Головна
Пересувна виставка з ветеринарії Друк e-mail

altНа абонементі районної бібліотеки протягом травня місяця діє пересувна виставка "Ветеринарія: діагностика та профілактика захворювань у сільськогосподарських тварин", яка складається з 3 розділів: «Інфекційні хвороби: профілактика та запобігання їх поширення», «Гігієна утримання сільськогосподарських тварин», «Догляд за домашніми тваринами. Птахівництво», що надійшла із фондів Рівненської державної обласної бібліотеки.Для користувачів бібліограф провів огляд літератури. Література була представлена ветеринарам району та  працівникам агропромислового комплексу. А також виставка успішно була популяризована на радіомовленні.

Детальніше...
 
Інструкція запис дискiв у Windows7 Друк e-mail

В розділі "Бібліотечному фахівцю" додано "Інструкція запис дискiв у Windows7 штатними засобами операційної системи."

 
«Поезія - торкається душі» Друк e-mail

altПоезія...Вона покликана хвилювати,да вати насолоду,плекати високі почуття,збагачувати духовність. Поезія,як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини . На 30-ій сесії ЮНЕСКО встановлено Всесвітній день поезії - свято,яке відзначається щороку і вперше було відзначено 21 березня 2000 року. А з 2004 року почало відзначатись в Україні.

Детальніше...
 
Інтерактивна конференція "Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів" Друк e-mail

Інтерактивна конференція 27 березня відбулася інтерактивна конференція на тему: «Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідіву Рівненській області» за участю спеціалістів Головного управління соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації.

На конференцію були запрошені спеціалісти  управління праці та соціального захисту населення в Дубровицькому районі Будкевич В.А., Позняк М.В., територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів: Берестень Л.М., Федорчук Т.П., голова  Дубровицької первинної організації УТОГ Шиловець Г.В. та окремі категорії населення, які мають інвалідність.

Детальніше...
 
Літературно-музичний вечір «Мужній, прекрасна наша мово» Друк e-mail

altДо Міжнародного дня рідної мови в районному будинку культури проведено літературно-музичний вечір «Мужній, прекрасна наша мово», організований центральною районною бібліотекою за участю активних читачів бібліотеки.

У світі існує понад 6 тисячмов.  Кожна  мова  неповторна.  Як не існує веселки  без різнобарв’я  кольорів, так  не існує людства без барвистого вінка мов, однією з кращих квіток  якого є наша українська мова - державна мова України, яку оспівано у віршах відомих поетів, прозаїків. Розпочали вечір читці: Олександра Дячук, Єлизавета Бондаренко, Максим Дука та Олександр Голяка.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 32 з 42
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 28 гостей на сайті