Головна
Андрій Малишко Друк e-mail

altЗ 12 листопада на абонементі центральної районної бібліотеки діє  іллюстрована книжкова виставка "Чарівник  поетичного слова" до 100-річчя від дня народження поета. Користувачі мають змогу більш детально познайомитися з життям та діяльністю поета та почитати його творчий доробок.

 

 

 
Відео-конференція з колегами з Росії Друк e-mail

Вебінар16 листопада 2012 року відбулася відео-конференція бібліотечних працівників Рівненської державної обласної бібліотеки та районних ЦСПШБ з бібліотеками Санкт-Петербурга по автоматизованому бібліотечному обслуговуванню, ведення каталогів в корпоративному об’єднанні,  систему автоматизації бібліотек ІРБІС.   Бібліотечні працівники мали змагу ознайомитися з презентаціями досвіду російських бібліотек в корпоративному об’єднанні Санкт-Петербурга  та досвідом бібліотек Рівненщини.

Детальніше...
 
Громадські обговорення Друк e-mail

 alt15 листопада відбулася зустріч директора Дубровицької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Марії Ромаш з головою районої ради Леонідом Стрибулевичем та заступниками голови райдержадміністрації Вололимиром  Кушніром, Олександрою Гребень по підсумках загальнорайоних громадських обговореннях  "Якою має буди бібліотека нашої громади?".

Детальніше...
 
"Мово рідна, калинова" Друк e-mail

altДень української писемності та мови – свято, яке в Україні відзначається 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам`яті Преподобного Нестора-Літописця. Свято встановлено на підтримку ініціативи громадських організацій з відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

Детальніше...
 
«Безцінна спадщина мого народу» Друк e-mail

altУ наш час рідко зустрінеш молоду людину, яка б не хотіла знати, хто ми є, де наше коріння, якими були наші предки, як вони жили, чим займалися, про що думали та мріяли. На всі ці запитання дає відповідь книжкова виставка «Безцінна спадщина мого народу», яка діє на абонементі районної бібліотеки.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня313233343536373839НаступнаКінець»

Сторінка 33 з 39
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 56 гостей на сайті