Головна
Інтерактивна конференція Друк e-mail

alt3 грудня о 10 годині в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки відбулася інтерактивна конференція за участю спеціаліста Головного управління соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації (до Міжнародного дня інвалідів),тож в інтернет-центр центральної районної бібліотеки до участі у  скайп-конференції  були запрошені інваліди та соціальні працівники а також зацікавлена  аудиторія.

Детальніше...
 
Музейні експозиції в бібліотеках Друк e-mail

Привабливий образ бібліотеки сьогодні – багатогранний. Бібліотека потрібна людям як джерело інформації, як шлях до душі кожної людини. Вона повинна створювати для своїх користувачів максимально комфортне середовище, бути відкритим будинком для усіх тих, кому потрібна книга та психологічне розвантаження. Тому так важливо сьогодні не обмежуватися традиційними формами роботи, а шукати нові шляхи популяризації бібліотечних ресурсів, розповсюдження знань, формування культури і духовності підростаючого покоління.

Детальніше...
 
Презентація книги «Ой були ми на весіллі» Друк e-mail

Ой були ми на весіллі...26 листопада 2012 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги «Ой були ми на весіллі». Весільні пісні Західного Полісся з голосу Уляни Кот /Запис, нотація мелодій та упорядкування Кузьми Смаля, яка вийшла друком у Львові у видавництві «Кобзар», 2012 .-180 с.

Родина упорядника щиро вдячна за надані кошти та за сприяння у виданні цієї книжки уродженці м.Дубровиці, кандидату педагогічних наук, доценту, поетесі Лідії Шевело (Худаш Л.С.).

«Ой були ми на весіллі» - унікальна праця весільного пісенного фольклору Західного Полісся, записаного з голосу відомої народної співачки та берегині поліського фольклору, ткалі, заслуженого майстра народної творчості України Уляни Кот. До збірника ввійшли весільні пісні. Які побутують у с.Крупове Дубровицького району на Рівненщині.

Детальніше...
 
Свічки пам'яті не погасли Друк e-mail

alt«Наша пам’ять – велика долина, де невидимі храми стоять» під такою назвою діє книжкова виставка-репортаж на абонементі районної бібліотеки.

Кожного року  ми вшановуємо пам’ять жертв насильно створеного Голодомору 1932-33 рр. в Україні в якому загинуло від 7 до10 мільйонів українців. Історики зробили висновки, що в 20-тому столітті ніяка нація не втратила стільки, скільки Україна.

Детальніше...
 
Нові надходження, листопад Друк e-mail

Дяченки М. та С. Магам можна все: роман.Дяченки М. та С. Магам можна все: роман.

Уявіть, шановний читачу, що людина, ось, наприклад, ви — це такий собі будиночок із безліччю кімнат, у яких живуть їх мешканці. І ось комусь — сторонньому, в усяко­му разі, не вам, спадає на думку — а що буде, якщо відсе­лити деяких мешканців, навіть не питаючи власника бу­динку? Що буде, якщо препарувати душу людини?..

Таємничий Препаратор почав свою справу. Разом з ним почав діяти і Хорт зі Табор — вроджений маг. Магам, як відомо, можна все, особливо коли в мага є Кореневе За­клинання Кари, проти якого безсилий будь-хто. Але... Але справа навіть не в тому, що його супротивник теж маг, він дуже могутній і вже мільйон років удосконалює свою ма­гічну майстерність. Справа в тому, що...

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня313233343536373839НаступнаКінець»

Сторінка 32 з 39
 

 
Єдина країна - Едина страна Загиблим в АТО Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ми в соціальних мережах

Бібліоміст

Бібліоміст

Інтернет скринька

Для яких потреб Ви користуєтесь інтернетом в бібліотеці?
 

Хто онлайн

На даний момент 57 гостей на сайті