Головна
Ютовець Михайло Павлович Друк e-mail

Ютовець Михайло ПавловичЛюдина, яка помахом руки доносить красу рідної природи до наших очей, з гордою поставою, очима, що променіють теплом і добротою - це художник, аматор Ютовець Михайло Павлович.

15 жовтня 1949 році народився і виріс Михайло Павлович на хуторі Сохи села Нивецьк, в дружній працьовитій родині. Батьки дуже добре виховали його, з малку привчили до самостійності, працьовитості.  У 1956  році пішов до школи і вже малим хлопчиком почав творити.Закінчив Сарненське ПТУ №9 з відзнакою у 1966 році. З 1966 року  працював у колгоспі «Зоря». В 1969-1970 роки навчався в школі керівників художнї самодіяльності в м. Рівне,  З 1974 року поїхав працювати у колгосп, звідки знову направили на навчання у республіканський навчально - виробничий  комбінат на бджоляра. Після закінчення став працювати бджолярем у колгоспі.

Детальніше...
 
Нові надходження, грудень Друк e-mail

alt

Вони змінили світ / уклад. І. Ю. Левашова — Донецьк: ТОВ В735 «Глорія Трейд», 2011. — 704 с.

Чи може одна людина змінити цілий світ? Може, й історія знає багато таких прикладів. Александр Македонський, Юлій Цезар, Галілей, Колумб, Ейнштейн, То­мас Едісон, Авіценна, Шекспір, Чарлі Чаплін, Юрій Гагарін та Леонардо да Вінчі — великий полководець і Геніальний політик, великі вчені та авантюрний мандрівник, неперевершений драматург і невгамовний комік, підкорювач космосу та найзагадковіший живописець і винахідник вони жили в різний час й у різних частинах світу, і тільки Александр ставив за мету завоювати світ. Однак про них усіх можна сміливо сказати: вони змінили світ — кожен по-своєму, кожен у своїй сфері, і зав­дяки їм ми почали інакше жити, інакше мислити, інакше розуміти прекрасне...

Видання розраховане на широке коло читачів.

Детальніше...
 
Єфимець Віра Друк e-mail

altВіра Станіславівна Єфимець (Чудінович) народилася 28 жовтня 1957 року в селі Зелень Дубровицького району на Рівненщині.

Після закінчення Березнівського лісного технікуму працювала на різних посадах в лісовому та сільському господарствах. По закінченню Дубенського училища культури - бібліотекар Зеленської загально­освітньої школи І-ІІ ступенів.

Вірші писала зі шкільних років. Друкувалася в періодичних виданнях, альманахах. Є членом Дубровицького районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина».

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
Слободзян Оксана Друк e-mail

altОксана Семенівна Слободзян (Куришко) народилася 2 липня 1965 року в с.Залужжя Дубровицького району. Друкується в газетах "Дубровицький вісник", "Вільне слово", "Наш край".

"По дорозі до щастя" - краща книга авторки.

Планку щастя кожен виставляє собі сам, у кожного своє уявлення про нього.
Я підняла цю планку надто високо. Енергійна, впевнена в собій амбітна, хотіла всього й одразу.

Детальніше...
 
Книжкова виставка «Культура землеробства – запорука високих врожаїв» Друк e-mail

Книги в тимчасове користуванняЗ метою покращення роботи працівників агропромислового комплексу регіону Рівненська обласна бібліотека підготувала і передала в тимчасове користування Дубровицькій районній бібліотеці протягом одного місяця з 01.12.2012 по 31.12.2012 року літературу на тему: «Культура землеробства – запорука високих врожаїв», з питань: розвиток ринкових земельних відносин України, грунти України: склад і властивості, землеробство, як провідна галузь сільськогосподарського виробництва.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 34 з 42
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 38 гостей на сайті