанку колишнього СРСР. За попередніми підрахунками, 1 тисячу гривень зможуть отримати близько 6 мільйонів осіб.

Дотримавшись трьох основних етапів (актуалізації даних, звернення в банк та отримання Національної картки із зарахованими на неї компенсаційними коштами) громадянам України вдасться уникнути ажіотажу, черг та збирання довідок.

Детальніше...
 
Посилення державної турботи про ветеранів Великої Вітчизняної війни – один із пріоритетів роботи влади Друк e-mail

Турбота про ветеранівКрок за кроком Нова соціальна політика стає постійною складовою політики держави. Об’єктивний аналіз соціальних ініціатив Президента України свідчить про реальність змін і про їх необхідність. Серед пріоритетних напрямків роботи органів влади щодо реалізації ініціатив – підвищення виплат ветеранам та інвалідам війни, збільшення пенсій і посилення соціального захисту пенсіонерів, ветеранів військової служби, учасників війни та сімей померлих інвалідів війни.

Детальніше...
 
Впровадження в Україні цифрового ефірного мовлення: державна допомога у безкоштовному придбанні телетюнерів Друк e-mail

Цифрове телебаченняЦифрове телебачення – це новий тип технології мовлення, що передбачає передачу інформації про картинку та звук в байтах. Завдяки цьому збільшується об’єм інформації, яку цифровий мовник передає споживачеві, покращується якість зображення і звуку в порівняні з аналоговою технологією.

Згідно Угоди країн-членів Міжнародного союзу електрозв’язку «Женева-2006», яку підписав наш уряд, перехід на цифрове мовлення у нас має повністю відбутися до 2015 року. Свій підпис під таким зобов’язанням в Женеві 2006 р. поставили представники 129 країн світу.

Детальніше...
 
Родинне пісенне єднання у Великдень Друк e-mail

altЧи є щось у світі прекрасніше за Великодній день...

Кожне серце сповнюється любов'ю і вірою, коли на землю сходить цей святковий день. Чути дзвони над містами і селами: Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

І чує сьогодні земля цю радість і тішиться у весняному розмаїтті разом з нами.

Щороку працівники районного будинку культури проводять заходи у ці Великодні дні. Адже це свято незвичайне. Воно зіткане з добра і щирості, ніжності і зворушливості. Бо воно - родинне, сімейне. І саме нашу велику, дружню родину зібрав воєдино - перший районний фестиваль родинної творчості серед сільських культурно-дозвіллєвих  комплексів та творчих родин нашого прекрасного міста, який мав назву «Родинне сузір'я».

Детальніше...
 
EURO2012 Друк e-mail

Шановні читачі!

altВсього кілька місяців відділяє нас від головної спортивної події року - ЄВРО-2012. Підготовчі клопоти в повному розпалі. Але багато хто задається питанням, звідки бере початок європейський кубок з футболу?  Ми  дамо  відповідь  на всі ваші запитання.

Нинішній Чемпіонат Європи з футболу увійде в історію як 14-й турнір, що проводиться під егідою УЄФА. За рішенням європейської футбольної федерації почесне право прийняти його делеговано Україні та Польщі.

Відкриття Євро-2012 заплановано на 9 червня 2012 року в Варшаві, а фінальний акорд прозвучить 1 липня 2012 в Києві.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 39 з 42
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 11 гостей на сайті