Головна
Свічки пам'яті не погасли Друк e-mail

alt«Наша пам’ять – велика долина, де невидимі храми стоять» під такою назвою діє книжкова виставка-репортаж на абонементі районної бібліотеки.

Кожного року  ми вшановуємо пам’ять жертв насильно створеного Голодомору 1932-33 рр. в Україні в якому загинуло від 7 до10 мільйонів українців. Історики зробили висновки, що в 20-тому столітті ніяка нація не втратила стільки, скільки Україна.

Детальніше...
 
Нові надходження, листопад Друк e-mail

Дяченки М. та С. Магам можна все: роман.Дяченки М. та С. Магам можна все: роман.

Уявіть, шановний читачу, що людина, ось, наприклад, ви — це такий собі будиночок із безліччю кімнат, у яких живуть їх мешканці. І ось комусь — сторонньому, в усяко­му разі, не вам, спадає на думку — а що буде, якщо відсе­лити деяких мешканців, навіть не питаючи власника бу­динку? Що буде, якщо препарувати душу людини?..

Таємничий Препаратор почав свою справу. Разом з ним почав діяти і Хорт зі Табор — вроджений маг. Магам, як відомо, можна все, особливо коли в мага є Кореневе За­клинання Кари, проти якого безсилий будь-хто. Але... Але справа навіть не в тому, що його супротивник теж маг, він дуже могутній і вже мільйон років удосконалює свою ма­гічну майстерність. Справа в тому, що...

Детальніше...
 
Андрій Малишко Друк e-mail

altЗ 12 листопада на абонементі центральної районної бібліотеки діє  іллюстрована книжкова виставка "Чарівник  поетичного слова" до 100-річчя від дня народження поета. Користувачі мають змогу більш детально познайомитися з життям та діяльністю поета та почитати його творчий доробок.

 

 

 
Відео-конференція з колегами з Росії Друк e-mail

Вебінар16 листопада 2012 року відбулася відео-конференція бібліотечних працівників Рівненської державної обласної бібліотеки та районних ЦСПШБ з бібліотеками Санкт-Петербурга по автоматизованому бібліотечному обслуговуванню, ведення каталогів в корпоративному об’єднанні,  систему автоматизації бібліотек ІРБІС.   Бібліотечні працівники мали змагу ознайомитися з презентаціями досвіду російських бібліотек в корпоративному об’єднанні Санкт-Петербурга  та досвідом бібліотек Рівненщини.

Детальніше...
 
Громадські обговорення Друк e-mail

 alt15 листопада відбулася зустріч директора Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Марії Ромаш з головою районої ради Леонідом Стрибулевичем та заступниками голови райдержадміністрації Вололимиром  Кушніром, Олександрою Гребень по підсумках загальнорайоних громадських обговореннях  "Якою має буди бібліотека нашої громади?".

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 34 з 41
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 38 гостей на сайті