Головна
Книжкова виставка-портрет «Згадаймо їх поіменно!» Друк e-mail

«Згадаймо їх поіменно!» - книжкова виставка-портретВійни закінчуються, а історія вічна. Відійшла в історію і афганська війна.

Героїчна і трагічна не тільки із-за обелісків, вона продовжувалася у два рази довше, ніж Велика Вітчизняна. Ніколи і нікому не оголошена, вона вимагає глибокого переосмислення.

Та ще довго хвилюватимуть всіх нас голоси полеглих і живих – війни не минають безслідно.

Тому нехай наша пам’ять прокручує: що було? як було? і чи так це було?

Дорогою ціною розплатилися наші хлопці за інтернаціональний обов’язок. Ціною власного життя.

Детальніше...
 
«Їх юних сміливців лиш жменька була – із серцем зі сталі і духом з граніту» Друк e-mail

altКрути – сумна, але славетна сторінка нашого літопису! У січні 1918 року саме сила національної ідеї покликала молодь і студентство столиці новонародженої Української Народної Республіки стати на захист рідної країни.

Подвиг і самопожертва цих юнаків – дороговказ всім наступним поколінням.

Матеріали представлені на книжковій виставці «», що діє на абонементі, документальні розповіді, невідомі і маловідомі документи, матеріали, свідчення, спогади учасників про героїчну подію нашої історії бою під крутами.

Детальніше...
 
Презентація нових книг місцевих авторів Друк e-mail

altВ читальному залі центральної районної бібліотеки 25 січня 2013 року відбулося чергове засідання районного літературно-мистецького об’єднання «Журавлина». На якому було розглянуто план роботи гуртківців. З великим захопленням та радістю поділились наші місцеві поети з виходом нових збірок. У Віри Станіславівни Єфимець нещодавно друком вийшла друга збірочка для дітей  «Квітковий віршограй»./Збірка дитячих віршів/-Тернопіль: ТзОВ «Терно-грай»,2012.-24ст.іл. Тематика даної збірки визначена самою назвою – «квітковий віршограй». Авторка з трепетом і любов’ю оспівує квіти, які приємно радують наш кругозір. Вірші прості, але водночас світлі і щирі, адже адресовані найменшим і найвідданішим читачам-дітям.

Детальніше...
 
«Дубровиця у горнилі війни 1941-1945» Друк e-mail

altУ ніч на 10 січня 1944 року партизанське з’єднання О.М.Сабурова у взаємодії з частинами 397-ї стрілецької дивізії з боєм оволоділи залізничною станцією і містом Дубровиця. Допомагаючи армії, народні месники пізно ввечері оволоділи залізничною станцією Біла і селом Висоцьк.

«Дубровиця у горнилі війни 1941-1945 рр.» діє на абонементі коментована книжкова виставка, приурочена 69-річниці визволення від фашистських загарбників м.Дубровиця та Дубровицького району в цілому.

Детальніше...
 
Щур Анатолій Васильович Друк e-mail

altНародився 24 лютого 1957 року в с.Літвиця Дубровицького району Рівненської області. З 1964 по 1972 рр. навчався в Літвицькій та Кривицькій школах. Закінчив Березнівськ МПТУ №4. Після служби в армії (військово-транспортна авіація) був направлений від Луцького підшипникового заводу на навчання й роботу на Вінницький ДПЗ-18. З 1981 р. навчався і працював у Вінницькому ОАО авіадиспетчером.1984-1985 рр. – служба в Дубровицькому РОВД.

З 1985-го працював на різних роботах і підприємствах. Пенсіонер з 2011 року.

Автор видав  4 збірки поезій: "Життя мого печалі і тривоги" (2013), "Життя дороги всі ведуть додому"(2013), "Казки діда Власа" (2013), "Майдан мого життя" ( 2015)

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 33 з 42
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 30 гостей на сайті