Головна
Книжкова виставка «Культура землеробства – запорука високих врожаїв» Друк e-mail

Книги в тимчасове користуванняЗ метою покращення роботи працівників агропромислового комплексу регіону Рівненська обласна бібліотека підготувала і передала в тимчасове користування Дубровицькій районній бібліотеці протягом одного місяця з 01.12.2012 по 31.12.2012 року літературу на тему: «Культура землеробства – запорука високих врожаїв», з питань: розвиток ринкових земельних відносин України, грунти України: склад і властивості, землеробство, як провідна галузь сільськогосподарського виробництва.

Детальніше...
 
Семінар бібліотечних працівників району «Планування і звітність бібліотек району» Друк e-mail

Семінар бібліотечних працівників7 грудня в районному будинку культури  відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Планування і звітність бібліотек району». Семінар відкрила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Пасько М.І., яка проінформувала бібліотекарів району про шляхи розвитку закладів культури  на наступний рік. Директор Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек  Ромаш М.І. відмітила реалізацію інноваційного процесу в бібліотеках, розповіла про головні завдання і напрямки роботи.

Детальніше...
 
Інтерактивна конференція Друк e-mail

alt3 грудня о 10 годині в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки відбулася інтерактивна конференція за участю спеціаліста Головного управління соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації (до Міжнародного дня інвалідів),тож в інтернет-центр центральної районної бібліотеки до участі у  скайп-конференції  були запрошені інваліди та соціальні працівники а також зацікавлена  аудиторія.

Детальніше...
 
Музейні експозиції в бібліотеках Друк e-mail

Привабливий образ бібліотеки сьогодні – багатогранний. Бібліотека потрібна людям як джерело інформації, як шлях до душі кожної людини. Вона повинна створювати для своїх користувачів максимально комфортне середовище, бути відкритим будинком для усіх тих, кому потрібна книга та психологічне розвантаження. Тому так важливо сьогодні не обмежуватися традиційними формами роботи, а шукати нові шляхи популяризації бібліотечних ресурсів, розповсюдження знань, формування культури і духовності підростаючого покоління.

Детальніше...
 
Презентація книги «Ой були ми на весіллі» Друк e-mail

Ой були ми на весіллі...26 листопада 2012 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги «Ой були ми на весіллі». Весільні пісні Західного Полісся з голосу Уляни Кот /Запис, нотація мелодій та упорядкування Кузьми Смаля, яка вийшла друком у Львові у видавництві «Кобзар», 2012 .-180 с.

Родина упорядника щиро вдячна за надані кошти та за сприяння у виданні цієї книжки уродженці м.Дубровиці, кандидату педагогічних наук, доценту, поетесі Лідії Шевело (Худаш Л.С.).

«Ой були ми на весіллі» - унікальна праця весільного пісенного фольклору Західного Полісся, записаного з голосу відомої народної співачки та берегині поліського фольклору, ткалі, заслуженого майстра народної творчості України Уляни Кот. До збірника ввійшли весільні пісні. Які побутують у с.Крупове Дубровицького району на Рівненщині.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 33 з 41
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 45 гостей на сайті